30 kwietnia 2024

Hrubieszwianie Artur Ługowski i Krzysztof Kubiak uczestnikami tegorocznego Tour De Pologne Amatorów

Dnia 8.08.2014 w Bukowinie Terma Hotel Spa na starcie tegorocznego Tour De Pologne Amatorów stawiło się ponad 1400 uczestników aby pokonać bardzo wymagającą trasę z podjazdami pod Ząb, Ścianę BUKOVINA i finałowym podjazdem do Bukowiny Tatrzańskiej liczącą 31,8 km.

Między tymi uczestnikami jak również wieloma znajomymi ludźmi z całej Polski takimi jak Czesław Lang, Zbigniew Bródka czy też Tomasz Karolak, znaleźli się kolarze z Hrubieszowa – Artur Ługowski i Krzysztof Kubiak którzy z powodzeniem ukończyli cały etap w niezłym czasie.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji open zdobył Andrzej Kaiser z Euro Bike Kaczmarek Electric Team z czasem 0.56 min 33sek.

Nasi kolarze ulokowali się kolejno na następujących miejscach:

Krzysztof Kubiak miejsce 787 z czasem 1.26 min 13sek.

i Artur Ługowski miejsce 1186 z czasem 1.42 min 01sek.

Ten drugi miał mniej szczęścia, bo po przejechaniu połowy odcinka złapał gumę i dlatego później stawił się na mecie.

Nasz Mistrz Olimpijski Zbigniew Bródka zajął 9 miejsce w kategorii Open z czasem 0.58 min 59 sek.