3 marca 2024

Śmiertelny wypadek w Białobrzegach [ZDJĘCIA]

69-latek kierując Volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy przepust. Jadący z nim 83-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Reklamy

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym  doszło w sobotnie popołudnie w Białobrzegach, w gminie Zamość.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Volkswagenem jechał od strony Nielisza. Na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad pojazdem i pojechał prosto.

Reklamy

Następnie przejechał przez pas zieleni, ciąg pieszo – rowerowy i uderzył w przepust. Po tym siła uderzenia wyrzuciła auto na teren posesji.

Czytaj: Dachowanie w Teptiukowie [ZDJĘCIA]

Volkswagenem kierował 69-letni mieszkaniec gminy Rudnik, który przewoził 83-letniego pasażera z tej samej gminy.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał pasażer. Załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala. Niestety życia 83-latka nie udało się uratować, mężczyzna zmarł w szpitalu. Kierujący volkswagenem nie odniósł obrażeń, był trzeźwy – informuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Na miejscu wypadku policjanci przeprowadzili czynności dochodzeniowo – śledcze z udziałem technikiem kryminalistyki i pod nadzorem prokuratora.

Wyjaśniane są dokładne przyczyny i wszelkie okoliczności tragedii.

Zobacz też:

Pożar garażu w Czortowicach [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →źródło i fot. KMP w Zamościu