REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarskie ligi 9.06.2018 r.

Dodał: MAK

Data dodania: 2018-06-14

W IV lidze po porażce z Hetmanem Zamość Kryształ Werbkowice zakończył sezon ma 8. pozycji i trener R. Wieczerzak złożył rezygnację. W klasie okręgowej radosna Unia Hrubieszów po udanych meczach pucharowych, bez awansu do wyższej ligi i czeka ją prestiżowy mecz w Tyszowcach. W klasie A Andoria Mircze po porażce w Telatynie czeka na ostatni mecz i środek tabeli. Nadal w chełmskiej klasie okręgowej trzy zespoły mają szansę na awans do IV ligi, w tym Unia Białopole.

Reklama

 

IV liga lubelska

Kolejka 30 - 9 czerwca

 

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 4:1 (1:0)

Bramki: Michał Paluch (38′, 75′), Rafał Kycko (89′), Kacper Skrzypek (90+4′ - rzut karny) – Stanisław Rybka (90′ -rzut karny)

Hetman: Skrzypek (90′ Wolanin) – Kanarek, Dudek, Świech, Daszkiewicz – Kuśmierz (55′ Bednara), Solecki, Kycko, Damian Otręba (58′ Stefański) – Paluch, Myśliwiecki.

Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz (85′ Łappo), Śmiałko, Dobromilski, Pa. Musiał (67′ Sas) – Dec, Kaczoruk (46′ Borys, 52′ Wurszt), Czady, Nowak (65′ Drewniak) – Rybka, A. Wołoch.

Żółte kartki: Paweł Myśliwiecki – Hubert Czady, Arkadiusz Sas, Dawid Dobromilski

Widzów: 500

Sędziował: Wojciech Rek (Lublin)

 

Pauza: Victoria Żmudź.

Kłos Chełm ; 4-2; Lewart Lubartów ; 9 czerwca, 17:30

Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1Łada 1945 Biłgoraj 9 czerwca, 17:30

Roztocze Szczebrzeszyn ; 3-5; MKS Ryki ; 9 czerwca, 17:30

Górnik II Łęczna ; 3-3; Lublinianka Lublin ; 9 czerwca, 17:30

Stal Kraśnik ; 5-1; Powiślak Końskowola ; 9 czerwca, 16:00

Sokół Adamów ; 5-0; Eko Różanka ; 9 czerwca, 17:30

 

Tabela

1.  Stal Kraśnik 28 78 26 0 2 110-26

2.  Hetman Zamość 28 58 18 4 6 79-30

3.  Tomasovia 28 52 16 4 8 55-40

4.  Lewart Lubartów 28 48 15 3 10 62-30

5.  Powiślak Końskowola 28 46 13 7 8 56-40

6.  Kłos Chełm 28 45 13 6 9 47-43

7.  Lublinianka Lublin 28 43 11 10 7 47-32

8.  Kryształ Werbkowice 28 41 13 2 13 41-52

9.  Górnik II Łęczna 28 41 12 5 11 64-49

10.  Łada 1945 Biłgoraj 28 38 11 5 12 45-52

11.  Eko Różanka 28 35 10 5 13 38-56

12.  Victoria Żmudź 28 24 6 6 16 32-76

13.  MKS Ryki 28 21 6 3 19 31-93

14.  Sokół Adamów 28 19 5 4 19 34-74

15.  Roztocze Szczebrzeszyn 28 7 1 4 23 21-69

Włodawianka Włodawa wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 

***

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

 

Unia Hrubieszów ; 3-0; Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; 9 czerwca, 17:00

(wo); goście nie dojechali

Omega Stary Zamość ; 2-7; Huczwa Tyszowce ; 9 czerwca, 17:00

Korona Łaszczów ; 6-2; Igros Krasnobród ; 9 czerwca, 17:00

Włókniarz Frampol ; 3-2; Ostoja Skierbieszów ; 9 czerwca, 17:00

Olender Sól ; 3-1; Orkan Bełżec ; 9 czerwca, 17:00

Victoria Łukowa/Chmielek ; 2-1; Grom Różaniec ; 9 czerwca, 17:00

Olimpia Miączyn ; 0-0; Olimpiakos Tarnogród ; 9 czerwca, 17:00

Sokół Zwierzyniec ; 0-2; Gryf Gmina Zamość ; 9 czerwca, 17:00

 

Tabela

1.  Huczwa Tyszowce 29 81 27 0 2 129-18

2.  Unia Hrubieszów 29 75 24 3 2 89-19

3.  Victoria Łukowa/Chmielek 29 62 19 5 5 82-35

4.  Omega Stary Zamość 29 48 13 9 7 53-43

5.  Grom Różaniec 29 48 13 9 7 61-42

6.  Gryf Gmina Zamość 29 45 13 6 10 54-41

7.  Korona Łaszczów 29 40 12 4 13 49-59

8.  Olimpiakos Tarnogród 29 39 11 6 12 50-54

9.  Włókniarz Frampol 29 38 12 2 15 52-62

10.  Orkan Bełżec 29 35 9 8 12 40-50

11.  Sokół Zwierzyniec 29 34 10 4 15 41-63

12.  Olimpia Miączyn 29 31 9 4 16 43-81

13.  Olender Sól 29 25 5 10 14 32-52

14.  Orion Dereźnia 29 22 5 7 17 31-70

15.  Igros Krasnobród 29 18 4 6 19 29-85

16.  Ostoja Skierbieszów 29 13 4 1 24 29-90

 

Kolejka 30 - 17 czerwca

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; -; Sokół Zwierzyniec ; 17 czerwca, 17:00

Gryf Gmina Zamość ; -; Olimpia Miączyn ; 17 czerwca, 17:00

Olimpiakos Tarnogród ; -; Victoria Łukowa/Chmielek ; 17 czerwca, 17:00

Grom Różaniec ; -; Olender Sól ; 17 czerwca, 17:00

Orkan Bełżec ; -; Włókniarz Frampol ; 17 czerwca, 17:00

Ostoja Skierbieszów ; -; Korona Łaszczów ; 17 czerwca, 17:00

Igros Krasnobród ; -; Omega Stary Zamość ; 17 czerwca, 17:00

Huczwa Tyszowce ; -; Unia Hrubieszów ; 17 czerwca, 15:00

 

***

 

Zamojska Klasa A – grupa 2

Kolejka 21 - 10 czerwca

 

Perła Telatyn ; 3-0; Andoria Mircze ; 10 czerwca, 17:00

Perła Telatyn - W dzisiejszym meczu nikt z naszej drużyny nie odpuścił, każdy dał z siebie 110% i to przełożyło się na wynik! Po ciężkiej walce z GKS Andoria Mircze wygraliśmy 3:0! Bramki: Dąbrowski(B. Kotowicz), Cioch(Celej), Tytuła (B. Kotowicz)

 

Potok Sitno ; 8-1; Pogoń 96 Łaszczówka ; 10 czerwca, 17:00

Sparta Wożuczyn ; 5-0; Szyszła Tarnoszyn ; 10 czerwca, 17:00

Granica Lubycza Królewska ; 2-0; Sparta Łabunie ; 10 czerwca, 17:00

Delta Nielisz ; 4-0; Graf Chodywańce ; 10 czerwca, 17:00

Szumy Susiec ; 3-1; Metanoja Lipsko ; 10 czerwca, 17:00

 

Tabela

1.  Potok Sitno 21 54 17 3 1 80-12

2.  Granica Lubycza Królewska 21 47 14 5 2 39-13

3.  Sparta Wożuczyn 21 45 14 3 4 78-29

4.  Pogoń 96 Łaszczówka 21 43 14 1 6 65-39

5.  Andoria Mircze 21 32 10 2 9 45-45

6.  Sparta Łabunie 21 30 9 3 9 33-38

7.  Szumy Susiec 21 28 8 4 9 37-40

8.  Metanoja Lipsko 21 25 7 4 10 40-51

9.  Szyszła Tarnoszyn 21 19 5 4 12 22-49

10.  Graf Chodywańce 21 13 3 4 14 19-56

11.  Delta Nielisz 21 12 3 3 15 22-60

12.  Perła Telatyn 21 11 3 2 16 27-75

 

Kolejka 22 - 16 czerwca

Szumy Susiec ; -; Pogoń 96 Łaszczówka ; 16 czerwca, 17:00

Metanoja Lipsko ; -; Delta Nielisz ; 16 czerwca, 17:00

Graf Chodywańce ; -; Perła Telatyn ; 16 czerwca, 17:00

Andoria Mircze - Granica Lubycza Królewska 16 czerwca, 17:00

Sparta Łabunie ; -; Sparta Wożuczyn ; 16 czerwca, 17:00

Szyszła Tarnoszyn ; -; Potok Sitno ; 16 czerwca, 17:00

 

***

 

Zamojska Klasa B

1.  Wrzos Szyszków 16 34 11 1 4 36-18

2.  Rakovia/Relax Księżpol 16 31 9 4 3 40-21

3.  Huragan Hrubieszów 16 30 9 3 4 48-29

4.  Orion Jacnia 16 29 9 2 5 55-35

5.  KS Wola Różaniecka/Luchów 16 20 6 2 8 34-31

6.  GKS Tarnawatka 16 20 6 2 8 29-38

7.  Ruch Machnów Nowy 16 15 4 3 9 26-52

8.  Alwa Brody Małe 16 14 4 2 10 35-45

9.  Albatros Biszcza 16 12 3 3 10 19-53

 

***

 

Chełmska Klasa Okręgowa

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

 

Ruch Izbica ; 3-4; Frassati Fajsławice ; 9 czerwca, 17:00

Start Krasnystaw ; 4-0; Hetman Żółkiewka ; 10 czerwca, 16:00

Unia Rejowiec ; 2-1; Tatran Kraśniczyn ; 10 czerwca, 16:00

Spółdzielca Siedliszcze ; 0-1; Brat Siennica Nadolna ; 10 czerwca, 16:00

Ogniwo Wierzbica ; 5-2; Sparta Rejowiec Fabryczny ; 10 czerwca, 16:00

Granica Dorohusk ; 0-1; Orzeł Srebrzyszcze ; 10 czerwca, 16:00

Unia Białopole ; 3-0; Hutnik Ruda-Huta ; 9 czerwca, 15:00

(wo) ;

 

Tabela

1.  Start Krasnystaw 25 60 19 3 3 108-25

2.  Brat Siennica Nadolna 25 59 19 2 4 90-41

3.  Unia Białopole 25 58 19 1 5 76-35

4.  Sparta Rejowiec Fabryczny 25 44 14 2 9 68-45

5.  Frassati Fajsławice 25 42 13 3 9 78-63

6.  Ogniwo Wierzbica 25 37 12 1 12 50-50

7.  Hetman Żółkiewka 25 37 11 4 10 56-52

8.  Ruch Izbica 25 34 10 4 11 73-61

9.  Unia Rejowiec 25 34 11 1 13 53-63

10.  Spółdzielca Siedliszcze 25 27 8 3 14 42-64

11.  Orzeł Srebrzyszcze 25 27 8 3 14 43-78

12.  Granica Dorohusk 25 24 6 6 13 39-64

13.  Tatran Kraśniczyn 25 20 5 5 15 42-69

14.  Hutnik Ruda-Huta 25 2 0 2 23 34-142

 

Kolejka 26 - 17 czerwca

Hetman Żółkiewka ; -; Unia Białopole ; 17 czerwca, 16:00

Hutnik Ruda-Huta ; -; Granica Dorohusk ; 17 czerwca, 16:00

Orzeł Srebrzyszcze ; -; Ogniwo Wierzbica ; 16 czerwca, 16:00

Sparta Rejowiec Fabryczny ; -; Spółdzielca Siedliszcze ; 17 czerwca, 16:00

Brat Siennica Nadolna ; -; Unia Rejowiec ; 17 czerwca, 16:00

Tatran Kraśniczyn ; -; Frassati Fajsławice ; 16 czerwca, 17:00

Ruch Izbica ; -; Start Krasnystaw ; 17 czerwca, 16:00

 

Opracował – mak

Foto - lubiehrubie



Podziel się:
« wstecz