26 kwietnia 2024

Ksiądz Tomasz Szady 10. w Cieszanowskim Półmaratonie Marzanny

Za nami I Cieszanowski Półmaraton Marzanna 2018. W sobotnie 24.03.2018 r. przedpołudnie na trasie biegu i marszu Nordic Walking stanęło ponad 120 zawodników, wśród nich ksiądz Tomasz Szady, który beż względu na czas poświęcony bieganiu i służbie, której się poświęcił, stanął przed linią startu, przekraczając metę, jako dziesiąty, reprezentując Unię Hrubieszów!

Cieszanowski Półmaraton Marzanna 2018

Cieszanów 24.03.2018

Dystans – 21.097 km

W rywalizacji biegowej na dystansie 21,097 km zwyciężył Krzysztof Jaworski ze Starego Sącza (01:17:23), który na metę przybiegł przed Marcinem Krubą z Jarosławia (01:18:11) i Michałem Zdunkiem z Frampola (01:19:05). Jako dziesiąty linię mety przekroczył ksiądz Tomasz Szady z parafii Lubaczów/MKS Unia Hrubieszów (1.24:37 – 6. M30).

Wśród kobiet zwyciężyła Magdalena Gajek z Czólna (01:42:10) przed Magdaleną Musialik z Rzeszowa (01:44:22) i Wiolettą Szablan z Jarosławia (01:45:26).

W rywalizacji Nordic Walking na dystansie 5,7 km najszybsza była Małgorzata Kubiszyn (00:38:14), która metę przekroczyła razem z Wojciechem Kułakowskim. Trzeci był Szymon Biały (00:38:16).

Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie pomiar-czasu.pl.

– Jak na taki bieg była mocna obsada, byłem dopiero dziesiąty, nie ma, czym się chwalić (a ja podziwiam obserwując aktywność księdza w swojej służbie… – mak) – podsumował swoje miejsce ksiądz Tomasz Szady

Okazja do startu, skorzystajcie:

Zapraszamy do udziału w XXIV Ogólnopolskim Cukrowniczym Biegu Ulicznym – Werbkowice 2018