30 kwietnia 2024

Liga Piłkarska – Zamojska Klasa A i Klasa B

W dniach 12-13.09.2014 r. rozegraną piątą rundę w Zamojskiej Klasie A, w której w derbowym meczu Płomień/Spartan Nieledew pokonał pewnie beniaminka Andorię Mircze i wspólnie lideruje z drużyną z Bełzca. Huragan zremisował z wyżej stojącym rywalem w tabeli z Suśca. W klasie B GLKS Jarosławiec minimalnie przegrał w Lipsku i w najbliższej rundzie pauzuje.

Ligi Piłkarskie

W dniach 12-13.09.2014 r.

Zamojska Klasa A – grupa 2

Huragan Hrubieszów – Szumy Susiec 0:0

Skład Huraganu: Jakubiak – Bańka, Szwiec (Kuźmiński), Grzeszczuk, Borek, Sekulski, Ptak, Frąk, Lisiczyński (Gajewski), Cymborski, Tytuła (Zalewski)

Ze strony internetowej Szumy Susiec

Nasza drużyna rozegrała wczoraj mecz wyjazdowy z Huraganem Hrubieszów. Na ciężkim terenie padł bezbramkowy remis. W pierwszej połowie lekką przewagę miał Huragan, który stworzył sobie trzy znakomite sytuacje na strzelenie bramki. Najpierw bardzo silnym strzałem z dystansu popisał się Tytuła jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek, chwilę później ten sam zawodnik znalazł się w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem, ale Kawka nie dał się zaskoczyć. Kolejna a zarazem ostatnia groźna sytuacja w pierwszej połowie to strzał Cymborskiego jednak kolejny raz nasz bramkarz wychodzi zwycięsko. Nasza drużyna ograniczała się do wyprowadzania groźnych kontr i po jednej z nich doskonałej sytuacji nie wykorzystał Miszczyszyn. W drugiej połowie gospodarze ani razu nie zagrozili naszej bramce owszem próbowali, ale to były strzały z dystansu Cymborskiego, Kuźmińskiego czy Zalewskiego, które były albo zbyt lekkie albo bardzo niecelne. Nasi zawodnicy natomiast stworzyli sobie  3 bardzo dobre sytuacje, strzał Hałasy wylądował na poprzeczce, a 2 sytuacji sam na sam z Jakubiakiem nie wykorzystał Szymański.

Podsumowując wynik bezbramkowy jak najbardziej sprawiedliwy. To nie był piękny mecz, było w nim dużo walki, „kopaniny”, na widowisko wpływ miała na pewno płyta boiska, na której piłka bardzo skakała oraz to, że boisko było bardzo wąskie.

Płomień-Spartan Nieledew -Andoria Mircze 3:0 (2:0)

Skład Płomienia: M. Całka – Kondratiuk, Oleszczuk, Nosal (Bednarczuk) – Gałan, Drop, Musiał (Wolanin), Dyjak, Strycharczuk – A.Całka (Raczyński), M.Bobak (Bogucki). Bramki: A. Całka x2, Oleszczuk. Trener – Andrzej Jaworski.

Skład Andorii: brak danych

Perła Leszkowice – Potok Sitno 1:2

Granica Lubycza Królewska – Ruch Machnów Nowy 3:0

GKS Tarnawatka – Szyszła Targoszyn 2:3

1      Orkan Bełżec                         4     12    4     0     0    13:6

–       Płomień-Spartan Nieledew 4    12    4     0     0    13:6

3      Szumy Susiec                         5     7      2     1     2    9:9

4      Andoria Mircze                     5     7      2    1     2    10:11