19 września 2024

Piłkarskie ligi 7-8 września i młodzież

W okręgówce Andoria Mircze wygrywa w Starym Zamościu i z dorobkiem 12 punktów w tabeli plasuje się na wysokiej 4 pozycji. Kryształ Werbkowice w Miączynie zagrał na równi z Olimpią, ale z zerowym kontem jest ostatni. W klasie A Huragan Hrubieszów z siedzibą w Teptiukowie po równym meczu przegrał w Dereźni, a Unia została zmieciona przez Orkan w Bełżcu. W najbliższej kolejce oba zespoły zagrają z drużynami z ich tabelowego obszaru. Jak nie teraz, to kiedy? W klasie B trzeci mecz i trzecie zwycięstwo Płomienia Spartan Nieledew. I tak trzymać!

BKS Bodaczów1-3Huczwa Tyszowce7 września, 15:00

Omega Stary Zamość – Andoria Mircze 2:4 (0:2)

W poprzednim tygodniu rozbiliśmy 3:0 zespół z Łaszczowa, a w niedzielne popołudnie w Starym Zamościu po raz kolejny pokazaliśmy moc i zwyciężyliśmy 2:4. Małą rysą na tym meczu mogą być dwa stracone w końcowym etapie meczu gole, ale nasi zawodnicy z pewnością zdawali sobie sprawę jak bardzo zdominowali rywali i mogło pojawić się lekkie rozprężenie.

Nie zmienia to faktu, że pokonaliśmy jeden z najbardziej doświadczonych „okręgówkowych” zespołów i to we wspaniałym stylu.

Brawa dla całego zespołu!

Skład:

Filipczuk – Barszczewski, Baran, Sitarz, Hoshko – Szumlański, Huryn, Wójcik (79′ Wróbel), Turevych – Matysiak (79″ Kondrat), Mac

Dzięki Omega Stary Zamość macie możliwość obejrzenia całego meczu w serwisie YouTube:

Olimpia Miączyn – Kryształ Werbkowice : (1:1)

26′ [1:0] Mateusz Wróbel

40′ [1:1] Krystian Michalak

63′ [2:1] Bartłomiej Zieliński – rzut karny

Olimpia: Szopa – Bożek, Zieliński, Nowak, Znanecki, Buczek, Kołdej, Gazda, Oszust, Podgórski, Wróbel

Kryształ: Stachyra – Michalak, Duliban, Starushkevych, Żmudzki (66′ Maszewski), Kardasz, Kucharczuk, Sanek, Sola, Jarosz, Reszczyński,

Żółte kartki: Bożek, Znaniecki – Kardasz x2, Jarosz

Czerwona kartka: Kardasz (52′ – za drugą żółtą kartkę)

Kompleks Sportowy im. Tadeusza Handziuka w Teptiukowie

Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów 5:0 (3:0)

Skład Unii Hrubieszów: Nieckarz, Roczon (46′ Ba. Gontarz), Wanarski, B. Turzyński (46′ Cebula), Olszak (30′ Pochylczuk), Lackowski (46′ Dąbrowski), Karwan, Filipczuk, Nowosad (60′ Grzeszczyk), F. Turzyński, Barzał (67′ Prokopowicz)

Unia

Podopieczni trenera Kamila Bienia wzięli udział w Turnieju Orlika Młodszego organizowanego przez Tomasovie Tomaszów Lubelski w ramach rozgrywek Turniejowych organizowanych przez Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej  Młodzi zawodnicy Unii Hrubieszów pokazali się z bardzo dobrej strony.

Zwycięstwo Młodzika Starszego w III kolejce II ligi wojewódzkiej

W meczu rozegranym na stadionie w Tomaszowie Lubelskim podopieczni trenera Kamila Bienia pokonali 7:2 GKS Pogoń 96 Łaszczówka .

Pogoń Łaszczówka – Unia Hrubieszów 2:7

Bramki dla Unii: Sawicki x4, Szwaczkiewicz x2, Stelmaszczuk

W meczu IV kolejki II ligi wojewódzkiej Juniorzy Młodsi przegrali 3:1 z Gryfem Gmina Zamość.

W meczu rozegranym na stadionie w Zawadzie podopieczni trenera Piotra Stadnickiego ulegli miejscowemu Gryfowi 3:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Bartłomiej Cebula.

Gryf Gmina Zamość – Unia Hrubieszów 3:1

Skład Unii Hrubieszów: Sawicki, Grzeszczyk, Malinowski, Hojda, Kokoć, Cebula, Dąbrowski, B. Turzyński, Gontarz, Uszko, Jarosz Ponadto zagrali: Bień, KwaśnyBramka dla Unii: Cebula.

Huragan

W drugiej kolejce ligowej okręgowej trampkarzy drużyna trenera Siergieja B. inkasuje kolejne 3 pkt.

Huragan Hrubieszów 4:3 TKS Huczwa Tyszowce

Rozpoczęły się również turnieje ligi orlika młodszego, w których bierze udział grupa z rocznika 2015, prowadzona przez trenera Marcina N. Bez ogólnej klasyfikacji nasza ekipa notuje bardzo dobry występ.

W dniu 7.09 huragańczycy rocznik 2016 – 2017 rozegrali swój pierwszy turniej w Tarnoszynie. W turnieju zagrało 6 drużyn. Chłopcy zagrali dobry turniej, również można pochwalić nowych zawodników, którzy niedawno dołączyli do naszego grona.

Grupa młodzika młodszego na własnym stadionie uległa KS Hetman Zamość. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-4 dla drużyny gości. Mecz był pełen emocji i walki o każdą piłkę. Wielkie brawa dla naszych zawodników.

Na listę strzelców wpisali się:

– Kacper Buczko (piękny strzał z dystansu),

– Kacper Znaczko.

Wyciągamy wnioski i szykujemy się do kolejnego spotkania.

Kryształ

KOMPLET PUNKTÓW JEDZIE DO WERBKOWIC

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych – II kolejka

Gryf Gmina Zamość – Kryształ Werbkowice 0:1

Bramki: Przysiężniak (36′), Sowierszenko (52′), Nieczyporowski (61′).

Gryf: Barwiński – Burak, Chwała, Milczuk, Łach, Dec, Żabiński, Kasiedczak, Malinowski, Radliński, Zawadzki.

Kryształ: Zdunek – Oleszczuk, Fedurek, Walat, Kot, Nieczyporowski, Prus, Trubaluk, Juszczuk, Sowierszenko, Przysiężniak oraz Lewandowski, Skierski, Zięba, Kulik, Weremczuk, Daniłowicz, Duliban, Knap, Kocaj.

Arbiter główny: Andrzej Swacha.

ZGODNIE Z PLANEM

Okręgowa Liga Młodzików Młodszych – II kolejka

Kryształ Werbkowice – Potok Sitno 7:0

1′ [1:0] Daniłowicz

13′ [2:0] Kropornicki

16′ [3:0] Kropornicki

25′ [4:0] Woźniak

30′ [5:0] Duda

33′ [6:0] Duda

35′ [7:0] Kowalczuk

46′ [8:0] Kowalczuk

48′ [9:0] Romański

54′ [10:0] Kuś

58′ [11:0] Woźniak

61′ [12:0] Woźniak

73′ [13:0] Woźniak

Kryształ: Smyk – Nowak, Powęska, Daniłowicz, Duda, Kropornicki, Kuś, Drożdzak. Woźniak oraz Wojturski, Kujawski, Romański, Daniuluk, Jarosz, Socha, Dyjak, Ferens, Szczepanek, Kowalczuk, Procnal.

Potok: Łazorczyk, Małek, Bukowski, Kiryczuk, Rutkowski, Lichota, Wołoszyn, Łepak B., Łepak K.

Wypowiedź pomeczowa trenera Kryształu:

Dzisiaj byliśmy drużyną i wspólnie odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Chłopcy zostawili dużo zdrowia i zrealizowali w stu procentach moje założenia taktyczne. Wszystkie formacje znakomicie ze sobą współgrały. Miałem plan na to spotkanie i wiedziałem o przeciwniku wszystko ponieważ we wtorek oglądałem osobiście w Sitnie mecz Potok – Hetman. Dziękuję drużynie przeciwnej za dobry mecz i postawę fair-play podczas dzisiejszych zawodów.