Zagłosujmy na Miłosza i wyślijmy go na Eurowizję Junior!

Miłosz Świetlik-Skierski, to niezwykle utalentowany, charyzmatyczny młody chłopak, który w niedzielę ma szansę zawojować Europę. Potrzebuje do tego tylko naszej pomocy!

Reklamy

26 września o godzinie 15.15 w TVP 2, Miłosz będzie walczył w decydującym odcinku „Szansy na Sukces”. Wspólnymi siłami wyślijmy Miłosza do Paryża na Konkurs Piosenki Eurowizja Junior 2021, bo to widzowie zadecydują (wysyłając smsy), kto wygra i będzie reprezentował Polskę 19 grudnia na Junior Eurovision Son Contest w Paryżu.

Miłosz mieszka w Rzeszowie, ale jego mama Joanna Skierska jest Hrubieszowianką, dlatego też kiedy Joasia usłyszała o charytatywnym koncercie w Hrubieszowie dla Szymona, to bez chwili w wahania, w strugach deszczu, wspólnie z Miłoszem i jego bratem Mateuszem, przyjechali do Hrubieszowa.

Miłosz zaśpiewał przecudnie dla Szymona, pokazując swój prawdziwy talent. Kiedy Hrubieszów potrzebował pomocy dla Szymona – Miłosz był, a teraz chłopak z Rzeszowa potrzebuje naszych głosów. Bądźmy z nim w niedzielę!!!

Cała sportowa rodzina Skierskich wywodzi się z Podhorzec w Gminie Werbkowice. Dziadek Franciszek bardzo prosi o głosy! Zagłosujmy na Miłosza, bo stąd korzenie jego są.

Zachęcam do wysłuchana Meluzyny z Akademii Pana Kleksa w jego wykonaniu. Miłosz 12 września 2021 wygrał „Szansę na Sukces” Eurowizja Junior 2021 – nawet królowa polskiej piosenki Maryla Rodowicz była zachwycona głosem 12 letniego Miłosza z Rzeszowa.

­

Danuta Muzyczka

(wideo i fot. youtube.com / Bądźmy Razem. TVP)


Zobacz też:

Hrubieszów: Nie całkiem pusta cysterna – ZDJĘCIA

Hrubieszów: Nie całkiem pusta cysterna – ZDJĘCIA