30 kwietnia 2024

Wyniki losowania turnieju siatkówki plażowej

Hrubieszów

Przedstawiamy wyniki losowania turnieju mieszanego w siatkówce plażowej, który rozpocznie się na stadionie HOSiR w Hrubieszowie, w niedzielę 1 sierpnia o godz. 10:00. Udział w zawodach zgłosiło 11 par.

Małymi cyframi orientacyjna godzina rozpoczęcia meczów. Jednak w przypadku, gdyby jakieś drużyny nie stawiły się do turnieju lub jeżeli turniej będzie rozgrywany szybciej, godziny ulegną przesunięciu na wcześniejsze.

WYNIKI LOSOWANIA »

Mecz rozgrywany będzie na dystansie jednego seta do 21 punktów. Finałowe spotkanie grane będzie do dwóch wygranych setów do 21 punktów, set decydujący do 15 punktów. Gdyby turniej bardzo się przeciągał, istnieje możliwość skrócenia gier: jeden set do 15 punktów.

Niestety pojawiły się nieprzewidziane okoliczności organizacyjne. Organizator zamówił nagrody (piłki do siatki) przesyłane za pośrednictwem kuriera. Jednak jak dotychczas, nagrody nie dotarły. Jeśli zdarzy się to „nieszczęście”, że zamówione nagrody nie dotrą na czas, wówczas piłki dla trzech pierwszych drużyn zostaną wręczone w możliwie najbliższym terminie po otrzymaniu przesyłki.