27 kwietnia 2024

Piłkarskie wieści

Dawid Nowak wszedł w II połowie sparigowego meczu kadry Polski, obecność swoją zaznaczył zdobyciem gola. Liczymy teraz, że wybiegnie na boisko w sobotę, 15 grudnia o godzinie 18:00, reprezentacja Polski rozegra towarzyskie spotkanie z olimpijską reprezentacją Bośni i Hercegowiny.

b>Gol Nowaka w kadrze

Reprezentacja Polski wygrała 9-0 (2-0) w spotkaniu sparingowym rozegranym w Turcji z tamtejszym drugoligowcem – Antalyaspor Kulübü. Kadra, która pojechała do Turcji, składa się z zawodników występujących w polskiej lidze.

Bramki zdobyli: Bartłomiej Grzelak 10, Jakub Wawrzyniak 32, Tomasz Zahorski 49, 51, 80, 87, Marcin Kuś 72, Dawid Nowak 75, Michał Goliński 84;
Grali: Polska: (I połowa) Sebastian Przyrowski – Łukasz Broź, Adam Kokoszka, Mariusz Pawelec, Tomasz Lisowski – Rafał Boguski, Jakub Wawrzyniak, Radosław Majewski, Piotr Kuklis, Szymon Pawłowski – Bartłomiej Grzelak. (II połowa) Maciej Gostomski – Grzegorz Bartczak, Marcin Kuś, Michał Pazdan, Jakub Rzeźniczak – Grzegorz Bonin, Michał Goliński, Tomasz Nowak, Piotr Madejski – Dawid Nowak, Tomasz Zahorski.

Zamojska Klasa Okręgowa

Działacze Unii czynią starania, aby w klubie pozostali na rundę wiosenną zawodnicy wypożyczeni: Rafał Oleszczuk z Łady Biłgoraj i Sebastian Sudoł z Stali Kraśnik.