Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na Al. Racławickich w Lublinie.
- Jak wynika z ustaleń policjantów oraz zabezpieczonego nagrania, kierująca Toyotą 19-latka, podczas zmiany pasa ruchu nie upewniła się, że może wykonać ten manewr bezpiecznie.
W efekcie najechała na inny pojazd poruszający się sąsiednim pasem. Peugeot z kolei w wyniku kolizji uderzył w poprzedzającego go Forda - informuje podinspektor Kamil Gołębiowski.
W wyniku zderzenia Toyota przewróciła się na bok. Na szczęście - nie odniósł obrażeń.
Za niezachowanie należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu oraz stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 19-letnia kierująca została ukarana mandatem karnym w kwocie ponad 1000 złotych.
Otrzymała również 10 punktów karnych.
(źródło wideo: youtube.com)
[ZT]402146[/ZT]
___
źródło, wideo, fot. KMP w Lublinie, źródło nagrania: monitoring miejski Miasta Lublin
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz