REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Koszykarki Trójki wygrywają powiatową Gimnazjadę SZS w piłce koszykowej

Dodał: mac

Data dodania: 2013-01-16

16 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie rozegrano powiatowe zawody Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego dziewcząt w piłce koszykowej. Turniej wygrała drużyna Trójki, która reprezentować będzie powiat hrubieszowski w zawodach rejonowych.

Reklama

W turnieju udział wzięły cztery reprezentacje gimnazjalne: Zespół Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka), Zespół Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka), Zespół Szkół Miejskich nr 3 (Trójka), Zespół Szkół nr 2 (Staszic). Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym".

 

Wyniki meczów:

 
Dziewczęta :
Zespół Szkół Miejskich nr 2 - Zespół Szkół Miejskich nr 3     0 - 20
Zespół Szkół nr 2 - Zespół Szkół Miejskich nr 1               24 - 2
Zespół Szkół nr 2 - Zespół Szkół Miejskich nr 2               16 - 7
Zespół Szkół Miejskich nr 3 - Zespół Szkół Miejskich nr 1     38 - 5
Zespół Szkół nr 2 - Zespół Szkół Miejskich nr 3               4 - 30
Zespół Szkół Miejskich nr 2 - Zespół Szkół Miejskich nr 1     17 - 3
 
 
Kolejność drużyn w turnieju:
1. Zespół Szkół Miejskich nr 3 (Trójka)
2. Zespół Szkół nr 2 (Staszic)
3. Zespół Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka)
4. Zespół Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka)

 

Składy drużyn:

 

Z.S.M. Nr 1

1. Naworol Agnieszka
2. Małecka Daria
3. Szyszka Wiktoria
4. Śniadowska Jessica
5. Mosek Aleksandra
6. Misiak Jagoda
7. Szczypek Natalia
8. Makuch Katarzyna

Nauczyciel: Irena Tracz, Zofia Bodes

 

Z.S.M. Nr 2

1. Rapa Magdalena
2. Smyk Jagoda
3. Ryczko Klaudia
4. Stadnicka Joanna
5. Kupiec Aleksandra
6. Radzis Dominika
7. Domańska Aleksandra
8. Hawryluk Kamila
9. Barańczuk Karolina
10. Nazar Paulina

Nauczyciel: Marzanna Bielecka

 

Z.S.M. Nr 3

1. Szlonzak Katarzyna
2. Chodun Joanna
3. Daciuk Aleksandra
4. Dziomaga Maryla
5. Suchowska Paula
6. Radomska Anna
7. Hyżowiecka Jagoda
8. Hołdaś Aleksandra
9. Bronicka Kinga
10. Marut Barbara
11. Niemczyk Karolina

Nauczyciel: Wiesław Grzyb

 

Z.S. Nr 2

1. Pachniewska Paulina
2. Łukaszewicz Małgorzata
3. Mołdoch Izabela
4. Bajurko Monika
5. Flaks Klaudia
6. Kordyjak Kamila
7. Jędrzejczak Weronika
8. Konsowicz Ewa
9. Rutkowska Oliwia
10. Borkowska Małgorzata
11. Tulej Karolina
12. Bodnar Inga
13. Symczuk Weronika
 
Nauczyciel: Dawid Lewandowski


Mecze sędziowali: Rafał Szumiata, Czesław Drączkowski, Kamil Wojciechowski i Andrzej Podlewski. Tablicę wyników obsługiwały uczennice i uczniowie Trójki.


Komunikat opracował - Maciej Łyko
Podziel się:
« wstecz

GALERIA: