REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Cenne zwycięstwo Unii w Różańcu

Dodał: may

Data dodania: 2019-05-13

Unia Hrubieszów pokonała w wyjazdowym meczu 24. kolejki zamojskiej klasy okręgowej Grom Różaniec 2:1.

Reklama

 

Grom Różaniec – Unia Hrubieszów 1:2 (0:2)

Bramki dla Unii: 2' Oleszczuk, 32' Alokhin

Skład Unii: Tomczyszyn, Pietrusiewicz, Alokhin, Kazan, Wiejak, Pańko (68' Romanowski, 90' Baran), Kamiński, Podgórski, Grui, M. Oleszczuk, Greniuk (64' Fulara).

Czerwone kartki: 26' Wiejak (Unia) za dwie żółte, 82' Mielniczek (Grom) za dwie żółte.

 

Mecz idealnie rozpoczął się dla Unii. Już w 2. minucie, po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry, jeden z zawodników Unii trafił w poprzeczkę, po czym piłka znalazła się pod nogami Mateusza Oleszczuka, który bez problemów zdobył bramkę.

W 32 minucie, po rzucie rożnym dla Unii, bramkarz gospodarzy starał się wypiąstkować piłkę, ta jednak trafiła do Yaroslawa Alokhina, któy strzelił drugą bramkę dla drużyny z Hrubieszowa.

 

Relacja z meczu na stronie Gromu Różaniec:

http://gromrozaniec.pl/2019/05/12/niesmak-pozostal/

 

Kolejka 24, 11-12 maja

Grom Różaniec - Unia Hrubieszów 1:2

Włókniarz Frampol - Sparta Wożuczyn 1:2

Potok Sitno - Tanew Majdan Stary 0:2

Korona Łaszczów - Metalowiec Goraj 1:2

Sokół Zwierzyniec - Victoria Łukowa/Chmielek 4:0

Gryf Gmina Zamość - Omega Stary Zamość 3:1

Olimpia Miączyn - Olimpiakos Tarnogród 1:2

Roztocze Szczebrzeszyn - Orkan Bełżec 4:2

 

Tabela:

1.

 Unia Hrubieszów

24

61

19

4

1

89-15

2.

 Grom Różaniec

24

53

16

5

3

72-23

3.

 Gryf Gmina Zamość

24

46

12

10

2

41-19

4.

 Roztocze Szczebrzeszyn

24

44

14

2

8

56-34

5.

 Olimpia Miączyn

24

43

13

4

7

61-35

6.

 Tanew Majdan Stary

24

42

12

6

6

62-43

7.

 Korona Łaszczów

24

35

11

2

11

48-42

8.

 Victoria Łukowa/Chmielek

24

34

10

4

10

44-48

9.

 Omega Stary Zamość

24

34

10

4

10

44-39

10.

 Sparta Wożuczyn

24

33

10

3

11

42-56

11.

 Olimpiakos Tarnogród

23

33

9

6

8

33-34

12.

 Metalowiec Goraj

24

26

8

2

14

26-53

13.

 Sokół Zwierzyniec

24

21

6

3

15

30-75

14.

 Włókniarz Frampol

24

17

4

5

15

24-46

15.

 Potok Sitno

24

14

4

2

18

27-78

16.

 Orkan Bełżec

23

6

2

0

21

22-81

 

(źródło: gromrozaniec.pl)

Podziel się:
« wstecz