Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt

18 marca 2008 r. w Zespole Szkół w Horodle rozegrana została Powiatowa Gimnazjada Dziewcząt w Piłce Siatkowej. W rozgrywkach udział wzięło 95 dziewcząt z 9 szkół.

Reklamy

b>KOMUNIKAT Z GIMNAZJADY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – HORODŁO 18.03.2008

Pierwsza runda

Gimnazjum Dołhobyczów – Gimnazjum Horodło 0 : 2 ( 12: 25; 20 : 25 )

***

Druga runda

Gimnazjum Strzyżów – Gimnazjum Mircze 2 : 0 ( 25 : 13; 25 : 13 )
Gimnazjum 1 Hrubieszów – Gimnazjum 3 Hrubieszów 1 : 2 ( 25 : 19; 12 : 25; 6 : 15 )
Gimnazjum Trzeszczany – ZS 2 GP Hrubieszów 2 : 0 ( 25 : 14; 25 : 12 )
Gimnazjum 2 Hrubieszów – Gimnazjum Horodło 1 : 2 ( 12 : 25; 25 : 21; 15 : 17 )

***

Półfinały

Gimnazjum Strzyżów – Gimnazjum 3 Hrubieszów 0 : 2 ( 23 : 25; 21 : 25 )
Gimnazjum Trzeszczany – Gimnazjum Horodło 2 : 0 ( 25 : 18; 25 : 10 )

***

Mecz o 3 miejsce

Gimnazjum Strzyżów – Gimnazjum Horodło 2 : 0 ( 25 : 22; 25 : 18 )

***

FINAŁ

Gimnazjum Trzeszczany – Gimnazjum 3 Hrubieszów 1 : 2 ( 24 : 26; 25 : 22; 11 : 15 )

***

Kolejność końcowa:

1 miejsce – Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – opiekun: Drączkowski Czesław
Paszkiewicz Paula, Miazga Ada, Zając Kalina, Słupna Monika, Kapica Anna, Ciesielczuk Magda, Wiśniewska Agnieszka, Głowacz Karolina, Lipnicka Marlena, Szczęk Aleksandra.

2 miejsce – Gimnazjum Trzeszczany – opiekun: Zygmunt Chwedczuk
Bednarczuk Małgorzata, Pietraszek Justyna, Jeleń Dorota, Pikuzińska Anna, Głąb Natalia, Bobrowska Justyna, Bednarczuk Paulina, Markowska Paulina, Kożuch Aleksandra, Trebus Agata.

3 miejsce – Gimnazjum Strzyżów – opiekun: Łomański Zbigniew
Iwańczuk Edyta, Stawicka Anna, Czerwińska Anita, Kryszczuk Iga, Piróg Anna, Kowalczuk Sylwia, Augustynek Dorota, Ślusarska Magdalena, Suprun Izabela, Dołowy Magdalena, Nieczyporowska Ewelina, Nijakowska Ilona.

4 miejsce – Gimnazjum Horodło – opiekun: Aneta Brzyska
Zbirowska Weronika, Majkut Marlena, Lemińska Paulina, Skiba Monika, Nowak Łucja, Kościuk Emilia, Watrak Paulina, Dudka Kamila, Patyjewicz Marta, Gołąb Justyna, Małgorzata Zebzda.

5/8 miejsca

Gimnazjum nr 2 Hrubieszów – opiekun: Pawłowska Elwira
Głowacz Diana, Dubienka Marta, Szewczuk Paulina, Lackowska Ada, Lenard Paulina, Sagadyn Nina, Doroszczuk Magda, Panasiewicz Katarzyna, Hojda Maja, Rapa Paulina

Gimnazjum nr 1 Hrubieszów – opiekun: Irena Tarcz, Zofia Bodes
Daruk Martyna, Łubkowska Sylwia, Dziedzic Anna, Kujawska Aneta, Chomik Edyta, Maślanka Aleksandra, Wróbel Ewelina, Dżygało Sylwia, Antosiewicz Dominika, Mitręga Natalia, Taras Justyna, Drozd Agata.

ZS nr 2 Gimnazjum Publiczne w Hrubieszowie – opiekun: Anna Kusiak
Banaszek Paulina, Pyc Monika, Zamojtel Karolina, Wysocka Angelika, Watras Anna, Sokal Paulina, Borkowska Karolina, Sala Joanna, Jagiełło Natalia, Czarnecka Beata, Gis Magdalena, Koszyniuk Ewa.

Gimnazjum Mircze – opiekun: Urszula Przytuła
Drozd Patrycja, Kusztykiewicz Aleksandra, Kusztykiewicz Ilona, Siekirda Magdalena, Tomaszewska Karolina, Wiśniewska Maja, Karwacka Monika, Małyszek Karolina, Noworol Beata, Dudek Angelika.

9 miejsce – Gimnazjum Dołhobyczów – opiekun: Marta Staszczuk
Żukowska Diana, Staszczuk Katarzyna, Koc Magdalena, Rawska Magdalena, Nowicka Anna, Pszeniczna Angelika, Borek Marzena, Baran Magdalena.

***

Awans do zawodów rejonowych uzyskały dziewczęta z Gimnazjum nr 3 Hrubieszów.

Zawody zostały zorganizowane i przeprowadzone przez nauczycieli miejscowego gimnazjum – Anetę Brzyską i Mirosław Kamienia.

Duże podziękowania dla pana Czesława Drączkowskiego za pomoc przy sędziowaniu.

Komunikat opracował
Mirosław Kamień

zobacz zdjęcia >>