4 grudnia 2023

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany na portalu LubieHrubie.pl

Ceny publikacji artykułu sponsorowanego (gościnnego):

– na stronie głównej – 120 PLN.

Reklamy

­

– artykuły polityczne lub wyborcze na stronie głównej – od 120 PLN (po uprzednim zatwierdzeniu treści).

Reklamy

­Znak wodny „Artykuł sponsorowany” umieszczamy na zdjęciu głównym, (nie w treści, ani kodzie artykułu). Pod artykułem umieszczamy informację „tekst i fot. mat. partnera”.

­Wymagane jest przygotowanie artykułu podzielonego na 3 części: tytuł, lead (zajawkę) i treść główną oraz dołączenie do niego grafiki, do publikacji której reklamodawca posiada prawa. Istnieje możliwość zawarcia w treści linku oraz dodania do artykułu galerii i filmiku (opublikowanego wcześniej na YouTube.com).

Artykuł, wraz z załącznikami, reklamodawca powinien dostarczyć minimum na 48 godzin przed ustaloną datą publikacji.

­
Treść

Artykuły powinny być poprawne i mieć wartość merytoryczną. Artykuł może mieć charakter reklamowy. Nie publikujemy artykułów o tematyce ani linkujących do gier hazardowych czy zakładów losowych lub innych treści niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem. Artykuł musi mieć 1 zdjęcie główne – minimalna szerokość 1000 px., resztę ewentualnie umieszczamy w galerii zdjęć. Nie wprowadzamy ograniczeń co do długości treści.

­
Linkowanie z treści

W artykule mogą być maksymalnie 3 linki reklamowe (publikujemy linki tak, jak są przygotowane przez reklamodawcę w jego materiale). Dopuszczamy linki do innych źródeł / stron – w treści artykułu. Można zamieszczać filmy z YouTube (embedować) – film umieszczany jest pod artykułem.

­
Redakcyjne

Artykuł zostaje w portalu minimum 12 miesięcy. Na naszym portalu nie ma opcji dodawania komentarzy. Artykuł podpisujemy „tekst i fot. mat. partnera”.

­
Promocja

Link do artykułu jest dodawany na oficjalny profil facebook’a portalu.

­
Linkowanie wewnętrzne

Tytuł i treść artykułu jest wyszukiwana przez wewnętrzną wyszukiwarkę.

­
Ceny publikacji artykułu sponsorowanego

– na stronie głównej – 120 PLN.

– artykuły polityczne lub wyborcze – od 120 PLN (po uprzednim zatwierdzeniu treści).

­

Artykuł po zejściu ze strony głównej, pozostaje w archiwum portalu przez minimum 12 miesięcy.

Nie publikujemy artykułów, których treść jest niezgodna z obecnie obowiązującym w Polsce prawem, ani przekierowujących do takich treści, a także sprzecznych z ogólnoprzyjętymi normami współżycia społecznego.