Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate w Hrubieszowie

W kwietniu 2014 roku, w Hrubieszowie odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Shinkyokushin.

Reklamy

 

12 kwietnia 2014 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie (Kościuszko), odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Shinkyokushin.

Na dwóch matach hali sportowej w Hrubieszowie stanęło do zawodów 126 zawodników z 10 Klubów: Chełm, Lublin, Sandomierz, Tarnów, Werbkowice, Hrubieszów, Leżajsk, Dąbrowa Tarnowska, Lubartów, Puławy. Liczba zawodników – 126.

Patronat honorowy Mistrzostw objęli: Krzysztof Hetman – Marszałek Województwa Lubelskiego, Starosta Powiatu Hrubieszowskiego Józef Kuropatwa, sędzią głównym był Shihan Wiesław Gwizd 5 Dan.

Otwarcia zawodów dokonał Tomasz Zając – Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Puchary na zawody ufundowali Krzysztof Hetman – Marszałek Województwa Lubelskiego i Tomasz Zając – Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Medale na zawody ufundował Starosta Powiatu Hrubieszowskiego Józef Kuropatwa.

Walki stały na bardzo wysokim poziomie, były widowiskowe, wywoływały ogromne wrażenie oraz wzbudzały wiele emocji.

 

Zawodnicy Sekcji Hrubieszowskiej na Mistrzostwach uplasowali się na czołowych miejscach:

 

Dzieci pierwszy krok dziewczynki /2007-2008/

I m-ce Hojda Zofia – Hrubieszów, II m-ce Samborska Julia – Chełm

 

Dzieci dziewczynki /2005-2006/ -25 kg

I m-ce Kowalczyk Oliwia- Hrubieszów, II m-ce Butryn Ewelina – Hrubieszów , III m-ce Majerska Oliwia

 

Dzieci Dziewczynki /2005-2006/ + 25 kg

I m-ce Kozak Paulina – Chełm, II m-ce Wójtowicz Klaudia – Chełm, III m-ce Tarasek Maria – Chełm

 

Dzieci dziewczynki /2003-2004/ -35 kg

I m-ce Szeremeta Julia – Chełm, II m-ce Traczuk Alicja – Hrubieszów, III m-ce Karakuła Karina – Leżajsk, Chwyć Dominika – Chełm

 

Dzieci dziewczynki /2003-2004/ + 35 kg

I m-ce Bień Matylda – Hrubieszów, II m-ce Wylaź Adrianna – Leżajsk, III m-ce Kloc Oliwia Chełm, Ząbek Kamila Dąbrowa Tarnowska

 

Kadetki /2001-2002 / -45 kg

I m-ce Kula Aleksandra – Leżajsk, II m-ce Frankiewicz Anita – Hrubieszów, III m-ce Dąbek Wiktoria – Leżajsk, Slażyńska Matylda – Hrubieszów

 

Kadetki / 2001-2002/ +45 kg

I m-ce Kobylecka Weronika – Tarnów, II m-ce Kobylecka Natalia – Tarnów, Mociak Joanna Werbkowice, Wietrzyk Oliwia – Werbkowice

 

Młodziczki dziewczęta /1999-2000/ -55 kg

I m-ce Korzec Natalia -Tarnów, II m-ce Strzelec Daria – Tarnów, III m-ce Maciejczyk Jagoda Hrubieszów

 

Młodziczki dziewczęta /1999-2000/ + 55 kg

I m-ce Urbaniak Aleksandra – Hrubieszów, II-ce Ząbek Agnieszka – Dąbrowa Tarnowska, III m-ce Trąbka Małgorzata – Lublin

 

Juniorki /1997-1998 / -65 kg

I m-ce Staruch Anna – Sandomierz, II m-ce Kurpas Kinga – Leżajsk, III m-ce Korchowiec Aldona – Leżajsk

 

Juniorki /1997-1998 / +65 kg

I m-ce Dimitrasz Agata – Hrubieszów, Woś Paulina – Werbkowice

 

Dzieci pierwszy krok chłopcy /2007-2008/

I m-ce Rondoś Igor – Chełm, II m-ce Czubat Jakub – Leżajsk, III m-ce Gajewski Mateusz – Hrubieszów, Kulczyński Adam – Hrubieszów

 

Dzieci młodsze chłopcy /2005-2006/ – 30 kg

I m-ce Bosowski Marcel – Hrubieszów, II m-ce Nieczyporowski Mikołaj – Werbkowice, III m-ce Szpit Hubert – Hrubieszów, Hawryluk Bartosz – Hrubieszów

 

Dzieci młodsze chłopcy /2005-2006/ + 30 kg

I m-ce Niemiec Michał – Chełm, II m-ce Skobel Jan – Sandomierz, III m-ce Grzeszczuk Paweł – Hrubieszów, Wytrwał Jan – Dąbrowa Tarnowska

 

Dzieci chłopcy /2003-2004/ -40 kg

I m-ce Jóźwiak Michał – Hrubieszów, II m-ce Mędrek Jakub – Leżajsk, III m-ce Tarasek Paweł – Chełm, Mikosz Jakub -Tarnów

 

Dzieci chłopcy /2003-2004/ +40 kg

I m-ce Zacharek Nikodem – Tarnów, II m-ce Łukaszczyk Michał – Werbkowice, III m-ce Sułkowski Patryk – Hrubieszów, Suchan Bartosz – Tarnów

 

Kadeci chłopcy /2001-2002/ -45 kg

I m-ce Konieczny Marcin – Leżajsk, II m-ce Bosowski Kajetan – Hrubieszów, III m-ce Stępień Kacper Sandomierz, Polit Jakub – Sandomierz

 

Kadeci chłopcy /2001-2002/ +45 kg

I m-ce Gałaś Wiktor – Chełm, II m-ce Ozimkiewicz Wojciech – Lublin, III m-ce Wolak Wojciech – Tarnów, Nesterowicz Paweł – Chełm

 

Młodzicy chłopcy /1999-2000/ -55 kg

I m-ce Raczyński Jakub – Hrubieszów, II m-ce Bosowski Jakub – Hrubieszów, III m-ce Paszkiewicz Konrad – Chełm, Bielak Mateusz – Lublin

 

Młodzicy chłopcy /1999-2000/ -55 kg

I m-ce Biber Piotr – Hrubieszów, II m-ce Marcinowski Patryk – Leżajsk

 

Juniorzy /1997-1998 / – 70 kg

I m-ce Romak Michał – Hrubieszów, II m-ce Łoś Przemysław, III m-ce Lekan Paweł – Lublin Kusztykiewicz Krzysztof – Werbkowice

 

Juniorzy /1997-1998 / +70 kg

I m-ce … – Hrubieszów, II m-ce Biber Rafał – Hrubieszów

 

 

Podziękowanie!

Wszystkim członkom, zawodnikom, rodzicom sympatykom karate i sponsorom chcielibyśmy serdecznie podziękować. Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali jest bezcenna. Cieszymy się, że są jeszcze w naszym mieście ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży. Gdybym miał sporządzić listę osób, którym powinienem okazać wdzięczność, byłaby ona bardzo długa.

OSU!


opr. HSK, fot. lubiehrubie