REKLAMA

C3 Stropy Hrubieszów

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Pomoc dla chorej żony pana Janka z kiosku w Werbkowicach. Charytatywny turniej piłki nożnej dla Małgosi

Dodał: may

Data dodania: 2018-12-30

7 kwietnia 2018 roku, po raz pierwszy zwróciłam się do państwa z prośbą o pomoc dla chorej na raka piersi żony p. Janka z kiosku w Werbkowicach i dobrzy ludzie nie zawiedli.

Reklama

 

Już w lipcu b.r. lekarze usunęli pani Małgosi raka piersi, wykonano też biopsję węzłów wartowniczych, 13 lipca zebrało się konsylium lekarzy, którzy na podstawie wyników zdiagnozowali, że nie ma przerzutów.

Pani Małgosia szybko powracała do zdrowia, uśmiechała się do ludzi, czasami zastępowała p. Janka w kiosku i była bardzo wdzięczna dobrym ludziom za pomoc w chorobie.

Kiedy się wydawało, że ich koszmar się zakończył, to życie im dało następnego "kopniaka". 28 grudnia 2018 roku zebrało się konsylium lekarzy w Szpitalu Specjalistycznym w Zamościu, którzy zdiagnozowali złośliwy nowotwór jelita grubego (C18).

Lekarz Onkolog, bez ogródek powiedział pani Małgosi smutną prawdę i niestety przedstawił złe rokowania.

Nie możemy ich zostawić w takich momencie samych, tym bardziej że ich dochody z rent są bardzo niskie, a kiosk w listopadzie przyniósł 500 złotych strat.

3 lutego 2019 roku o godz.10 w Hali Sportowej w Werbkowicach, zostanie rozegrany Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice (dla chorej na raka Małgosi). Zapraszamy drużyny do zgłaszania się pod numerem telefonu 601 341 445 lub w dniu turnieju.

Wpisowe 150 złotych.

Można też pomóc, robiąc zakupy w kiosku u pana Janka, czasami potrzebna jest też zwykła rozmowa, tym bardziej, że ich świat się całkowicie zawalił.

Pomóżmy im tak, jak pierwszym razem, na pewno będzie operacja, chemia, radioterapia, rehabilitacja i regeneracja organizmu po chemioterapii.

Jeżeli ktoś z państwa chciały wesprzeć chorą Małgosię z Werbkowic, to można dokonać wpłaty na Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym "Kawałek Nieba".

Konto 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem 1556 pomoc dla Małgorzaty Wiśniewskiej.

 

Danuta Muzyczka

Podziel się:
« wstecz