Rozpoczęcie roku szkolnego w Matczu

Matcze

Reklamy

Kulminacyjnym momentem uroczystości było oficjalne otwarcie szkolnego miejsca zabaw wyposażonego z programu „Radosna Szkoła” finansowanego przez MEN.

W środę 1 września 2010 roku o godzinie 8.30 w Szkole Podstawowej w Matczu rozpoczęła się uroczystość inauguracji roku szkolnego 2010/2011, w której wziął udział Pan Krzysztof Bożek Wójt Gminy Horodło.

Uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz rodzice z uwagą wysłuchali słów Pana Wójta oraz krótkiego przemówienia Pani Dyrektor Agnieszki Harpeniuk. Kulminacyjnym momentem uroczystości było oficjalne otwarcie szkolnego miejsca zabaw wyposażonego z programu „Radosna Szkoła” finansowanego przez MEN.

Dzieci i rodzice nie mogli się doczekać, aby obejrzeć nowo wyposażoną i odremontowaną salę zabaw, ale najpierw należało przeciąć szarfę. Pierwszego cięcia dokonał Pan Wójt, następnie nożyczki przejęła Pani Dyrektor, a dzieło ukończyła Pani Urszula Legiedź – wychowawczyni najmłodszych uczniów.

Sala zabaw okazała się miejscem kolorowym, przyjaznym i bardzo ciekawym. Zajęcia w tym miejscu będą ogromną przyjemnością i pozwolą dzieciom na lepszy rozwój.

W tym dniu Szkołę Podstawową w Matczu odwiedził również Ksiądz Proboszcz parafii Horodło Henryk Krukowski, któremu sala zabaw bardzo się spodobała.

***

Tekst: Agnieszka Harpeniuk
Foto: SP w Matczu

GALERIA »