LubieHrubie.pl » Powiat

A A A

Uchanie: My picture Dictionary - nagrody rozdane

Dodał: heniodom

Data dodania: 2017-04-11

31 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w IV międzyszkolnym konkursie plastyczno - językowym "My picture Dictionary".

Reklama

 

Przybyli goście mogli obejrzeć przedstawienie o Królewnie Śnieżce przygotowane przez p. Justynę Hajduk, do którego oprawę muzyczna przygotował p. Mariusz Zarek. Widzowie byli zachwyceni. W tym roku Wójt Gminy Uchanie p. Maria Gumieniak objęła patronatem honorowym konkurs a Kronika Tygodnia patronatem maedialnym.

Sponsorem nagród było wydawnictwo Oxford oraz Wójt Gminy Uchanie. Nagrodami były ksiązki, gry komputerowe, słowniki elektroniczne oraz stroiki.

 

Tak przedstawiały sie wyniki.

 

Do konkursu zgłoszono 150 prac plastycznych z 21 placówek oświatowych:

Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie (5prac)

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie (3 prace)

Gminny Zespół Szkół w Dołhobyczowie ( 5 prac)

Szkoła Podstawowa w Dziekanowie (5 prac)

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu (10prac)

Szkoła Podstawowa w Nieledwi ( 10 prac)

Szkoła Podstawowa w Płonce ( 6prac)

Szkoła Podstawowa w Rakołupach (6 prac)

Zespół Szkół w Sawinie (10 prac)

Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu (10 prac)

Zespół Szkół w Stawie ( 2 prace)

Zespół Szkół w Strachosławiu ( 4prace)

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Teratynie (7 prac)

Szkoła Podstawowa im. Stefana Wyszyńskiego w Terebiniu (2 prace)

Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Trzeszczanach (10 prac)

Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach (10 prac)

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach (7 prac)

Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii (10 prac)

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Zamościu (5prac)

Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu ( 10 prac)

Szkoła Podstawowa w Żmudzi (10 prace)

 

Dnia 27 lutego 2017 roku jury w składzie:

Anna Goszczyńska- nauczyciel j. angielskiego w Szkole Podstawowej w Teratynie

Małgorzata Olszewka- nauczyciel j. angielskiego w Szkole Podstawowej w Żmudzi

Justyna Hajduk – nauczyciel j. angielskiego w Szkole Podstawowej w Uchaniach

dokonało oceny nadesłanych prac.

 

Przy wyborze laureatów jury brało pod uwagę następujące kryteria: poprawność zapisu słów (w klasach IV-VI i zdań),odpowiednia liczba słów, zgodność słów z wybranym tematem, w klasach IV – VI porządek alfabetyczny, ilustracja zgodna ze słowem, wkład pracy, kreatywność oraz ogólne wrażenie artystyczne.

 

Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w następujących kategoriach wiekowych:

 

kl. IV-VI

 

I miejsce

Patrycja Powaga Zespół szkół w Sawinie

Wiktor Jasiuk Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii

Katarzyna Głowacka Szkoła Podstawowa w Żmudzi

Anna Kwiecińska Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach

 

II miejsce

Alicja Pasieka Szkoła Podstawowa w Nieledwi

Wiktoria Kawka Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach

 

III miejsce

Hanna Błaszczuk Zespół Szkół w Sawinie

Weronika Hołub Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu

Alan Cieślik Szkoła Podstawowa w Żmudzi

Katarzyna Szcząchor Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Zamościu

Julia Binecka Szkoła Podstawowa im. Stefana Wyszyńskiego w Terebiniu

 

Wyróżnienie:

Aleksandra Kozyrska Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Kolonii

Oskar Huczek Gminny Zespół Szkół w Dołhobyczowie

Natalia Kozioł Szkoła Podstawowa w Nieledwi

Anna Prystupa Szkoła Podstawowa w Nieledwi

Monika Rymarz Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Teratynie

Magdalena Semeniuk Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Teratynie

Aleksandra Zinkiewicz Szkoła Podstawowa w Rakołupach

Wiktoria Ciucka Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

Zuzana Bisko Zespół Szkół w Sawinie

Julia Kruk Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Trzeszczanach

Kinga Rosińska Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach

Martyna Starzewska Szkoła Podstawowa w Płonce

Roksana Słaby Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu

 

Kl. I-III

 

I miejsce:

Jagoda Kurzępa Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Kolonii

Łukasz Tkaczyk Szkoła Podstawowa w Żmudzi

Martyna Hajduk Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach

 

II miejsce:

Kacper Siry Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

 

III miejsce

Natalia Kędzierawska Zespół Szkół w Sawinie

Urszula Kowalczuk Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu

Marta Brzozowiec Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu

Mateusz Kołtun Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii

Maja Kowalczuk Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii

Anita Rosińska Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach

 

WYRÓŻNIENIA:

Hanna Artamonow Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie

Karolina Janda Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Futy w Dziekanowie

Martyna Mazurek Zespół Szkół w Strachosławiu

Natalia Borys Zespół Szkół w Stawie

Rafała Drozdowski Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu

Aleksandra Kowalczuk Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii

Helena Jasiuk Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii

Oskar Kulik Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Zamościu

Julia Majdanik Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Zamościu

Amelia Kotulska Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu

Jakub Poździk Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu

Kinga Niemczyk Szkoła Podstawowa w Żmudzi

KInga Bubeła Szkoła Podstawowa w Żmudzi

Jakub Koman Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Teratynie

Anna Mociak Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

Amelia Ćwiklińska Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach

 

Po wręczeniu nagród uczestnicy udali sie na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców nagrodzonych dzieci ze Szkoły Podstawowej w Uchaniach.

Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0