LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Gimnazjalistki Staszica Mistrzyniami Powiatu w siatkówce - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-02-10

6 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w siatkówce dziewcząt. Młodsze koleżanki Licealistek ze Staszica okazały się również najlepsze w powiecie i zdobyły awans do półfinału wojewódzkiego.

Reklama

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w siatkówce dziewcząt SZS

(dawniej Gimnazjada)

Hrubieszów 6.02.2019r.


Drużyny

1. SP 3 Hrubieszów

2. SP Kozodawy

3. PSP Dołhobyczów

4. ZS 2 Hrubieszów

5. SP 2 Hrubieszów

 

Wyniki spotkań


Grupa A

1. Staszic – SP 2                                         2:0      

2. SP 2 – SP 3                                             2:1

3. Staszic – SP 3                                         2:0

 

Grupa B

1. Dołhobyczów : Kozodawy                       2:1

 

Mecz o III miejsce

SP 2 – SP Kozodawy                                   2:1

 

Mecz o I miejsce

Staszic – Dołhobyczów                                2:0

 

 

Kolejność końcowa

1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie

3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie

4. Szkoła Podstawowa Kozodawy

5. Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie

 


Składy drużyn


SP 3 Hrubieszów

Bartosiewicz Sylwia, Bęsiuk Sandra, Bień Matylda, Czerw Oliwia, Czupryńska Dominika, Darmochwał Patrycja, Kopczyńska Julia, Marciniak Gabriela, Ptak Julia, Roman Oliwia, Stadnik Weronika,
Turzyńska Milena


SP 2 Hrubieszów

Bedlińska Sylwia, Durakiewicz Anna, Łazorczyk Wiktoria, Malec Małgorzata, Mazurek Jagoda, Muzyczuk Kinga, Orłowska Aleksandra, Panasiewicz Gabriela, Pirogowicz Martyna, Roman Wiktoria, Sacharczuk Julia


PSP Dołhobyczów

Butryn Ewelina, Drozdowska Paula, Dudek Karolina, Gierolińska Magdalena, Jasińska Julia, Kapusta Natalia, Maksymowicz Weronika, Mrozowska Nicole, Mruczkowska Aleksandra, Sztafij Wiktoria, Wiatrzyk Amelia


ZS 2 Hrubieszów

Kicia Dominika, Kociach Emilia, Kowalewska Dominika, Nowosad Ada, Patyjewicz Iga, Senkowska Oliwia, Sowa Kornelia, Stepaniuk Magdalena


Sędziowie:  Mirosław Dąbrowski

Organizator: PSZS

Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie za udostępnienie obiektu do przeprowadzenia zawodów.

 

opracował: Dominik Stajszczyk / PSZS

fot. PSZS

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: