Hrubieszów Perłą Lubelszczyzny

Zachęcamy wszystkich do głosowania na miasto Hrubieszów poprzez wysłanie SMS-a o treści PERLY. HRUBIESZOW pod numer 72898 (koszt SMS-a to 2.44 zł). Plebiscyt trwa do 31 sierpnia 2010 r.

Reklamy

W dniu 13 lipca br. 30 osobowa ekipa z Hrubieszowa i okolic promowała Hrubieszów i podregion „Gotania”.

Na placu przed lubelskim ratuszem stanęła wioska gotów, którzy prezentowali ubiory, ozdoby, naczynia oraz częstowali przechodniów hrubieszowskim specjałami, a dwóch wojów stoczyło pojedynek. Na deptaku zatańczył Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej, tancerze w strojach hrubieszowskich śpiewem i tańcem popularyzowali lokalny folklor. Barwnym uzupełnieniem tej prezentacji była galeria prac hrubieszowskich plastyków. Natomiast ginące rzemiosło tkackie prezentowała grupa działająca przy Hrubieszowskim Domu Kultury.

Do odwiedzenia miasta i regionu zachęcali przedstawiciele lokalnych władz, działacze kultury i regionaliści.

O tytuł Turystycznej Perły Lubelszczyzny 2010 ubiegają się miasta:
Chełm
Hrubieszów
Janów Podlaski
Kozłówka
Lublin
Włodawa
Wojciechów
Wola Uhruska
Zwierzyniec

Zachęcamy wszystkich do głosowania na miasto Hrubieszów poprzez wysłanie SMS-a o treści PERLY. HRUBIESZOW pod numer 72898 (koszt SMS-a to 2.44 zł). Plebiscyt trwa do 31 sierpnia 2010r. Regulamin Plebiscytu dostępny na stronie www.radio.lublin.pl

Jeżeli w dalszej części SMS-a uzasadnisz swój wybór, to masz szansę, co wtorek, otrzymać plecak turystyczny z promocyjnymi materiałami Regionu Lubelskiego. Ponadto masz szanse na jeden z trzech rowerów, które zostaną wręczone w dniu 7 września podczas uroczystej gali w Radiu Lublin, osobom wybranym spośród wszystkich uczestników Plebiscytu.

Info i foto:
UM Hrubieszowa