LubieHrubie.pl » Sport

A A A

I Powiatowe Biegi Uliczne o Puchar Starosty Hrubieszowskiego - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-10-18

15 października na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się I Powiatowe Biegi Uliczne o Puchar Starosty Hrubieszowskiego.

Reklama

 

I Powiatowe Biegi Uliczne o Puchar Starosty Hrubieszowskiego

HOSiR, 15.10.2019r.

 

15 października br. odbyły się I Powiatowe Biegi Uliczne o Puchar Starosty Hrubieszowskiego, a oficjalny patronat nad imprezą objęła Pani Maryla Symczuk, która ufundowała nagrody w postaci koszulek, pucharów oraz medali.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Uroczystego otwarcia zawodów w imieniu Starosty dokonał Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury fizycznej, Turystyki i Promocji Powiatu Pan Dariusz Czujkowski. Do rywalizacji przy fantastycznej pogodzie przystąpiło aż 190 uczniów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta 2009 i młodsze

 

 

Lp.

Imie i nazwisko

Rocznik

Szkoła

 

1

Karolina Ciucka

2009

SP Nieledew

 

2

Magda Tomaszewska

2009

PSP Mircze

 

3

Wiktoria Zając

2009

SP 1 Hrubieszów

 

4

Maja Franczuk

2009

SP Horodło

 

5

Wiktoria Kaczyńska

2010

SP Horodło

 

6

Maja Dąbek

2009

SP Nieledew

 

7

Patrycja Szumarek

2010

PSP Mircze

 

8

Julia Zbirowska

2009

SP Horodło

 

9

Paulina Skrzypczak

2009

SP Nieledew

 

10

Maja Pliszka

2009

SP Nieledew

 

11

Oliwia Sztojko

2009

SP 1 Hrubieszów

 

12

Alicja Majewska

2009

SP Kryłów

 

13

Wiktoria Jagiełłó

2009

SP 3 Hrubieszów

 

14

Martyna Szpakowska

2009

SP 3 Hrubieszów

 

15

Wiktoria Daciuk

2009

SP 1 Hrubieszów

 

16

Aleksandra Gardias

2009

SP Nieledew

 

17

Martyna Zubko

2010

SP Horodło

 

18

Gabriela Baryła

2010

SP Kryłów

 

19

Amelia Zielińska

2009

SP 3 Hrubieszów

 

20

Stefania Suchecka

2009

SP 1 Hrubieszów

 

21

Zuzanna Mróz

2009

SP 1 Hrubieszów

 

22

Emilia Pirogowicz

2009

SP 3 Hrubieszów

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta 2008-2007

 

 

Lp.

Imie i nazwisko

Rocznik

Szkoła

 

1

Karolina Jańczuk

2007

SP Horodło

 

2

Milena Puchalska

2008

SP Nieledew

 

3

Amelia Wróbel

2007

SP Horodło

 

4

Julia Wojciechowska

2007

SP Horodło

 

5

Laura Kaczyńska

2008

SP Horodło

 

6

Nikola Sławińska

2007

SP Horodło

 

7

Aleksandra Bednarczuk

2007

PSP Mircze

 

8

Natalia Dycka

2007

SP Nieledew

 

9

Julia Szpyrka

2007

SP Horodło

 

10

Wiktoria Strupieniuk

2007

PSP Mircze

 

11

Milena Siewierska

2008

PSP Mircze

 

12

Julia Sadło

2008

SP Horodło

 

13

Aleksandra Łysiak

2008

SP Nieledew

 

14

Nikola Paćkowska

2007

SP Horodło

 

15

Jagoda Bazylewicz

2007

SP Horodło

 

16

Martyna Seredyńska

2007

SP Horodło

 

17

Nikola Flaga

2007

PSP Mircze

 

18

Gabriela Kuna

2008

SP Horodło

 

19

Klaudia Szymańska

2007

SP Horodło

 

20

Karolina Jasińska

2008

SP 1 Hrubieszów

 

21

Adrianna Śmietanka

2008

SP 3 Hrubieszów

 

22

Karolina Chłopeniuk

2008

SP 1 Hrubieszów

 

23

Gabriella Śmietanka

2008

SP 3 Hrubieszów

 

24

Wiktoria Zielińska

2007

PSP Mircze

 

25

Kamila Głuch

2008

PSP Mircze

 

26

Zuzanna Bachusz

2008

SP 3 Hrubieszów

 

27

Anita Pieczykolan

2008

SP 3 Hrubieszów

 

28

Lena Serafin

2008

SP 3 Hrubieszów

 

29

Kinga Majewska

2008

SP Kryłów

 

30

Nikola Litwińczuk

2008

SP 1 Hrubieszów

 

31

Gabriela Frąc

2008

SP 1 Hrubieszów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta 2005-2006

 

 

Lp.

Imie i nazwisko

Rocznik

Szkoła

 

1

Kinga Czerwińska

2005

SP Horodło

 

2

Nikola Romaniewska

2006

SP Horodło

 

3

Karolina Radomińska

2006

SP 1 Hrubieszów

 

4

Milena Stasiak

2005

SP 1 Hrubieszów

 

5

Oliwia Baran

2005

SP 3 Hrubieszów

 

6

Weronika Chimczuk

2005

PSP Mircze

 

7

Aleksandra Osińska

2006

PSP Mircze

 

8

Oliwia Tomaszewska

2006

PSP Mircze

 

9

Klaudia Roskal

2005

SP Horodło

 

10

Amelia Gajewska

2006

SP 3 Hrubieszów

 

11

Klaudia Ciężka

2006

SP Horodło

 

12

Natalia Borkowska

2005

SP Nieledew

 

13

Klaudia Kokoć

2005

SP Nieledew

 

14

Roksana Sado

2005

SP Horodło

 

15

Ewelina Szpyrka

2005

SP Horodło

 

16

Patrycja Baraniuk

2005

SP Horodło

 

17

Olga Stopyra

2005

SP Nieledew

 

18

Magda Kurek

2005

SP 3 Hrubieszów

 

19

Nina Ogłaza

2005

SP 3 Hrubieszów

 

20

Jagoda Grona

2005

SP 1 Hrubieszów

 

21

Wiktoria Nej

2006

?

 

22

Oliwia Majewska

2006

SP 3 Hrubieszów

 

23

Katarzyna Wiejak

2006

SP 3 Hrubieszów

 

24

Kinga Chmarzyńska

2006

SP 3 Hrubieszów

 

25

Gabriela Jakubaszek

2006

SP 3 Hrubieszów

 

26

Natalia Osiniak

2006

SP 3 Hrubieszów

 

27

Emilia Czujkowska

2006

SP 3 Hrubieszów

 

28

Urszula Pisklak

2006

SP 3 Hrubieszów

 

29

Ostasz Magda

2006

SP 3 Hrubieszów

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta 2002 i starsze

 

 

Lp.

Imie i nazwisko

Rocznik

Szkoła

 

1

Karolina Gajewska

2001

I LO Hrubieszów

 

2

Agata Kaczyńska

2002

LO Horodło

 

3

Wiktoria Lemińska

2002

LO Horodło

 

4

Alicja Litwin

2000

Technikum NR 2 Hrubieszów

 

5

Agnieszka Traczuk

2001

I LO Hrubieszów

 

6

Angelika Pawelec

2000

Technikum NR 2 Hrubieszów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy 2009 i młodsi

 

 

Lp.

Imie i nazwisko

Rocznik

Szkoła

 

1

Borzęcki Maciej

2009

SP 1 Hrubieszów

 

2

Mikołaj Czerkawski

2009

SP 1 Hrubieszów

 

3

Krystian Sztojko

2009

SP 1 Hrubieszów

 

4

Bartosz Jarosz

2009

SP Horodło

 

5

Michał Dziedzic

2009

SP 1 Hrubieszów

 

6

Kacper Piela

2009

SP Nieledew

 

7

Olaf Lewandowski

2009

SP 1 Hrubieszów

 

8

Karol Pieczykolan

2009

SP 3 Hrubieszów

 

9

Hubert Bednarczuk

2009

SP 3 Hrubieszów

 

10

Maciej Ulanicki

2009

SP 1 Hrubieszów

 

11

Wiktor Skwarczewski

2009

SP Nieledew

 

12

Jakub Opała

2009

SP 3 Hrubieszów

 

13

Franciszek Kogut

2009

SP 1 Hrubieszów

 

14

Kacper Łukasiewicz

2009

SP Nieledew

 

15

Oskar Lenard

2009

SP 3 Hrubieszów

 

16

Bartosz Grela

2009

SP 3 Hrubieszów

 

17

Paweł Przyczyna

2010

SP Kryłów

 

18

Filip Hojda

2009

SP 3 Hrubieszów

 

19

Seweryn Zieliński

2009

SP 1 Hrubieszów

 

20

Jakub Echta

2009

SP 1 Hrubieszów

 

21

Tymoteusz Kraj

2009

SP 3 Hrubieszów

 

22

Wiktor Konopko

2009

SP 1 Hrubieszów

 

23

Piotr Fulara

2009

SP 1 Hrubieszów

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy 2008-2007

 

 

Lp.

Imie i nazwisko

Rocznik

Szkoła

 

1

Jakub Koszałka

2007

SP 1 Hrubieszów

 

2

Bartosz Kozar

2008

SP Horodło

 

3

Duma Alan

2008

SP 3 Hrubieszów

 

4

Jan Lickindorf

2007

SP Horodło

 

5

Mateusz Gajewski

2007

SP 3 Hrubieszów

 

6

Tymoteusz Łukaszczyk

2008

PSP Mircze

 

7

Jakub Rubaj

2007

SP Nieledew

 

8

Jakub Jańczuk

2008

SP Horodło

 

9

Bartosz Czerwiński

2007

SP 3 Hrubieszów

 

10

Jakub Bogusz

2008

SP 3 Hrubieszów

 

11

Victor Grzeszczuk

2008

SP 3 Hrubieszów

 

12

Jakub Kluczyk

2008

SP 1 Hrubieszów

 

13

Maciej Kluczek

2007

PSP Mircze

 

14

Michał Bednarczuk

2008

SP Horodło

 

15

Adam Czerwiński

2007

SP Horodło

 

16

Wojciech Sawicki

2007

SP 3 Hrubieszów

 

17

Jakub Nej

2007

SP Horodło

 

18

Marcel Koszałka

2008

SP 1 Hrubieszów

 

19

Kacper Roman

2007

SP 3 Hrubieszów

 

20

Mateusz Wróbel

2007

PSP Mircze

 

21

Patryk Zwolak

2008

PSP Mircze

 

22

Krzysztof Pawełek

2007

SP 3 Hrubieszów

 

23

Krzysztof Pochylczuk

2007

SP Horodło

 

24

Kacper Kaniosz

2008

SP 1 Hrubieszów

 

25

Jakub Rataj

2007

PSP Mircze

 

26

Piotr Kaniewski

2007

SP 3 Hrubieszów

 

27

Miłosz Kuropatwa

2008

SP 3 Hrubieszów

 

28

Paweł Nieckarz

2007

PSP Mircze

 

29

Szymon Lenard

2007

SP 3 Hrubieszów

 

30

Kacper Kusiak

2007

PSP Mircze

 

31

Pasieka Bartosz

2008

SP 1 Hrubieszów

 

32

Patryk Siennicki

2008

PSP Mircze

 

33

Mikołaj Pierwoła

2008

SP 3 Hrubieszów

 

34

Jan Rozumpolski

2008

SP 1 Hrubieszów

 

35

Kacper Słupski

2008

SP 1 Hrubieszów

 

36

Michał Szabat

2008

SP 3 Hrubieszów

 

37

Jakub Mojsym

2008

SP 3 Hrubieszów

 

38

Tomasz Skoczylas

2008

SP 1 Hrubieszów

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy 2005-2006

 

 

Lp.

Imie i nazwisko

Rocznik

Szkoła

 

1

Kacper Pańko

2006

SP Horodło

 

2

Michał Siennicki

2006

PSP Mircze

 

3

Kacper Chmielewski

2005

SP Horodło

 

4

Dawid Jarosz

2005

SP Horodło

 

5

Jakub Kalinowski

2005

SP Horodło

 

6

Marcin Łatka

2005

SP Nieledew

 

7

Tomasz Zając

2005

SP 1 Hrubieszów

 

8

Bartłomiej Nieckarz

2006

PSP Mircze

 

9

Artem Guberuk

2005

SP 1 Hrubieszów

 

10

Tomasz Jankowski

2005

SP 1 Hrubieszów

 

11

Bartosz Rorat

2005

SP Nieledew

 

12

Maciej Patyjewicz

2005

SP Horodło

 

13

Szymon Świstowski

2006

SP 1 Hrubieszów

 

14

Mikołaj Krzywonos

2006

SP Nieledew

 

15

Maciej Patkowski

2006

SP 1 Hrubieszów

 

16

Adam Zubko

2006

SP 1 Hrubieszów

 

17

Paweł Płonkowski

2005

SP 1 Hrubieszów

 

18

Małecki Bartomiej

2006

SP 1 Hrubieszów

 

19

Karol Kozdroń

2005

SP 1 Hrubieszów

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy 2004-2003

 

 

Lp.

Imie i nazwisko

Rocznik

Szkoła

 

1

Filip Cierech

2004

I LO Hrubieszów

 

2

Arkadiusz Ciesielczuk

2003

Technikum NR 2 Hrubieszów

 

3

Adrian Buczko

2003

LO Horodło

 

4

Miłosz Mróz

2003

LO Horodło

 

5

Piotr Jastrzębski

2004

ZS 3 Hrubieszów

 

6

Kacper Rosiński

2003

ZS 3 Hrubieszów

 

7

Kamil Rutkowski

2003

ZS 3 Hrubieszów

 

8

Kordian Hryniak

2003

ZS 3 Hrubieszów

 

9

Tomasz Hajkowski

2003

LO Horodło

 

10

Igor Remiszewski

2003

ZS 3 Hrubieszów

 

11

Adam Zając

2003

Technikum NR 2 Hrubieszów

 

12

Jakub Sułkowski

2004

LO Horodło

 

13

Andrzej Frankiewicz

2004

LO Horodło

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy 2002 i starsi

 

 

Lp.

Imie i nazwisko

Rocznik

Szkoła

 

1

Jakub Panasiewicz

2001

ZS 3 Hrubieszów

 

2

Jakub Gałczyński

2001

ZS 3 Hrubieszów

 

3

Michał Mróz

2002

LO Horodło

 

4

Piotr Makowski

2000

Technikum NR 2 Hrubieszów

 

5

Łukasz Pąk

2001

ZS 3 Hrubieszów

 

6

Dawid Sarzyński

2001

ZS 3 Hrubieszów

 

7

Stefan Starzewski

2001

ZS 3 Hrubieszów

 

8

Bartosz Miazga

2002

LO Horodło

 

9

Jakub Jarosz

2002

ZS 3 Hrubieszów

 

 

Opracował: Tomasz Magdziak, fot. HOSiR

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: