Region

Zamknij

Ucieczka przed policją po alkoholu i narkotykach

red. 10:41, 26.06.2026
Skomentuj Ucieczka przed policją po alkoholu i narkotykach fot. KMP w Białej Podlaskiej

Kierujący Ładą 44-latek na skrzyżowaniu ulic stracił panowanie nad autem i zakończył jazdę uderzając w barierę ochronną. Znajdował się pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

 

W środę po południu na drodze krajowej numer 2, bialscy policjanci w trakcie patrolu ulic miasta zwrócili uwagę na samochód marki Łada, którego kierowca, dojeżdżając do krajowej dwójki najpierw chciał skręcić w lewo, a następnie raptownie zmienił tor jazdy i odjechał w przeciwnym kierunku.

- Funkcjonariusze od razu wydali mężczyźnie polecenie zatrzymania się. Kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe kontynuując ucieczkę, w trakcie której swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie innym użytkownikom poruszającym się krajową dwójką - relacjonuje aspirant Katarzyna Gągolińska z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W trakcie ucieczki, w pewnym momencie 44-latek stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery ochronne.

- Policjanci szybko ustalili, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu, a policyjny tester wykazał, że jest także pod wpływem środków odurzających. Nieodpowiedzialny kierowca w takim stanie przewoził pasażera. Oprócz tego, 44-latek nie posiadał nigdy uprawnień do kierowania pojazdami - dodaje aspirant Katarzyna Gągolińska.

Pojazd, którym poruszał się uciekinier został zabezpieczony i przetransportowany na parking strzeżony.

44-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za popełnione wykroczenia.

[ZT]402104[/ZT]

___

źródło i fot. KMP w Białej Podlaskiej

(red.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%