21 kwietnia 2024

Jak przedłużyć włosy na nanoringi?

Chcesz przedłużyć włosy w delikatny, nieinwazyjny sposób, bez szkody dla naturalnych pasm? Sięgnij po nanoringi! Jak przedłużyć włosy na nano ringi, aby wyglądały pięknie i zdrowo nawet przez kilka miesięcy? Podpowiadamy.

Średnie tempo wzrostu naturalnych włosów to około 1 cm miesięcznie. Aby fryzura stała się odczuwalnie dłuższa potrzeba wiec co najmniej kilkunastu miesięcy. Jeśli nie chcesz czekać tak długo, sięgnij po przedłużanie. Dzięki nanoringom przedłużysz i zagęścisz pasma w ciągu kilku godzin. W delikatny, nieinwazyjny sposób.

Czym są nanoringi?

Nanoringi do złudzenia przypominają popularne od wielu lat mikroringi. Podobnie jak one są wykonane z metalu i dostosowane kolorystycznie do barwy dopinek. Są jednak zdecydowanie mniejsze od swoich „starszych braci”. Dzięki temu mniej nie obciążają naturalnych pasm i są całkowicie niewidoczne.

Dlaczego właśnie nanoringi?

Przedłużając włosy na nanoringi, zachowasz maksymalną dyskrecję. Możesz być pewna, że po zabiegu wykonanym przez doświadczonego stylistę nikt nie zorientuje się, że Twoja fryzura nie jest dziełem natury. Cieniutkie obrączki dostosowane do koloru dopinek są bowiem niedostrzegalne.

Ze względu na fakt, że podczas przedłużania stylista nie wykorzystuje wysokiej temperatury i agresywnych substancji chemicznych zabieg świetnie się sprawdzi także dla posiadaczek cienkich delikatnych włosów ze skłonnością do łamania i wypadania. Przedłużenie włosów na nanoringi pozwala także znacząco ograniczyć dyskomfort, który w przypadku innych metod utrzymuje się zazwyczaj przez 2-4 dni od zabiegu. Ze względu na fakt, że spoiwa łączące naturalne pasmo z doczepam są delikatne i lekkie, odczucia wynikające z dodatkowego obciążenia skóry głowy są niemal nieodczuwalne.

Jak przedłużyć włosy na nanoringi?

Jeśli chcesz przedłużyć włosy na nanoringi:

  • znajdź stylistę, który specjalizuje się w przedłużaniu włosów właśnie tą metodą. Oddając fryzurę w ręce eksperta, zachowasz pewność, że efekt spełni Twoje oczekiwania;
  • umów konsultację. Zanim wykonasz właściwy zabieg, umów się na konsultację ze stylistą. W ten sposób upewnisz się, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przedłużyła włosy (przeciwskazaniem mogą być niektóre choroby lub… zbyt krótkie naturalne pasma);
  • zarezerwuj 4-5 godzin na zabieg. To, ile potrwa, zależy przede wszystkim od gęstości naturalnych włosów;
  • porozmawiaj z fryzjerem o zasadach pielęgnacji przedłużanych włosów. Jeśli będziesz stosować odpowiednie kosmetyki i traktować doczepy troskliwie i… delikatnie, będą Twoją ozdobą nawet przez 4 miesiące.

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Nano-Ringi-223.html

­

(tekst i fot. mat. partnera)