LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Relacja z XVI Ulicznego Biegu Unii Horodelskiej 01.10.2006 r.

Dodał: Ivi

Data dodania: 2006-10-02

W dniu 1 października odbył się XVI Uliczny Bieg Unii Horodelskiej. Bieg ten cieszy się niestety coraz mniejszą popularnością.

Reklama

Oto wyniki i czasy zawodników:

Kobiety kategoria open

1. Olga Kotowska 1:25.07
2. Lenina Oleniewa 1:31,38
3. Danuta Zatorska 1:31,39
4. Sylwia Sołoducha 1:34,29
5. Małgorzata Żółkiewska 1:36,44
6. Małgorzata Muzyczuk 1:56,24
Urszula Chmielewska N/u

Mężczyźni kategoria open

1. Dariusz Kuzdra 1:10,45
2. Siergiej Fiskowicz 1:12,02
3. Oleksij Mendeusta 1:12,08:
4. Artur Jabłoński 1:12,55
5. Vitali Juszczuk 1:18,51
6. Tomasz Szady 1:22,33
7. Jan Murat 1:23,20
8. Mateusz Markiewicz 1:26,41
9. Mariusz Grzybek 1:31,18
10. Robert Łukasiewicz 1:34,12
11. Łukasz Lupski 1:35,33
12. Marek Wilgos 1:36,35
13. Marek Brzozowski 1:46,28
14. Jtomasz Jarmuszyński 1:47,39
Siergiej Datsiuk N/u

BIEGI MŁODZIEŻOWE
SZKOŁY PODSTAWOWE

800m dziewczęta 96 i młodsze

1. Monika Zebzda SP Horodło 3:16
2. Beata Kaczyńska SP Horodło 3:22
3. Aleksandra Zielińska SP Urszulin 3:26
4. Anna Szczepanik SP Urszulin
5. Agata Borkowska SP 3 Hrubieszów
6. Dagmara Zacharska SP Urszulin
7. Patrycja Mai SP Urszulin
8. Eliza Serba SP 2 Hrubieszów
9. Patrycja Żołdak SP 3 Hrubieszów
10. Piechniewicz SP 3 Hrubieszów
11. Małgorzata Siwak SP 3 Hrubieszów
12. Angelika Bogucka SP 3 Hrubieszów

800m dziewczęta 95/94

1. Marta Bedłuszak SP Urszulin 3:02
2. Urszula Załuska SP Horodło 3:05
3. Daria Flak SP 3 Hrubieszów 3:06
4. Alicja Chrząstek SP 3 Hrubieszów
5. Magdalena Dańczuk SP Horodło
6. Małgorzata Zebzda SP Horodło
7. Magda Jakimiec SP 3 Hrubieszów
8. Katarzyna Wiśniewska SP 3 Hrubieszów
9. Sylwia Kaczyńska SP Hrebenne
10. Malinowska SP Kopyłów
11. Magdalena Boniewska SP Horodło
12. Ewa Kania SP 3 Hrubieszów
13. Kamila Chodzińska SP Horodło
14. Angelika Wojciechowska SP Horodło
15. Kamila Steciuk SP Horodło
16. Sylwia Bogucka SP Horodło
17. Karolina Głowacz SP 3 Hrubieszów
18. Urszula Ulanicka SP Horodło
19. Milena Chudzik SP Urszulin

800m chopcy 1996 i młodsi

1. Hubert Kołodziejczyk SP Horodło 3:05
2. Mateusz Bedłuszczak SP Urszulin 3:11
3. Karol Lewandowski SP 2 Hrubieszów 3:16
4. Kamil Kaczyński SP Hrebenne
5. Przemysław Gajewski SP Kobło
6. Marcin Bucior SP 2 Hrubieszów
7. Michał Dańczuk SP Horodło
8. Mateusz Serafin SP Urszulin
9. Mateusz Kosmala SP Kopyłów
10. Jakub Łasko SP Horodło
11. Michał Kościuk SP Horodło
12. Kacper Dynos SP Urszulin

800m chłopcy 1995/94

1. Kamil Załuski SP Horodło 2:45
2. Wojciech Sajdłowski SP Horodło 2:49
3. Patryk Dębicki SP Urszulin 2:56
4. Krystian Stefaniuk SP 1 Hrubieszów
5. Krystian Grudziński SP
6. Wojciech Gajewski SP Kobło
7. Marek Pawluk SP Strzyżów
8. Krystian Pieczykolan SP Horodło
9. Andrzej Kaczyński SP Horodło
10. Damian Haratynowicz SP Horodło
11. Tomasz Kaczyński SP Horodło
12. Bartłomiej Wroński SP Kobło
13. Marcin Marczuk SP Horodło
14. Przemysław Szysz SP Urszulin
15. Sylwester Radłowski SP Urszulin
16. Kamil Juźwiak SP Horodło
17. Sławomir Malicki SP Horodło
18. Karol Szysz SP Urszulin
19. Wojciech Sajdłowski SP Horodło


GIMNAZJA

800m dziewczęta 93/92

1. Emilia Kosowska GP Lubartów 2:51
2. Anna Warchoł GP Urszulin 2:55
3. Marianna Ulanicka GP Nr 2 Hrubieszów 3:10
4. Marta Patyjewicz GP Horodło
5. Ewelina Pędrak GP
6. Maja Duma GP
7. Anna Pieczykolan GP Horodło

1000m dziewczęta 91/90

1. Marta Kloc GP Urszulin 3:44
2. Joanna Maruszewska GP Urszulin 3:48

1000m Chłopcy 93/02

1. Krzyszto Popławski GP Urszulin 3:13
2. Dariusz Nowacki GP Lubartów 3:14
3. Mateusz Bieńkowski G Turkowice 3:16
4. Paweł Kloc GP Urszulin
5. Kamil Szczerbicki GP Horodło
6. Mateusz Barczuk GPHorodło
7. Łukasz Maszewski GP Horodło
8. Konrad Dudek GP Horodło
9. Albert Załuski GPHorodło
10. Marcin Jeczeń GP Horodło
11. Szymon Kozłowski GP Horodło
12. Przemysław Pańko GP Horodło
13. Grzegorz Pawłowski GP Urszulin
14. Arkadiusz Fedaczyński GP Horodło
15. Daniel Michalski GP Urszulin
16. Michał Simbida GPHorodło
17. Mateusz Bogucki GP Horodło
18. Krzysztof Karwowski GP Horodło
19. Mateusz Herda GP Horodło
20. Maciej Oleszczuk GP Urszulin
21. Patryk Grabowski GP Horodło


1000m chłopcy 91/90 (gimnazja i SPP)

1. Konrad Kosowski LO Lubartów 3:01
2. Mateusz Grabowski GP Horodło 3:02
3. Sergiej Datsiuk Ukraina 3:03
4. Bartłomiej Soja ZS 2 Hrubieszów
5. Piotr Blacha G Nr 2 Hrubieszów
6. Paweł Sękowski LO Horodło
7. Mateusz Budniewski GP Horodło
8. Rafał Krukowski GP Horodło
9. Piotr Sagadyn GP Horodło

1000 dziewczęta 89/88 SPP

1. Steciuk Ilona LO Horodło 3:01
2. Joanna Budniewska LO Horodło 3:02
3. Katarzyna Skorupka LO Horodło 3:03
4. Ewa Brzezicka LO Horodło

1000 dziewczęta 89/88 SPP

1. Łukasz Krakowiak ZS 3 Hrubieszów 3:06
2. Artur Pawlos ZS 2 Hrubieszów 3:07


Gratulujemy wyników i zapraszamy za rok!!!


zobacz zdjęcia >>

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: