Hrubieszowskie Tabele Lekkoatletyczne 2013 – Chłopcy/ Mężczyźni!

Pierwsza część lekkoatletycznego sezonu za nami, poniżej publikacja najlepszych chłopców/mężczyzn w poszczególnych konkurencjach z powiatu hrubieszowskiego. W zestawieniach indywidualnych znajduje się niewielu młodzieńców ze szkół średnich, czy np. … służb mundurowych, ponieważ nikt nie zorganizował dla nich zawodów na pięknym, nowoczesnym hrubieszowskim stadionie. Natomiast gratulacje i podziękowania należą się tym, którzy reprezentowali swoje szkoły, Unię Hrubieszów, czy rywalizowali na koszt własny!

Reklamy


Hrubieszowskie Tabele Lekkoatletyczne – Chłopcy/Mężczyźni

Stan 30.06. 2013 r.

 

60 m – Pomiar elektroniczny (PE)

8,47 Imperato Massino 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

8,70 Tarnowski Mateusz 2000 ZSM 1 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

8,73 Krawczuk Kacper 2000 ZSM 1 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

8,75 Czarnecki Szymon 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

8,85 Zalewski Jakub 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

8,99 Duda Maciej 2000 ZSM 1 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,00 Chmielewski Marek 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,06 Gwardeńczuk Przemysław 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,32 Kraszkiewicz Przemysław 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,50 Jasina Adam 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

 

60 m – Pomiar ręczny (PR)

8,15 Załuski Szymon 2000 ZS SP Horodło 13.06. Hrubieszów

8,55 Kołodziejczyk Michał 2000 ZS SP Horodło 13.06. Hrubieszów

8,56 Imperato Massimo 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

8,66 Zalewski Jakub 2000 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

8,77 Krawczuk Kacper 2000 ZSM 1 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

8,78 Gąsior Marcin 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

8,91 Tarnowski Mateusz 2000 ZSM 1 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

8,91 Czarnecki Szymon 2000 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

8,92 Gwardeńczuk Przemysław 2000 ZSM 1 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

8,97 Chmielewski Marek 2000 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

 

100 m – PE

11,23 Łopocki Michał 96 ZS 2 Hrubieszów 14.05. Zamość

11,50 Małyszka Paweł 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 4.06. Puławy (11,74 f)

12,12 Malesa Arkadiusz 97 ZSM 1 G. Hrubieszów 25.05 Stalowa Wola

12,31 Skoczylas Dominik 98  ZSM 3 G. Hrubieszów 16 05 Zamość

12,66 Hossin Damian 98 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

12,68 Esing Ernest 97 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

12,68 Socha Patryk 97 SZS G. Mircze 28.05. Zamość

12,69 Traczuk Krystian 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 16 05 Zamość

12,84 Stadnicki Kacper 97 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

14,93 Duda Andrzej 2001 Unia 14.05. Zamość

 

100 m – PR

11,18 Łopocki Michał 96 ZS 2 LO Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

11,30 Małyszka Paweł 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.06.Hrubieszów

11,78 Malesa Arkadiusz 97 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.06.Hrubieszów

12,01 Stepaniuk Marcin 97 ZSM 2 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

12,02 Traczuk Krystian 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

12,06 Socha Patryk 97 SZS G. Mircze 27.05. Hrubieszów

12,13 Skoczylas Dominik 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

12,19 Esing Ernest 97 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05.Hrubieszów

12,40 Gontarz Paweł 97 G. Uchanie 27.05. Hrubieszów

12,51 Hossin Damian 98 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

 

200 m – PE

23,03 Łopocki Michał 96 ZS 2 Hrubieszów 14.05. Zamość

 

300 m – PE

40,74 Polikowski Aleksander 98 ZS G. Moniatycze 8.06. Zamość

41,18 Pietrusiewicz Kacper 99 ZS 2 G. Hrubieszów 8.06. Zamość

41,72 Załoga Bartosz 97 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

42,29 Kazan Kacper 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 16 05 Zamość

42,36 Bobak Marek 97 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

42,91 Czerniak Oktawian 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 16 05 Zamość

43,14 Kobel Łukasz 98 ZS G. Dołhobyczów 28.05. Zamość

44,61 Warecki Kamil 99 ZSM 3 G. Hrubieszów 16 05 Zamość

 

300 m – PR

41,29 Pietrusiewicz Kacper 99 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05.Hrubieszów

42,38 Gajewski Przemysław 97 ZS G. Horodło 13.06. Hrubieszów

42,68 Ślusarz Grzegorz 97 G. Werbkowice 13.06. Hrubieszów

42,83 Kobel Łukasz 98 ZS G. Dołhobyczów 27.05. Hrubieszów

43,13 Bobak Marek 97 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05.Hrubieszów

43,16 Warecki Kamil 99 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

43,40 Klamer Łukasz 97 SZS G. Mircze 27.05. Hrubieszów

43,46 Nieczyporowski Adrian 97 SZS G. Mircze 27.05. Hrubieszów

43,57 Kot Karol 98 SZS G. Mircze 27.05. Hrubieszów

43,67 Chmielewski Marek 97 ZSM 2 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

 

400 m – PE

59,06 Grzybek Mariusz 86 Unia Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

60,45 Pietrusiewicz Kacper 99 ZS 2 G. Hrubieszów 14.05. Zamość

63,13 Budny Łukasz 97 ZSM 1 G. Hrubieszów 15.06. Krasnystaw

 

400 m – PR

57,0 Polikowski Aleksander 98 G. Moniatycze 11.05. Hrubieszów

60,8 (52,?) Zacharczuk Albin 93 Unia Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

 

600 m

1:50,34 Pietrusiewicz Kacper 99 ZS 2 G. Hrubieszów 25.05. Stalowa Wola

 

800 m

1:56,87 Zacharczuk Albin 93 Unia Hrubieszów 27.05. Stalowa Wola

2:17,83 Polikowski Aleksander 98 G. Moniatycze 14.05. Zamość

 

1000 m

3:04,27 Kaczanowski Bartłomiej 97 ZS G Horodło 13.06. Hrubieszów

3:05,37 Kozyra Maciej 97 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

3:05,78 Woźniak Michał 97 ZSM 2 G. Hrubieszów 13.06.Hrubieszów

3:08,88 Kasztelan Przemysław 99 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

3:09,12 Matwiejczuk Damian 99 ZS G. Horodło 13.06. Hrubieszów

3:11,07 Maciejewski Przemysław 98 ZS G. Horodło 27.05. Hrubieszów

3:11,47 Załoga Marcin 97 G. Mircze 13.05. Hrubieszów

3:12,41 Żur Krzysztof 97 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

3:12,66 Smerdel Bartosz 99 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

3:13,45 Borsukiewicz Szymon 97 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

 

1500 m

4:08,71 Zacharczuk Albin 93 Unia Hrubieszów 23.06. Puławy

 

2000 m

6:56,78 Kaczanowski Bartłomiej 97 ZS G. Horodło 4.06. Puławy

7,28,55 Borek Paweł 97 ZS G. Dołhobyczów 27.05. Hrubieszów

7,42,73 Korzec Albert 97 ZS G. Dołhobyczów 27.05. Hrubieszów

8,50,38 Zachaj Rafał 99 ZSM nr 1 G. w Hrubieszowie 27.05. Hrubieszów

 

W dal

6.12 Skoczylas Dominik 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 4.06. Puławy

5.50 Traczuk Krystian 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 28.05. Zamość

5.29 Kusztykiewicz Konrad 97 SZS G. Mircze 13.05. Hrubieszów

5.24 Załoga Bartosz 97 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

5.17 Skóra Michał 97 SZS G. Mircze 13.05. Hrubieszów

5.06 Jasiński Szymon 99 ZS G. Dołhobyczów 13.05.Hrubieszów

5.01 Jurkiewicz Michał 97 ZS 2 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

5.00 Czerniak Oktawian 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

4.98 Kopczyński Kamil 98 ZS 2 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

4.97 Gruszczyński Piotr 97 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

 

Wzwyż

1.85 Bednarczuk Rafał 97 ZS G Werbkowice 4.06. Puławy

1.80 Kapkin Jarosław 94 ZS 4 Hrubieszów 14.05. Zamość

1.70 Laszuk Sebastian 97 SZS G. Mircze 13.05. Hrubieszów

1.65 Bodejko Adrian 97 ZS G Werbkowice 13.05. Hrubieszów

1.60 Kościowski Eryk 96 ZS 4 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

1.60 Milewicz Piotr 97 SZS G. Mircze 13.05. Hrubieszów

1.60 Jóźwiak Damian 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

1.60 Frańczuk Mateusz 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

1.55 Kasperski Bartosz 97 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05 Zamość

1.55 Stepaniuk Marcin 97 ZSM 2 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

1.50 Kasprzak Hubert 99 ZSM 2 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

1.50 Zalewski Jakub 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

 

Wzwyż na hali HOSiR

183 Bednarczuk Rafał 97 ZS G. Werbkowice 27.05. Hrubieszów

165 Bodejko Adrian 97 ZS G. Werbkowice 27.05. Hrubieszów

165 Laszuk Sebastian 97 SZS G. Mircze 27.05. Hrubieszów

160 Milewicz Piotr 97 SZS G. Mircze 27.05. Hrubieszów

155 Kasperski Bartosz 97 ZS 2 G. w Hrubieszowie 27.05. Hrubieszów

 

Kula 7.256 kg

9.48 Wąsiel Józef 47 Mircze 14.05. Zamość

 

Kula 6 kg

10.60 Szatan Patryk 93 ZS 4 Hrubieszów 14.05. Zamość

10.07 Wąsiel Józef 47 Mircze 27.04. Sopot

9.81 Zając Norbert 95 ZS 4 Hrubieszów 14.05. Zamość

9.61 Usowski Rafał 95 ZS 4 Hrubieszów 14.05. Zamość

 

Kula 5 kg

11.33 Gnieciak Maciej 97 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05 Zamość

11.16 Wąsiel Józef 47 Mircze 27.04. Sopot

10.17 Litaszewski Krzysztof 97 ZS G Werbkowice 13.06. Hrubieszów

10.10 Wawer Darek 97 ZS G Werbkowice 13.06. Hrubieszów

10.08 Jasina Jarosław 97 ZS 2 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

9.63 Grzeszczuk Grzegorz 97 ZS G. Dołhobyczów 13.05. Hrubieszów

9.49 Kowalewski Marcin 98 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05 Zamość

9.19 Beńko Szymon 99 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

9.16 Orzechowski Miłosz 99 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

8.99 Wronowski Tomasz 98 ZS G. Dołhobyczów 13.05.Hrubieszów

 

Kula 4 kg

12.42 Wąsiel Józef 47 Mircze 27.04. Sopot

 

Dysk 2 kg

30.36 Wąsiel Józef 47 Mircze 14.05. Zamość

 

Dysk antyczny 3 kg

20.71 Wąsiel Józef 47 Mircze 28.04. Sopot

 

Oszczep 800 g.

33.65 Kłodziński Iwo ZS 4 Hrubieszów 14.05. Zamość

 

Oszczep 600 g.

40.02 Bielecki Marcin 98 ZS G. Dołhobyczów 4.06. Puławy

32.30 Baran Jakub 97 ZSM 2 G. Hrubieszów 27.05.Hrubieszów

35.75 Abramiuk Bartosz 97 ZS G Werbkowice 28.05. Zamość

29.21 Pogwizd Konrad 97 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

28.50 Barański Patryk 99 ZS G. Horodło 27.05. Hrubieszów

27.80 Chmielewski Marek 97 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

27.20 Łukasiuk Grzegorz 97 ZS G Werbkowice 13.05. Hrubieszów

24.42 Sztafij Marcin 97 ZS G. Dołhobyczów 13.05. Hrubieszów

18.70 Gruszczyński Paweł 97 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów`

 

Młot szkocki 8 kg

16.52 Wąsiel Józef 47 Mircze 28.04. Sopot

 

Cegła 7,5 kg

8.19 Wąsiel Józef 47 Mircze 28.04. Sopot

 

Rzut ciężarkiem 9,08 kg

11.20 Wąsiel Józef 47 Mircze 27.04. Sopot

 

Shotorama (kule)

Wąsiel Józef 47 Mircze 27.04. Sopot

12.42 – 11.16 – 10.07 – 9.14 – 7.22 = 50.01 m

ciężar kul – 4.0 – 5.0 – 6.0 – 7.26 – 10.0

 

Schockorama (kule)

Wąsiel Józef 47 Mircze 27.04. Sopot

23.16 – 20.46 – 16.27 = 59.89 m

ciężar kul –  2 .5 3 .0 4.0

 

Piłeczka palantowa – szkoły podstawowe

56.00 Zalewski Jakub 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

53.00 Kraszkiewicz Przemysław 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

52.00 Chmielewski Marek 2001 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

50.00 Imperato Massimo 2000 ZSM 3 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

49.00 Tarnowski Mateusz 2000 ZSM 1 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

47,50 Czarnecki Szymon 2000 ZSM 3 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

47.00 Szeląg Paweł 2000 ZSM 3 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

47.00 Blicharz Michał 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

44.00 Gwardeńczuk Przemysław 2000 ZSM 1 Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

43.50 Daciuk Kamil 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

43.50 Tchórzewski Damian 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

 

Czwórbój la – szkoły podstawowe

236 Tarnowski Mateusz 2000 ZSM 1 Hrubieszów 15.05. Zamość

 8,70-3:19,12-4.29-44,50

225 Zalewski Jakub 2000 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

8,66-3:53,38-4.44-53,0

220 Załuski Szymon 2000 SP Horodło 8.05. Hrubieszów

8,44-3:50,03-4.69-41,5

218 Krawczuk Kacper 2000 ZSM 1 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

8,77-3:37,17-4.75-39.0

217 Imperato Massimo 2000 ZSM 3 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

8,56 3,59,70 4,49 50,0

211 Chmielewski Marek 2000 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

8,97-3:47,04-4.24-52,0

198 Kołodziejczyk Michał 2000 SP Horodło 8.05. Hrubieszów

8,64-3:55,70-4.56-38,0

195 Czarnecki Szymon 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

8,75-4:03,72-4.32-46,50

189 Szeląg Paweł 2000 ZSM 3 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

9,09 3,52,57 4,16 47,0

186 Gwardeńczuk Przemek 2000 ZSM 1 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

9,10-3:46,73-4.20-42,5

 

4 x 100 m – PE

46,42 ZSM 3 G. Hrubieszów 4.06. Puławy

/Traczuk Krystian 97, Skoczylas Dominik 98,

Jóźwiak Damian 98, Małyszka Paweł 97/

 

47,62 ZS 4 Hrubieszów 16.05. Lublin

/Kościowski Eryk 96, Kapkin Jarosław 94,

Koza Marcin, Kawarski Artur/

 

49,38 SZS G. Mircze 28.05. Zamość

Patryk Socha, Konrad Kusztykiewicz,

Michał Skóra, Sebastian Laszuk

 

49,75 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

Kacper Stadnicki, Bartosz Załoga,

Ernest Esing, Damian Hossin

 

4 x 100 m – PR

46,46 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.05.Hrubieszów

/Krystian Traczuk, Dominik Skoczylas,

Damian Jóźwiak, Paweł Małyszka/

 

48,34 SZS G. Mircze 27.05. Hrubieszów

Patryk Socha, Konrad Kusztykiewicz,

Michał Skóra, Sebastian Laszuk

 

48,89 ZS 4 Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

/ Kościowski Eryk, Kapkin Jarosław,

Koza Marcin, Kawarski Artur/

 

49,57 ZS 2 G Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

Kacper Stadnicki, Bartosz Załoga,

Ernest Esing, Damian Hossin

 

50,10 ZSM 3 G. II Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

Kacper Popławski, Oktawian Czerniak,

Kacper Kazan, Patryk Fijołek

 

50,54 ZSM 2 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

/Igor Niemczyk, Paweł Stepaniuk,

Tabuła, Marek Chmielewski/

 

50,99 ZS 3 Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

/Golec, Chahler, Krygiel, Nowosad/

 

51,65 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.05.Hrubieszów

/Pałys, Sikora, Malesa, Budny/

 

51,98 ZS G Werbkowice 13.05. Hrubieszów

/Dec, Luchowski, Abramiuk, Ślusarz/

 

53,44 ZS G Horodło 13.05. Hrubieszów

Wężyk Marcin 97, Łuczyniec Rafał 97,

Baraniuk Patryk 99, Gajewski Przemysław 97

 

4 x 400 m – PE

3:46,54 Unia Hrubieszów 14.05. Zamość

/Michał Łopocki 96, Albin Zacharczuk 93,

Kacper Pietrusiewicz 99, Aleksander Polikowski 98/

 

Sztafeta szwedzka (100 – 200 – 300 – 400) – PE

2:17,34 ZS 2 G. Hrubieszów 4.06. Puławy

Esing Ernest – 100m,

Załoga Bartosz – 200m,

Hossin Damian – 300m,

Pietrusiewicz Kacper – 400m

 

2:18,33 ZS 3 Hrubieszów 16.05. Lublin

Wyżyn Daniel, Wiejak Michał,

Hraciuk Patryk, Milelniczuk Jakub

 

2:35,98 ZS SP Horodło 16.05. Lublin

Zając Szymon, Jeżyna Mateusz,

Kołodziejczyk Michał, Załuski Szymon (wszyscy rocznik 2000)

 

Sztafeta szwedzka (100 – 200 – 300 – 400) – PR

2:25,02 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

 

/Damian Hossin, Bartosz Załoga,

Marek Bobak, Kacper Pietrusiewicz/

 

2:27,21 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

Oktawian Czerniak, Kamil Warecki,

Kacper Popławski, Przemysław Kasztelan

 

2:29,51 ZS G. Dołhobyczów 27.05. Hrubieszów

Grzegorz Grzeszczuk, Bartłomiej Małka,

Albert Korzec, Michał Dudek

 

2:32,04 ZS 3 Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

Greniuk Bartłomiej, Golec Patryk,

Wiejak Michał, Hraciuk Patryk

 

2:35:45 ZS G. Horodło 27.05. Hrubieszów

Wężyk Marcin 97, Łuczyniec Rafał 97, 

Gajewski Przemysław 97, Baraniuk Patryk 99

 

2:45,15 ZS SP Horodło 13.05. Hrubieszów

Malinowski Krystian, Jeżyna Mateusz,

Kołodziejczyk Michał, Załuski Szymon (wszyscy 2000)

 

3:01.80 ZSM 1 SP Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

/Andrzej Duda, Mateusz Tarnowski,

Damian Chorzępa, Kacper Krawczuk/

 

Biegi uliczne

 

5 km

14:25 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 15 06 Warszawa

 

10 km

30.46 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 11.05. Skawin

45:42 Kurenda Andrzej 82 Nieledew 3 02 Lublin

46:30,8 Kamieniarz Adam 87 Unia Hrubieszów 29.06. Smoleck

48:24 Śliwiński Sławomir 76 Hrubieszów 3 02 Lublin

50:33 Klajda Waldemar 63 Mircze 21 04 Warszawa

52:11 Witer Paweł 81 Werbkowice 21 04 Lublin

57:35 Mielniczuk Mateusz 90 Mircze 3 02 Lublin

 

Półmaraton

1.38:24 Janik Tomasz 70 Hrubieszów 24 03 Warszawa

1.46:30 Skórka Michał 87 Mircze 24 03 Warszawa

1.51:42 Jaszczyszyn Bartłomiej 91 Hrubieszów 24 03 Warszawa

1.58:37 Klajda Waldemar 63 Mircze 24 03 Warszawa

 

Maraton

3.29:20 Janik Tomasz 70 Hrubieszów 28.04. Kraków

3.34:27 Guzina Piotr 71 Mircze 21 04 Warszawa

3.49:06 Skórka Michał 87 Mircze 21 04 Warszawa

4.38:26 Zderkiewicz Jan 46 Hrubieszów 21 04 Warszawa

4.43:20 Klajda Waldemar 63 Mircze 28.04. Kraków

5.13:30 Lenard Tomasz 74 Hrubieszów 8.06. Lublin

5.31:16 Łuczkiewicz Stanisław 58 Hrubieszów 8.06. Lublin

 


Uwaga!!!

Tak jak u dziewcząt nie chcę oceniać, które wyniki są wyróżniające (a jest ich sporo!!!), ale liczę, że chłopcy, którzy szczególnie stawali po zawodach na podium lub tuż obok złapali bakcyla lekkoatletycznego i już chodzą na treningi lub właśnie się wybierają, a w wakacje jest wiele czasu. Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku od godz. 10.30, zbiórka w okolicy trybun na stadionie! Z terenu można przyjeżdżać rowerami, a rodzice też może znajdą czas i podrzucą samochodem, czego, jak czego, ale tych pojazdów nie brakuje! Jeżeli nie byłeś, to idź, nie zwlekaj!! Dziewczęta też mogą! Ciekawe, jak wyżej przedstawione tabele będą zmienione w zestawieniu za rok 2013!?

 

Hrubieszowskie Tabele Lekkoatletyczne 2013 – Dziewczęta »

 


Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Od lewej: Brązowy medalista Mistrzostw Polski 2013 na 5 km Artur Kern i srebrny medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski LZS 2013 na 800 m Albin Zacharczuk.