Piłkarskie ligi

Sport

Reklamy

Na czele tabeli wśród juniorów są podopieczni Franciszka Tarczuka z Kryształu Werbkowice. Jak idzie innym zespołom można zobaczyć w poniższych zestawieniach. W najbliższy weekend w Nieledwi i Szychowicach mecze derbowe.

Zamojska Klasa Okręgowa

Korona Łaszczów-Ro-Ma Relax Księżpo l0:0
Sparta Wożuczyn-Grom Różaniec 1:1
Olimpiakos Tarnogród-Ostoja Skierbieszów 1:2
Victoria Łukowa-Chmielek-Igros Krasnobród 1:3
Unia Hrubieszów-Entra Sparta Łabunie 1:3
Tur Turobin-Omega Stary Zamość 3:2
Tanew Majdan Stary-Echo Zawada 2:0
Cosmos Józefów-Kryształ Werbkowic e0:2

Kryształ: Suchodolski, Wójtowicz (85` Podolak), Krupa, Kaczoruk Jarosław, Musiał Paweł, Reszczyński, Sowa (80` Lebiedowicz), Onkiewicz, Musiał Piotr, Musiał Mariusz (46` Kaczoruk Paweł), Tyrka (75` Kusiak Paweł)

Bramki: J. Kaczoruk (`58 – po rzucie wolnym), P. Musiał (`94 – po asyście Pawła Kaczoruka)

Tabela po 9 rundach
1 Tur Turobin 19 19:13
2 Omega Stary Zamość 18 17:12
3 Kryształ Werbkowice 18 12:10
4 Igros Krasnobród 16 25:12
5 Grom Różaniec 16 23:16
6 Sparta Wożuczyn 16 21:14
7 Unia Hrubieszów 15 17:10
8 Korona Łaszczów 14 20:11
9 Ostoja Skierbieszów 13 23:21
10 Echo Zawada 12 13:19
11 Olimpiakos Tarnogród 12 13:11
12 Ro-Ma Relax Księżpol 10 9:13
13 Entra Sparta Łabunie 8 12:21
14 Tanew Majdan Stary 8 9:20
15 Victoria Łukowa-Chmielek 7 10:19
16 Cosmos Józefów 1 11:32

Następna kolejka:
Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice 17.10 g. 14.00
Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów
Echo Zawada – Cosmos Józefów
Tur Turobin – Tanew Majdan Stary
Grom Różaniec – Omega Stary Zamość
Entra-Sparta Łabunie – Sparta Wożuczyn
Ro-Ma Relax Księżpol – Victoria Łukowa Chmielek
Olimpiakos Tarnogród – Korona Łaszczów

Zamojska klasa A grupa II

Zryw Ulhówek-Olimpia Miączyn 3:3
Huragan Hrubieszów -Szumy Susiec 6:4
Orzeł Cześniki-Ruch Machnów Nowy 3:3

Orkan Bełżec-Płomień-Spartan Nieledew 2:2
Traczuk – Brzozowski, Bednarczuk, Oleszczuk ( Poterucha ), Szostak – Pilarczyk, Łysiak, Kożuch, Kowalczuk – Kopczyński ( Bogucki ), Podgórski. Bramki: Wojciech Łysiak, Mariusz Podgórski

Andoria Mircze-Granica Lubycza Królewska 1:2
Metanoja Lipsko-Pogoń 96 Łaszczówka 2:1

Tabela
1 Orkan Bełżec 22 7 1 0 29:7
2 Płomień-Spartan Nieledew 22 7 1 0 26:12
3 Huragan Hrubieszów 16 5 1 2 22:19
4 Olimpia Miączyn 13 4 1 3 25:14
5 Metanoja Lipsko 13 4 1 3 19:19
6 Granica Lubycza Królewska 12 4 0 4 16:18
7 Zryw Ulhówek 11 3 2 3 15:13
8 Pogoń 96 Łaszczówka 10 3 1 4 18:16
9 Ruch Machnów Nowy 7 1 4 3 11:17
10 Orzeł Cześniki 4 1 1 6 14:25
11 Szumy Susiec 4 1 1 6 17:30
12 Andoria Mircze 3 1 0 7 10:32

Następna kolejka:
Płomień-Spartan Nieledew – Huragan Hrubieszów 17.10 g.14.00
Olimpia Wojan Miączyn – Orzeł Cześniki
Pogoń 96 Łaszczówka – Zryw Ulhówek
Granica Lubycza Król. – Metanoja Lipsko
Szumy Susiec – Andoria Mircze
Ruch Machnów Nowy – Orkan Bełżec

Zamojska Klasa B

Węgrzyn Szopinek -Graf Chodywańce
przerwany w 79. minucie przy stanie 1-9 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Perła Telatyn -Huczwa II Tyszowce
goście nie dojechali

Altus Szychowice – Spartakus Szarowola 1:3
GLKS Jarosławiec – Legion Komarów0:4

Tabela
1. Szyszła Tarnoszyn 4 10 3 1 0 10-2
2. Huczwa II Tyszowce 4 9 3 0 1 9-5
3. Legion Komarów 4 7 2 1 1 11-5
4. Perła Telatyn 4 7 2 1 1 7-6
5. Graf Chodywańce 4 6 1 3 0 10-3
6. Spartakus Szarowola 3 4 1 1 1 6-5
7. Węgrzyn Szopinek 3 3 1 0 2 1-6
8. Altus Szychowice 4 1 0 1 3 3-10
9. GLKS Jarosławiec 4 0 0 0 4 2-17

Następna kolejka
KS „Spartakus” Szarowola 1 – Graf Chodywańce
TKS „Huczwa” II Tyszowce – LKS „Węgrzyn” Szopinek
Legion Komarów – Szyszła Tarnoszyn
Altus Szychowice – GLKS Jarosławiec
pauzuje – Perła Telatyn

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Korona Łaszczów-Ro-Ma Relax Księżpol :0
Olimpiakos Tarnogród-Ostoja Skierbieszów 3:1
Victoria Łukowa-Chmielek- Igros Krasnobród 2:2
Unia Hrubieszów-Sparta Łabunie 1:2
Tur Turobin-Omega Stary Zamość 0:3
Tanew Majdan Stary-Echo Zawada 3:5
Cosmos Józefów-Kryształ Werbkowice 1:3

Tabela
1 Kryształ Werbkowice 9 22 7 1 1 31:7
2 Echo Zawada 8 21 7 0 1 26:8
3 Sparta Łabunie 8 21 7 0 1 26:11
4 Igros Krasnobród 8 16 5 1 2 22:17
5 Omega Stary Zamość 8 15 5 0 3 26:13
6 Korona Łaszczów 8 15 5 0 3 26:14
7 Olimpiakos Tarnogród 8 15 5 0 3 20:12
8 Ostoja Skierbieszów 7 12 4 0 3 18:9
9 Cosmos Józefów 9 12 4 0 5 22:30
10 Tanew Majdan Stary 9 11 3 2 4 21:21
11 Unia Hrubieszów 8 10 3 1 4 18:13
12 Tur Turobin 9 6 2 0 7 11:26
13 Ro-Ma Relax Księżpol 8 3 1 0 7 7:31
14 Victoria Łukowa-Chmielek 7 1 0 1 6 6:35
15 Sparta Wożuczyn 8 0 0 0 8 4:37

Zamojska Klasa A Juniorów – grupa II

Zryw Ulhówek-Olimpia Miączyn 0:10
Orzeł Cześniki – Ruch Machnów Nowy 3:3
Orkan Bełżec-Płomień-Spartan Nieledew 5:1
Andoria Mircze -Granica Lubycza Królewska 2:2
Metanoja Lipsko- Pogoń 96 Łaszczówka 3:9

Tabela

1 Olimpia Miączyn 7 21 7 0 0 46:3
2 Pogoń 96 Łaszczówka 7 17 5 2 0 33:12
3 Orkan Bełżec 8 15 5 0 3 25:12
4 Płomień-Spartan Nieledew 8 15 5 0 3 18:18
5 Granica Lubycza Królewska 7 13 4 1 2 11:5
6 Ruch Machnów Nowy 8 11 3 2 3 15:15
7 Metanoja Lipsko 7 9 3 0 4 27:41
8 Andoria Mircze 7 8 2 2 3 17:23
9 Szumy Susiec 7 3 1 0 6 12:35
10 Orzeł Cześniki 6 1 0 1 5 11:32
11 Zryw Ulhówek 6 0 0 0 6 5:24

Okręgowa Liga Młodzików Starszych

Unia Hrubieszów -Sparta Łabunie 3:0
Igros Krasnobród -OSiR Biłgoraj 0:8
Sokół 3 Tomaszów Lubelski -Gaudium Zamość 1:3
AMSPN Hetman Zamość -Orzeł Tereszpol 4:1

Tabela
1 OSiR Biłgoraj 5 12 4 0 1 23:4
2 Unia Hrubieszów 5 10 3 1 1 20:4
3 Sparta Łabunie 5 10 3 1 1 14:8
4 Sokół 3 Tomaszów Lubelski 5 9 3 0 2 10:6
5 Gaudium Zamość 4 7 2 1 1 8:8
6 AMSPN Hetman Zamość 5 4 1 1 3 7:13
7 Orzeł Tereszpol 4 0 0 0 4 2:15
8 Igros Krasnobród 3 0 0 0 3 0:26

Następna kolejka:
Orzeł Tereszpol – DKS „Gadium” Zamość
OSiR Biłgoraj – UKS Sokół 3 Tomaszów Lub.
AMSPN Hetman Zamość – Unia Hrubieszów
Entra-Sparta Łabunie – Igros Krasnobród

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

AMSPN Hetman Zamość -Huragan Hrubieszów 9:0
Grom Różaniec-Hetmanek Zamość-:-

Tabela
1 AMSPN Hetman Zamość 6 16 5 1 0 49:5
2 Hetmanek Zamość 4 7 2 1 1 10:15
3 Huragan Hrubieszów 4 3 1 0 3 7:14
4 Grom Różaniec 4 0 0 0 4 3:35

Następne mecze:
AMSPN Hetman Zamość – Grom Różaniec
Huragan Hrubieszów – Hetmanek Zamość

Lubelska Klasa A – grupa III

Błękit Cyców – Zawisza Garbów 3:1
GKS Niedźwiada – Ludwiniak Ludwin 1:0
LKS Kamionka (k. Lublina) – Huragan Siostrzytów 8:0
GLKS Michów – LKS Trawniki 5:1
Świdniczanka Świdnik Mały – Tajfun Ostrów Lubelski 4:1
Perła Rokitno – Vir Dorohucza 2:2
Wodnik Uścimów – GKS Niemce 2:2

Tabela
1. Vir Dorohucza 7 17 5 2 0 28-9
2. Świdniczanka Świdnik Mały 7 16 5 1 1 20-14
3. Ludwiniak Ludwin 7 13 4 1 2 19-7
4. Tajfun Ostrów Lubelski 7 13 4 1 2 21-9
5. LKS Trawniki 7 12 4 0 3 16-16
6. Perła Rokitno 7 11 3 2 2 11-9
7. Wodnik Uścimów 7 10 3 1 3 20-16
8. LKS Kamionka (k. Lublina) 7 10 3 1 3 13-14
9. GKS Niemce 7 9 2 3 2 10-8
10. GKS Niedźwiada 7 9 3 0 4 8-13
11. Błękit Cyców 7 7 2 1 4 17-18
12. GLKS Michów 7 6 2 0 5 15-24
13. Zawisza Garbów 7 4 1 1 5 13-21
14. Huragan Siostrzytów 7 3 1 0 6 6-39

***

Źródła:
ZOZPN, 90 minut i strony klubowe

Opracował – mak

Na zdjęciu – Jacek Ptak z Huraganu Hrubieszów w ostatnim meczu strzelił 5 bramek, a w sumie ma ich już 10 ! (zdj. ze strony Huraganu)