Wygramy Uśmiech – Gimnazjum Jedynka zaprasza

…..na coroczny Dzień Sportu organizowany w formie festynu sportowo – rekreacyjnego na boiskach przy Listopadowej 12. 17 czerwca (czwartek) od godziny 8:30 czekamy na wszystkich, którzy zechcą być naszymi gośćmi.

Reklamy

Dzień ten jest jednocześnie finałem akcji „B” prowadzonej w naszej szkole na rzecz naszej koleżanki Basi Szwiec, będącej na intensywnym leczeniu onkologicznym. Tak, jak każdego roku, oprócz zabawy staramy się dać coś od siebie, stąd kwesta dla potrzebujących. W poprzednich latach była to pomoc dzieciom z Abanii i Afryki. To min. za pieniądze od nas, rodzina w Mozambiku odbudowała dom. W czwartek będziemy zbierać pieniążki dla Basi.

Wśród wielu propozycji, jakie wam przygotowaliśmy jest tradycyjna loteria za aktywność ruchową
w takich próbach jak: lotki, badminton, tenis, dwa ognie, gry sportowe itp. Dodatkową atrakcją będzie loteria na zasadach „Koła fortuny” . Do rozdania mamy tysiące nagród w postaci słodyczy, maskotek, jak i bardziej atrakcyjnych fantów.

Twarze naszej akcji to Tomasz Kiełbowicz, Artur Kern, Rafał Fedaczyński, którzy nie tylko pozwolili na wykorzystanie swoich wizerunków w promocji, ale także zaszczycą nas swoją obecnością. To również oni są fundatorami atrakcyjnych gadżetów do licytacji – między innymi – koszulka Legii Warszawa
z podpisami całej drużyny, firmowa koszulka sportowa, piłka siatkowa z podpisami reprezentacji Polski, okolicznościowa koszulka Młodzieżowych Mistrzostw Polski „Hrubieszów 2010”
w Podnoszeniu Ciężarów z podpisami Wicemistrza Olimpijskiego Szymona Kołeckiego, Mistrza Europy Arsena Kasabijewa oraz Mistrza Europy i Świata Marcina Dołęgi.

Szczegółowy program podamy w przededniu imprezy.

Gorąco zapraszamy. 🙂

Zobaczcie jak to przebiegało w latach poprzednich. 2006; 2007; 2008; 2009.

2009 »
2008 »
2007 »
2006 »

Info:
Gimnazjum nr 1