IX sesja Rady Miasta: Absolutorium przyjęte, Miasto chce pomóc motocyklistom

Na dzisiejszej (28.05) IX sesji Rada Miasta udzieliła absolutorium Burmistrzowi Miasta za rok 2014. Zarówno burmistrz, jak i sama Rada wyrazili również chęć pomocy hrubieszowskim motocyklistom w znalezieniu nowego miejsca do treningów ich akrobacji.

Reklamy

 

Na dzisiejszej sesji Rada Miasta Hrubieszowa jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Miasta z tytułu wykonania budżetu za 2014 rok.

W obradach uczestniczyła grupa hrubieszowskich motocyklistów z grupy Total Mess Crew, którzy trzy razy w tygodniu trenowali na terenach HOSiR stunt motocyklowy i rowerowy freestyle. Skargi okolicznych mieszkańców na hałas były powodem decyzji o zawieszeniu dalszych ćwiczeń.

Zarówno Rada Miasta, jak i sam burmistrz Tomasz Zając zobowiązali się na dzisiejszej sesji pomóc grupie akrobatów w znalezieniu nowego miejsca na ich treningi.

Grupa Total Mess Crew Hrubieszów ma zamiar zorganizować w sierpniu tego roku pod patronatem Miasta Hrubieszowa Finał Mistrzostw Polski w Stan Drivingu.


Więcej o grupie na:

https://www.facebook.com/TMC.Hrubieszow

 

 

Zobacz też:

TMC Stunt Show – fotoreportaż

Hrubieszowscy MotoMikołaje odwiedzili dzieci w szpitalu i domu dziecka

Ryk silników burzy spokój