Region

Zamknij

19-latka podczas zmiany pasa przewróciła Toyotę na bok [WIDEO]

red. 12:05, 26.06.2026
Skomentuj 19-latka podczas zmiany pasa przewróciła Toyotę na bok fot. KMP w Lublinie

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na Al. Racławickich w Lublinie.

 

- Jak wynika z ustaleń policjantów oraz zabezpieczonego nagrania, kierująca Toyotą 19-latka, podczas zmiany pasa ruchu nie upewniła się, że może wykonać ten manewr bezpiecznie.

 

W efekcie najechała na inny pojazd poruszający się sąsiednim pasem. Peugeot z kolei w wyniku kolizji uderzył w poprzedzającego go Forda - informuje podinspektor Kamil Gołębiowski.

W wyniku zderzenia Toyota przewróciła się na bok. Na szczęście - nie odniósł obrażeń.

Za niezachowanie należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu oraz stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 19-letnia kierująca została ukarana mandatem karnym w kwocie ponad 1000 złotych.

Otrzymała również 10 punktów karnych.

(źródło wideo: youtube.com)

[ZT]402146[/ZT]

___

źródło, wideo, fot. KMP w Lublinie, źródło nagrania: monitoring miejski Miasta Lublin

(red.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%