Hrubieszowscy lekkoatleci w lubelskich tabelach 2010 r.

Sport

Reklamy

Poniżej zestawienie lekkoatletów z hrubieszowskiej Unii, które mieszczą się w tabelach 20 – tu najlepszych w województwie lubelskim za sezon letni 2010 r. Przedstawiam również lekkoatletów, którzy zajmują trzy pierwsze miejsca w tych konkurencjach i dodatkowo, mających korzenie z hrubieszowskim klubu.

Sezon letni 2010 r.

Mężczyźni

100 m

1. 10.30 STEMPEL Paweł AZS-AWF Biała Podlaska
2. 10.45 BIEGAJŁO Mateusz MKS Żak Biała Podlaska
3. 10.63 ROSZKOWSKI Grzegorz AZS-AWF Biała Podlaska

13. 11.41 NOWICKI Kamil MKS Unia Hrubieszów

300 m

1. 33.96 STEMPEL Paweł AZS-AWF Biała Podlaska
2. 34.15 KAROLAK Damian AZS-AWF Biała Podlaska
3. 35.38 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin

10. 37.42 RACZYŃSKI Mikołaj Unia Hrubieszów
18. 39.20 MIELNICZUK Jakub Unia Hrubieszów

400 m

1. 46.75 JAROS Andrzej KS Agros Zamość
2. 49.60 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin
3. 49.96 KOSZYK Hubert AZS UMCS Lublin

16. 51.96 RACZYŃSKI Mikołaj Unia Hrubieszów

800 m

1. 1:49.74 MOSTRĄG Arkadiusz SKB Kraśnik
2. 1:52.23 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość
3. 1:52.62 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość

16. 1:59.28 ZACHARCZUK Albin Unia Hrubieszów

1000 m

1. 2:32.18 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość
2. 2:35.31 MAŁYSZEK Sebastian KS Agros Zamość
3. 2:37.04 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość

10. 2:40.18 ZACHARCZUK Albin Unia Hrubieszów
11. 2:40,74 Szostak Paweł Unia Hrubieszów

1500 m

1. 3:49.94 MOSTRĄG Arkadiusz SKB Kraśnik
2. 3:50.67 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość
3. 3:50.83 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość

9. 4:03.43 SZOSTAK Paweł Unia Hrubieszów

3000 m

1. 8:18.99 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość
2. 8:23.71 NOWOGRODZKI Dawid KS Agros Zamość
3. 8:24.02 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość

12. 8:55,20 SZOSTAK PAWEŁ Unia Hrubieszów
18. 9:16,99 MIELNICZUK Adrian Unia Hrubieszów

Półmaraton

1. 1.08:27 KERN Artur Unia Hrubieszów
2. 1:15:58 KUŚMIERZ Sylwester niest.Lublin
3. 1.17:36 ĆWIK Hubert Agros Zamość

Maraton

1. 2:21:53 KERN Artur Unia Hrubieszów

Wzwyż

1. 2.21 SPOSÓB Grzegorz MKS Start Lublin
2. 2.16 KIECANA Szymon KS Agros Zamość
3. 2.05 GRZYB Bartłomiej KS Agros Zamość

6. 1.90 KAPKIN Jarosław G. 2 Hrubieszów

W dal

1. 7.80 PODGÓRSKI Konrad AZS-AWF Biała Podlaska
2. 7.58 DUDEK Marcin AZS-AWF Biała Podlaska
3. 7.23 RENTFLEJSZ Maciej AZS UMCS Lublin

16. 6.26 WYŻYN Daniel G. 3 Hrubieszów

Kula 7.256 kg

1. 19.19 BEŁZ Kamil AZS-AWF Biała Podlaska
2. 18.91 KUSIAK Damian AZS-AWF Biała Podlaska
3. 17.88 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość

Dysk 2 kg

1. 64.42 CZAJKOWSKI Przemysław AZS-AWF Biała Podlaska
2. 62.70 SZUSTER Konrad MKS Start Lublin
3. 61.98 BEŁZ Kamil AZS-AWF Biała Podlaska

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Mikołaj Raczyński w następnym sezonie będzie się starał złamać 50 sekund w biegu na 400 m.