Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna – 09.05.2006

Na stadionie HOSiR w Hrubieszowie 09.05.2006 r. odbyły się zawody lekkoatletyczne dla szkół gimnazjalnych z powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

b>Komunikat z Powiatowej Gimnazjady Lekkoatletycznej:

DZIEWCZĘTA

100 m.
1. Ciszewska Natalia 90 G. 2 Hrubieszów 14,17 sek.
2. Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów 14,28
3. Pieczyńska Katarzyna 91 Mircze 14,46

300 m.
1. Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 44,63 sek.
2. Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów 50,35
3. Chilewska Joanna 91 Horodło 50,74

600 m.
1. Staszczak Agnieszka 92 G. 2 Hrubieszów 1:55,57 min.
2. Koszałka Beata 91 Kozodawy 1:56,48
3. Koszałko Katarzyna 92 G. 3 Hrubieszów 1:57,25

1000 m.
1. Koszałko Joanna 90 G. ZS 2 Hrubieszów 3:40,81 min.
2. Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów 3:41,35
3. Zielińska Justyna 91 Horodło 3:44,49

skok w dal
1. Kita Magdalena 91 Mircze 4.34 m.
2. Kusiak Aleksandra 91 G. ZS 2 Hrubieszów 4.23
3. Martyniuk Karolina 91 G. ZS 2 Hrubieszów 4. 10

skok wzwyż
1. Moskwa Ewelina 90 Mircze 1. 40 m.
2. Banaszek Paulina 92 G. ZS 2 Hrubieszów 1.30
3. Koc Paulina G. 3 Hrubieszów 1.30

pchnięcie kulą 3 kg
1. Nowak Ewelina G. 3 Hrubieszów 9.17 m.
2. Kowalczuk Ewelina 90 Horodło 8.97
3. Wołoszyn Angelika 90 Horodło 8.82

rzut oszczepem 600 g.
1. Kiryczuk Anna 91 Horodło 23.08 m.
2. Szymańska Mirela 91 Horodło 19.84
3. Zbirowska Weronika 92 Horodło 15.58

sztafeta 4 x 100 m.
1. G. 3 Hrubieszów /Kasprowicz, Teterycz, Szczęk, Płonkowska/ 55,39 sek.
2. G. 2 Hrubieszów /Gajewska, Ciszewska, Matuszak, Łatka/ 58, 79

CHŁOPCY

100 m.
1. Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrubieszów 12,14 sek.
2. Szczerbicki Paweł 90 Horodło 12,37
3. Strycharczuk Emil 90 Uchanie 12,47

300 m.
1. Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów 40,97 sek.
2. Kania Mateusz 90 G. ZS 2 Hrubieszów 41,45
3. Piotrowski Michał 90 G. 3 Hrubieszów 41,52

1000 m.
1. Grabowski Mateusz 91 Horodło 2:54,78 min.
2. Malon Damian Mircze 3:09,92
3. Szczerbicki Kamil 92 Horodło 3:10,32

2000 m.
1. Wroński Tomasz 90 Horodło 6:45,82 min.
2. Przeworski Arkadiusz 90 Mircze 6:48,90
3. Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów 7:10,14

skok w dal
1. Surma Damian 90 Trzeszczany 5.56 m.
2. Kazberuk Przemysław 90 Mircze 5.45
3. Zieliński Paweł 90 G. 3 Hrubieszów 5.44

skok wzwyż
1. Kopczyński Erwin 90 G. 1 Hrubieszów 1.60 m.
2. Dżwierzyński Kacper 90 Dołhobyczów 1.55
3. Łaba Marcin 90 Dołhobyczów 1.50

pchnięcie kulą 5 kg
1. Zienkiewicz Mateusz 90 Horodło 11.76 m.
2. Masłosz Piotr 90 G. ZS 2 Hrubieszów 10.28
3. Sakowski Paweł 90 Horodło 10.16

rzut oszczepem 600 g.
1. Fedorowicz Krystian 91 G. 2 Hrubieszów 40.50 m.
2. Paluch Bartłomiej 90 Mircze 37.64
3. Konior Sylwester 90 G. 3 Hrubieszów 35.84

sztafeta 4 x 100 m.
1. G. ZS 2 Hrubieszów /Butkiewicz, Soja, Kania, Zając/ 50,56 sek.
2. G. 1 Hrubieszów /Kisiel, Kosel, Koszałka, Kopczyński/ 50,65

Opiekunami uczniów byli: Chwedczuk Zygmunt – Trzeszczany, U. Przytuła i R. Majdanik – Mircze, M. Kulczyński – Dołhobyczów, Z. Bodes – G. 1 Hrubieszów, W. Grzyb i Cz. Drączkowski G. 3 Hrubieszów, A. Kusiak, B. Cygan, A. Chwedczuk i D. Lewandowski G. ZS 2 Hrubieszów, , R. Kryszczuk – Kozodawy, B. Sobczuk – Hulcze, K. Rozkal, R. Jóźwiak i M. Kitliński G. 2 Hrubieszów, W. Jarocha – Jarosławiec.

Zawody REJONOWE odbędą się 25 05 2006 r. od godz. 10.00 na stadionie tartanowym OSiR w Zamościu. Do zawodów zakwalifikowały się po 3 osoby z każdej konkurencji indywidualnej i 2 pierwsze sztafety.

opr. mak