W sobotę 26 czerwca br. na zbiorniku wodnym w Chłopiatynie już po raz siódmy rozegrane zostały zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dołhobyczów.
W tegorocznych zawodach udział wzięło 23 zawodników z terenu gminy.
Tradycyjnie po losowaniu stanowisk zawodnicy-wędkarze udali się na swoje miejsca w celu przygotowania sprzętu i zanęt.
Zawody przedłużyły się do godziny 19 w związku z dość intensywnymi opadami deszczu. Emocje uczestników, mimo przemokniętych ubrań, były bardzo pozytywne.
Po ponad trzygodzinnych zmaganiach, wędkarska rywalizacja dobiegła końca. Po zważeniu złowionych ryb wyłonieni zostali zwycięzcy zawodów:
I miejsce - Mariusz Olech
II miejsce - Pakuła Kamil
III miejsce - Mariusz Łepik
Dodatkowo została wręczona statuetka za największą złowioną rybę - karpia o wadze 2,30 kg złowił Kamil Pakuła.
Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy, w szczególności mieszkańcom sołectwa Chłopiatyn. Serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom i dziękują za miło spędzony czas.
(info i fot. UG Dołhobyczów)
Zobacz też:
Fałszywi studenci w Dołhobyczowie
https://lubiehrubie.pl/powiat/falszywi-studenci-w-dolhobyczowie/
[WIDEO]1895[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz