Biegi Niepodległości

W dniu 8 listopada na obiektach HOSiR przeprowadzono zawody w biegach o wspólnej nazwie „Biegi Niepodległości”.

Reklamy

Organizatorem imprezy był Hrubieszowski Ośrodek Sporu i Rekreacji oraz Miejski Klub Sportowy Unia Hrubieszów.
Patronat nad zawodami objął Urząd Miasta Hrubieszowa.

A oto wyniki:

DZIEWCZĘTA 95 I MŁODSZE

1.Magda Wronka SP Tyszowce
2.Katarzyna Zachaj SP Husynne
3.Katarzyna Wiśniewska SP 3 Hrubieszów
4.Urszula Załuska SP Horodło
5.Monika Zebzda SP Horodło

CHŁOPCY 95 I MŁODSI

1.Naja Krzysztof SP 2 Hrubieszów
2.Gubała Krzysztof SP 1 Hrubieszów
3.Kosior Sylwester SP Tyszowce

DZIEWCZĘTA 94

1.Anita Ciesielczuk SP 3 Hrubieszów
2.Anita Hojda SP 2 Hrubieszów
3.Weronika Miszczuk SP 3 Hrubieszów

CHŁOPCY 94

1.Konrad Karwadzki SP Tyszowce
2.Kamil Załuski SP Horodło
3.Tomasz Kryszczuk SP Turkowice

DZIEWCZĘTA 93

1.Magda Doroszczuk SP 2 Hrubieszów
2.Magda Serwatka SP Dołhobyczów
3.Karolina Kasprowicz SP 3 Hrubieszów

CHŁOPCY 93

1.Mateusz Bieńkowski SP Turkowice
2.Paweł Sidorowicz SP 2 Hrubieszów
3.Emil Zieliński SP Horodło

DZIEWCZĘTA 92

1.Katarzyna Koszałko Gim 3 Hrubieszów
2.Anna Łatka Gim 2 Hrubieszów
3.Aleksandra Kasprowicz Gim 3 Hrubieszów

CHŁOPCY 92

1.Andrzej Karwacki Gim Tyszowce
2.Łukasz Wyszyński Gim Tyszowce
3.Patryk Podgórski Gim Tyszowce

DZIEWCZETA 91

1.Koszałka Beata Gim Kozodawy
2.Emilia Gosiewska Gim Horodło
3.Justyna Gruszczyńska Gim Horodło

CHŁOPCY 91

1.Grabowski Mateusz Gim Horodło
2.Piotr Blacha Gim ZS 2 Hrubieszów
3.Krzysztof Karwacki Gim Tyszowce

DZIEWCZĘTA 90

1.Aneta Teterycz Gim 3 Hrubieszów
2.Małgorzata Karwacka Gim Tyszowce
3.Agnieszka Kopera Gim 3 Hrubieszów

CHŁOPCY 90

1.Piotr Greniuk Gim Kozodawy
2.Damian Rembisz Gim Tyszowce
3.Sylwester Jeczeń Gim Horodło

DZIEWCZĘTA 89

1.Steciuk Ilona LO Horodło
2.Anna Kondraciuk ZS 2 Hrubieszów
3.Karolina Zachaj ZS LO Horodło

CHŁOPCY 89

1.Krakowiak Łukasz ZS 3 Hrubieszów
2.Jakub Kulpa ZS 2 Hrubieszów
3.Radosław Wróbel ZS 1 Hrubieszów

DZIEWCZĘTA 88 I STARSZE

1.Ewa Brzozowska ZS 3 Hrubieszów
2.Anna Kościołko ZS Turkowice
3.Joanna Miącz ZS 2 Hrubieszów

CHŁOPCY 88 I STARSI

1.Mateusz Markiewicz LO Horodło
2.Mariusz Grzybek Unia Hrubieszów
3.Adam Kamieniarz ZS 3 Hrubieszów

zobacz fotki >>