LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Lekkoatletyczne tabele powiatowe sezonu letniego - I półrocze 2019 r. Mężczyźni

Dodał: MAK

Data dodania: 2019-08-02

Pierwsza część lekkoatletycznego sezonu za nami. Wśród mężczyzn tabele ratują weterani Artur Kern i Józef Wąsiel oraz oszczepnik Marcin Bielecki. Z młodzieży obiecujące wyniki uzyskali Cierech, Pańko, Kiryczuk, Herda, Śmietanka, Kulas czy Skorupa. Dobre wyniki uzyskali biorący udział w I zawodach Pamięci Janiny Ewy Kitlińskiej na 60 m. Niestety, kilku kandydatów z ubiegłego sezonu na dobre wyniki zniknęli, szkoda.

Reklama


Lekkoatletyczne tabele powiatowe sezonu letniego - I półrocze 2019 r.


MĘŻCZYŹNI/CHŁOPCY

Kolejno: Wynik; Nazwisko i Imię; Rok ur.; Szkoła, data, miejsce


60m – Pomiar Elektroniczny

8,25 Kiryczuk Szymon ? SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

8,76 Juszczak Piotr ? SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

8,78 Pawelec Bartosz ? SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

9,18 Boczkowski Hubert ? SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

9,26 Gąsior Jakub ? SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

9,79 Grzeszcuk Karol ? SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin


60m – PR

7,05 Dziuba Kamil 2002 ZS 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,21 Oleszczuk Mateusz 2000 ZS 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,28 Duda Andrzej 2001 ZS 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,36 Bartnik Marcel 2003 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7.51 Turek Tomasz 2000 ZS 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,60 Kaspruk Kacper 2001 ZS 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,62 Kaczmarek Kaper 2004 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,65 Watras Mateusz 2004 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,85 Krupski Krystian 2000 ZS 4 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,86 Oleszczuk Robert 2000 ZS 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,86-Kiryczuk Szymon-2006-SP 3 Hrubieszów 31.05.Hrubieszów

7,87 Kozłowski Sylwester 2004 SP Wiszniów 31.05. Hrubieszów

7,91 Folusz Jakub 2003 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,92 Flis Konrad 2004 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

7,96 Fijołek Bartłomiej 2002 ZS 2 Hrubieszów  31.05. Hrubieszów


100 m – PE

12,78 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 22.06. Biała Podlaska

Z wiatrem

13,31 (+2,2) Chmielewski Kacper 2005 Unia 16.06. Lublin


100m - PR

11,93-Pawlos Krystian-2003-SP 3 Hrubieszów 15.05. Zamość

11,94 Bartnik Marcel 2003 SP 1 Hrubieszów 15.05. Zamość

12,12-Kaczmarek Kacper-2004-SP 1 Hrubieszów 15.05. Zamość

12,44-Krasucki Kacper-2003-SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

12,64-Czerkawski Mateusz-2005-SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

13,03-Długosz Konrad-2003-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

13,54-Flis Konrad-2004-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

13,64-Rzepka Kamil-2004-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

13,82-Sobuś Kacper-2004-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

13,85 Borsuk Maciej 2003 SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość


200 m – PE

26,03 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 22.06. Biała Podlaska

28,27 Chmielewski Kacper 2005 Unia 16.06. Lublin


300 m – PE

40,79 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 7.06. Warszawa

44,35 Śmietanka Jan 2005 Unia 11.05. Biała Podlaska

44,67 Chmielewski Kacper 2005 Unia 23.06. Lublin

45,68 Jarosz Dawid 2005 Unia 23 06. Lublin

54,81 Gajewski Mateusz 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość

56,46 Skorupa Krystian 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość

65,15 Filipczuk Kacper 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość


300m - PR

40,58 Herda Michał 2003 SP 1 Hrubieszów 12.06. Biłgoraj

43,39 Magierka Adrian 2003 SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

43,49-Dziedzic Przemysław-2003-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

43,94-Marciniuk Mateusz-2005-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

44,41-Czop Dawid-2003-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

44,90-Turzyński Piotr-2004-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

47,18-Borsuk Maciej-2005-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

48,13-Sagan Patryk-2003-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

48,47-Nazar Tomasz-2004-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

52,07-Gradzki Damian-2005-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


400 m – PE

57,25 Skorupa Bartłomiej 2004 Unia 16.06. Lublin

62,09 Śmietanka Jan 2005 Unia 16.06. Lublin

67,40 Jarosz Dawid 2005 Unia 16.06. Lublin


600 m

1:40,07 Śmietanka Jan 2005 Unia 23.06. Lublin

1:57,17 Koszałko Jakub 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość

2:02,21 bednarczuk Jaroslaw 2006 Hrubieszów 26.05. Zamość

2:16,84 Czerwiński Adrian 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość


800 m

2:15,36 Cierech Filip 2004 Unia 16.06. Lublin

2:17,91 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 16.06. Lublin

2:19,09 Skorupa Bartłomiej 2004 Unia 18.05. Lublin

2:37,92 Śmietanka Jan 2005 Unia 18.05. Lublin


1000m

3:00,47-Cierech Filip-2004-SP 1 Hrubieszów 11.06. Biłgoraj

3:01,63-Skorupa Bartłomiej-2004-SP Czerniczyn 11.05. Biała Podlaska

3:11,02-Łukasiuk Adrian-2004-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3:24,29-Kuczewski Wiktor-2005-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3:29,57 Koszałka Jakub 2006 SP 1 Hrubieszów ??

3:30,17-Magierka Adrian-2003-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3:33,17-Śmietanka Jan-2005-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3:34,69 Gontarz Brajan 2006 SP 1 Hrubieszów ??

3:36,90-Kudrel Mateusz-2003-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3:39,51-Czop Łukasz-2003-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów


1500 m

4:38,43 Cierech Filip 2004 Unia 18.05. Lublin


1 Mila

4:29,56 Kern Artur 1980 Hrubieszów 8.06.


2000 m

6:25,92 Cierech Filip 2004 Unia 23.06. Lublin


3000 m

8:48,46 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 8.05. Warszawa


Skok w dal

5,71-Sztojko Krystian-2003-SP 1 Hrubieszów 12.06. Biłgoraj

5.00-Kiryczuk Szymon-2006-SP 3 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

4.73 Grzeszczuk Karol ? SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

4,64-Guberuk Artem-2005-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

4,58-Penkowski Piotr-2004-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

4.45-Juszczak Piotr-2006- SP 3 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

4.29 Pawelec Bartosz ? SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

4,28-Jaworski Bartek-2004-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


Skok wzwyż

170-Kulas Krystian-2004-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

160-Jóżwiak Michał-2004-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

160-Podkowa Jakub-2003-SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

150-Watras Mateusz-2004-SP 3 Hrubieszów 15.05. Zamość

150-Barszczewski Gabriel-2004-SP 1 Hrubieszów 15.05. Zamość

145-Chabros Patryk-2004-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

140-Szawarski Szymon-2004-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

 135-Kudelski Dawid-2004-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

135-Gryniewicz Kacper-2004-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

125-Kozdrój Kornel-2006-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów


Kula 5kg

10,64-Dęga Kacper-2003-SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

10,25-Ślepko Mateusz-2004-PSP Mircze 12.06. Biłgoraj

10.05-Sidor Adrian-2003-PSP Mircze 15.05. Zamość

9.68 Piróg Jakub 2004 SP 1 Hrubieszów 15.05. Zamość

9,25-Zubko Hubert-2003-SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

9.01-Wezgraj Jakub-2004-SP 1 Hrubieszów 15.05. Zamość

8,68-Dziuba Bartosz-2004-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

7,96-Osmański Bartłomiej-2004-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

7,31-Wasilewski Wiktor-2003-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

6,50-Kozar Bartosz-2005-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


Dysk 1 kg

35.23 Wąsiel Józef 1947 Mircze 30.03. Toruń


Oszczep 800 g

50.00 Bielecki Marcin 1998 Unia 29.06. Lublin


Piłeczka palantowa

52.50-Juszczak Piotr-2006 SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin w

50,0-Sienicki Michał-2006-PSP Mircze-6.05.Hrubieszów

49,0-Grzeszczuk Karol-2006-SP 3 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

46,0-Kiryczuk Szymon-2006 SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

44,0-Padkowski Filip-2006-SP 3 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

42,0-Winiarski Krzysztof-2006-SP 2 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

41,0-Kasprzak Oliwer-2006-SP 2 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

41,0-Pawelec Bartosz-2006-SP 3 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

40,0-Boczkowski Hubert-2006-SP 3 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

39,0-Stadnicki Oliwier 2006 SP 1 Hrubieszów- ? Zamość


Rzut dyskiem antycznym

21.64 m Wąsiel Józef 1947 Mircze 27.04. Sopot


Sindbal (rzut piłką 1 kg na pasku 30 cm)

41.30 m Wąsiel Józef 1947 Mircze 27.04. Sopot

- shockorama (rzuty kulami o różnym ciężarze)

65.25 m Wąsiel Józef 1947 Mircze 27.04. Sopot


Czwórbój la klasy VI i młodsze – brak wyników z rejonu

246-Kiryczuk Szymon-2006-SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

8,25 – 4.65 – 46.00 – 3:43,47

210-Juszczak Piotr-2006--SP 3 Hrubieszów-30.05. Lublin

8,76 – 4.39 – 52.50 – 4:06,22

189-Pawelec Bartosz-2006 SP 3 Hrubieszów30.05. Lublin

8,78 – 4.29 – 38.50 – 3:54,19

169-Sienicki Michał-2006-PSP Mircze-6.05. Hrubieszów

9,10-4:07,36-3,80-50,0

162-Serba Dawid-2006--SP 1 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

8,44-4:00,53-3,60-36,0

160-Grzeszczuk Karol-2006--SP 3 Hrubieszów 30.05. Lublin

9,79 – 4.73 – 44.00 – 4:26,56

149-Boczkowski Hubert-2006--SP 3 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

8,80-4:36,20-4,00-40,0

144-Gontarz Brajan-2006--SP 1 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

9,19-3:58,15-3,90-33,0

140-Kasprzak Oliwier-2006-SP 2 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

9,74-4:07,15-4,00-41

137-Koszałka Jakub-2007--SP 1 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

9,34-3:44,83-3,40-35,0


Trójbój la (klasy IV i mł.)

110; Grzeszczyk Victor; 2008; SP 3 Hrubieszów 9,20; 3.75; 32.50; 12.06. Zamość

97; Duma Alan; 2008; SP 3 Hrubieszów 9,85 – 3.95 – 31.00; 12.06. Zamość

83 Osika Michał ? SP 3 Hrubieszów 9,40; 3.82; 20.50; 12.06. Zamość

78; Świstowski Maciej; 2008; SP 3 Hrubieszów 9,63; 3,50; 28 6.05. Hrubieszów

74; Kluczyk Jakub; SP 1 Hrubieszów 2008; 10,09; 3,30; 33,0 6.05. Hrubieszów

66; Nieckarz Łukasz; PSP Mircze 2008; 10,49; 3,15; 35,0 6.05. Hrubieszów

64; Kosakowski Filip; 2008; SP 3 Hrubieszów 10,28; 3,40; 29 6.05. Hrubieszów

62; Kogut Franciszek; 2009; SP 1 Hrubieszów 9,37; 2,65; 25,0 6.05. Hrubieszów

60; Bogusz Jakub; 2008; SP 3 Hrubieszów 10,28; 3.48; 34.00; 12.06. Zamość

43; Skoczylas Tomasz; 2008; SP 1 Hrubieszów 10,36; 3,20; 22,0 6.05. Hrubieszów

36; Chmarzyński Bartosz; 2008; SP 3 Hrubieszów 10,27; 2,90; 20 6.05. Hrubieszów


Sztafeta 4x100m - PR

49,43-Kaczmarek, Dziedzic,Długosz, Sztojko-SP 1 Hrubieszów 15.05. Zamość

51,41-Jaworski B,Pawlos K, Flis K,Watras M,-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

51,83-Czerkawski M,Krasucki K, Magierka A,Jóżwiak M,-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

55,95-Kulas K,Sobuś K,Szawarski Sz,Marcinak M-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów


***


Opracowałem na podstawie

Tabele K - PZLA do 30 VII

Komunikaty:

Hrubieszów 31.05. Hrubieszów Memoriał Ewy Kitlińskiej  60 m

 

Powiatowe SZS 6.05. Hrubieszów 4-bój i 3-bój dz. i chł, 9.05. Hrubieszów SP VIII/VII/G

Rejon SZS 15.05. Zamość SP 8-7 i G, brak komunikatu z czwórboju

Woj. SZS 12.06. Biłgoraj Dz. i chł, 12.06. Zamość Trójbój, 30.05. Lublin Czwórbój, Starty  A. Kerna na bieżni

Woj. LA dla każdego 26.05. Zamość Dz. U12, U14



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Fot. facebook.com / MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka



 

Zobacz też:

SPORT - Lekkoatletyczne tabele powiatowe sezonu letniego - I półrocze 2019 r. Kobiety 

Podziel się:
« wstecz