REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Miejskie i powiatowe Igrzyska SZS w mini koszykówce chłopców - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2013-03-05

5 marca 2013r. w Sali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się turniej Igrzysk SZS w mini piłce koszykowej chłopców. Awans do zawodów rejonowych uzyskała Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie.

Reklama

5 marca 2013r. w Sali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbyły się miejskie eliminacje Igrzysk SZS w mini piłce koszykowej chłopców. Z powodu braku zgłoszeń innych chętnych drużyn z powiatu, decyzją Zarządu Powiatowego SZS turniej zaliczono jednocześnie, jako zawody powiatowe. 

Awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 15.03.2013 w Hrubieszowie, uzyskała Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie.

 

Miejskie i powiatowe Igrzyska w mini koszykówce chłopców

Hrubieszów 05.03.2013r.

 

Drużyny:

  1. Sp 3 Hrubieszów

  2. Sp 2 Hrubieszów

  3. Sp 1 Hrubieszów

 

Wyniki spotkań:

  1. Sp3 – Sp2 26:18

  2. Sp3 – Sp1 26:32

  3. Sp2 – Sp1 10:23


Kolejność końcowa:

I miejsce – Sp1 Hrubieszów

II miejsce – Sp3 Hrubieszów

III miejsce – Sp2 Hrubieszów

 

Składy drużyn:

 

SP 1 Hrubieszów

  1. Pokrywka Maciej

  2. Krawczuk Kacper

  3. Greń Kacper

  4. Romańczuk Dawid

  5. Jasina Adam

  6. Tarnowski Mateusz

  7. Greszeta Igor

  8. Klain Szymon

  9. Gwardeńczuk Przemysław

  10. Stronkowski Konrad

Opiekun: Waldemar Kaspekiewicz

 

SP 2 Hrubieszów

  1. Żamojtel Bartłomiej

  2. Lebiedowicz Tomasz

  3. Bańka Kamil

  4. Klimowicz Michał

  5. Wierzbicki Marek

  6. Puczkowski Karol

  7. Laskowski Damian

  8. Łomański Mateusz

  9. Panasiewicz Rafał

  10. Warszawa Kamil

Opiekun: Krzysztof Dąbrowski

 

SP 3 Hrubieszów

  1. Michał Blicharz

  2. Filip Pietrusiewicz

  3. Kacper Rodziewicz

  4. Maciej Mierzwa

  5. Mikołaj Księżyk

  6. Kacper Kaspruk

  7. Piotr Mazur

  8. Jakub Zalewski

  9. Marek Chmielewski

  10. Szymon Czarnecki

  11. Daniel Dorman

  12. Masimo Imperato

Opiekun: Tomasz Szlonzak

 

Zawody sędziowali: Czesław Drączkowski i Dominik Stajszczyk.

Organizator: HOSiR - Mirosław Szuper, PSZS.

 


 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie za udostępnienie hali i nauczycielom w-f za pomoc w organizacji zawodów.


Na zdjęciu - drużyna chłopców hrubieszowskiej Jedynki.

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: