LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarskie ligi 2-3.09.2017 r.

Dodał: MAK

Data dodania: 2017-09-05

W IV lidze pomimo przewagi i rzutu karnego w doliczonym czasie gry Kryształ Werbkowice zremisował w Biłgoraju. W klasie okręgowej Unia Hrubieszów po niewielkiej wygranej w Tarnogrodzie jest jednak wiceliderem. W klasie A pełna rehabilitacja Andorii Mircze. Świetny start Huraganu Hrubieszów w klasie B. W środę 6 sierpnia g. 16.30 mecz Unia Hrubieszów – Tomasovia w ramach Pucharu Polski.

Reklama

 

IV liga lubelska

Kolejka 5 - 2-3 września

 

Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 1:1 (0:0)

Bramki: Jurij Perin 75′ (rzut karny) – Andrzej Całka 63′

Łada: Hasiak – Kuliński, Mulawa, Sobótka, Myszak, Chmura, Mazurek (46′ Skubis), Czok (75′ Wołoszyn), Misiarz (58′ Bielak), Nawrocki, Perin

Kryształ: Filipczuk – Ślusarz (46′ Nowak), Dobromilski, Śmiałko, K. Wołoch, Całka, Kuron, Nieradko, Borys (46′ Pa. Musiał), A. Wołoch, Rybka

Żółte kartki: Bartłomiej Myszak, Grzegorz Mulawa, Mirosław Bielak – Dawid Dobromilski, Stanisław Rybka. Czerwona kartka: Dariusz Kuliński 89′ (za pozbawienie rywala zdobycia bramki)
Niewykorzystany rzut karny: Stanisław Rybka 90′ (obrona bramkarza)

 

Stal Kraśnik                      2-1   Kłos Chełm

Hetman Zamość              6-0   Sokół Adamów

Roztocze Szczebrzeszyn 0-0   Victoria Żmudź

Tomasovia                       6-0   Eko Różanka

Lewart Lubartów              1-2   Powiślak Końskowola

MKS Ryki                          2-1   Lublinianka Lublin

Włodawianka Włodawa (wycofała się) - Górnik II Łęczna

 

Tabela po 5 rundach

1.     Stal Kraśnik                    5    15  5    0    0    21-3

2.     Powiślak Końskowola      5    13  4    1    0    11-6

3.     Hetman Zamość            5    13  4    1    0    25-7

4.     Kryształ Werbkowice   5    11  3    2    0    9-4

5.     Kłos Chełm                     5    10  3    1    1    14-11

6.     Lublinianka Lublin           5    8    2    2    1    13-7

7.     Tomasovia                      5    7    2    1    2    13-8

8.     Łada 1945 Biłgoraj          5    7    2    1    2    9-11

9.     Victoria Żmudź               5    7    2    1    2    6-8

10.   Lewart Lubartów            5    4    1    1    3    7-7

11.   Sokół Adamów               5    4    1    1    3    12-19

12.   Górnik II Łęczna             4    3    1    0    3    4-6

13.   MKS Ryki                         5    3    1    0    4    7-16

14.   Eko Różanka                   5    3    1    0    4    6-17

15.   Roztocze Szczebrzeszyn 5    2    0    2    3    3-9

16.   Włodawianka Włodawa    4    0    0    0    4    5-26

 

Kolejka 6 – 9/10 września

Kłos Chełm -Lublinianka Lublin 9 września, 16:30

Kryształ Werbkowice -MKS Ryki 10 września, 16:00

Powiślak Końskowola -Łada 1945 Biłgoraj 9 września, 16:00

Eko Różanka -Lewart Lubartów 10 września, 16:00

Victoria Żmudź -Tomasovia 10 września, 16:00

Włodawianka Włodawa - Roztocze Szczebrzeszyn 10 września, 16:00

Sokół Adamów -Górnik II Łęczna 10 września, 15:00

Stal Kraśnik -Hetman Zamość 10 września, 16:00

 

***

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 5 - 2-3 września

 

Olimpiakos Tarnogród - Unia Hrubieszów 0:1 (0:1)

Bramka: 28' Piotr Fulara.

Skład Unii: Viacheslav Shushkovskyi, Piotr Fulara, Yevhenii Hrui (90' Wojciech Baran), Łukasz Kamiński, Mateusz Oleszczuk (44' Filip Pietrusiewicz), Adrian Oleszczuk, Mateusz Pańko (44' Tomasz Przeworski), Mariusz Podgórski, Kamil Tomczyszyn, Michał Wiejak, Mariusz Zając.

Żółte kartki: Łukasz Gancarz, Patryk Gałka, Marcin Strzelczyk (Olimpiakos), Mateusz Pańko, Yevhenii Hrui, Krystian Bartoń (Unia)

 

Były kierownik I zespołu Unii Hrubieszów Krzysztof Jóźwik, obecnie działacz w Zawiszy Bydgoszcz:

- Cały czas śledzę wyniki Unii i jestem w kontakcie z Łukaszem Kamińskim oraz Piotrem Fularą. Patrząc na to, jak mocno kadrowo Unia się zmieniła w stosunku do poprzedniego sezonu, to z dotychczasowych wyników można być zadowolonym. Unia potrzebuje jeszcze odpowiedniego zgrania i wszystko powinno być dobrze, tzn. skuteczna walka o IV ligę. Tego życzę drużynie.

 

Ostoja Skierbieszów                2-3   Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

Orkan Bełżec                            1-2   Igros Krasnobród

Grom Różaniec                        1-3   Huczwa Tyszowce

Gryf Gmina Zamość                 0-1   Omega Stary Zamość

Sokół Zwierzyniec                    3-2   Korona Łaszczów

Olimpia Miączyn - Włókniarz Frampol (goście nie dojechali)

Victoria Łukowa/Chmielek        -       Olender Sól ?

 

Tabela

1.     Huczwa Tyszowce             5    15  5    0    0    15-3

2.     Unia Hrubieszów             5    13  4    1    0    11-3

3.     Sokół Zwierzyniec             5    12  4    0    1    15-7

4.     Olimpiakos Tarnogród       5    12  4    0    1    15-8

5.     Victoria Łukowa/Chmielek 4    9    3    0    1    12-5

6.     Omega Stary Zamość       5    8    2    2    1    6-2

7.     Grom Różaniec                  5    8    2    2    1    9-7

8.     Gryf Gmina Zamość          5    7    2    1    2    9-4

9.     Igros Krasnobród              5    6    2    0    3    7-10

10.   Olimpia Miączyn                 4    4    1    1    2    7-15

11.   Orion Dereźnia                  5    4    1    1    3    6-14

12.   Włókniarz Frampol             4    3    1    0    3    6-9

13.   Ostoja Skierbieszów          5    3    1    0    4    4-13

14.   Orkan Bełżec                     5    2    0    2    3    5-10

15.   Olender Sól                       4    1    0    1    3    6-11

16.   Korona Łaszczów               5    1    0    1    4    8-20

 

Kolejka 6 - 9-10 września 

Orion Dereźnia ; -; Olender Sól ; 10 września, 16:00

Włókniarz Frampol ; -; Victoria Łukowa/Chmielek ; 10 września, 16:00

Korona Łaszczów ; -; Olimpia Miączyn ; 9 września, 11:00

Omega Stary Zamość ; -; Sokół Zwierzyniec ; 9 września, 16:30

Unia Hrubieszów ; -; Gryf Gmina Zamość ; 9 września, 16:00

Huczwa Tyszowce ; -; Olimpiakos Tarnogród ; 10 września, 17:00

Igros Krasnobród ; -; Grom Różaniec ; 10 września, 16:00

Ostoja Skierbieszów ; -; Orkan Bełżec ; 10 września, 17:00

 

***

 

Zamojska Klasa A – grupa II

Kolejka 3 - 2-3 września

 

Andoria Mircze - Szyszła Tarnoszyn 4:0 (1:0)

Bramki: H. Dziadosz x2, A. Brzozowski, J. Smal Skład: Wypchła - Kuźmiński (88' Dąbrowski), Szwiec, Lizun, Jakubski - Sitarz (88' Neć) - Smal (88' Kot), Pacaj, Brzozowski, Przyczyna (79' Brzyski) - Dziadosz

Więcej i foto, video na - (http://andoria.futbolowo.pl)

 

 

Sparta Łabunie                     1-2   Pogoń 96 Łaszczówka

Graf Chodywańce                  0-7   Potok Sitno

Metanoja Lipsko                   2-1   Sparta Wożuczyn

Delta Nielisz                          2-1   Perła Telatyn

Granica Lubycza Królewska   0-0   Szumy Susiec

 

Tabela po 3 rundach

1.     Potok Sitno                          3    9    3    0    0    22-0

2.     Pogoń 96 Łaszczówka          3    9    3    0    0    8-2

3.     Granica Lubycza Królewska  3    7    2    1    0    5-0

4.     Szumy Susiec                      3    7    2    1    0    5-1

5.     Metanoja Lipsko                  3    6    2    0    1    8-6

6.     Andoria Mircze                   3    6    2    0    1    10-11

7.     Sparta Wożuczyn                 3    3    1    0    2    5-8

8.     Delta Nielisz                         3    3    1    0    2    3-8

9.     Sparta Łabunie                    3    1    0    1    2    2-7

10.   Szyszła Tarnoszyn                3    1    0    1    2    1-6

11.   Perła Telatyn                        3    0    0    0    3    5-11

12.   Graf Chodywańce                3    0    0    0    3    0-14

 

Kolejka 4 - 9-10 września 

Pogoń 96 Łaszczówka ; -; Perła Telatyn; 9 września, 15:00

Granica Lubycza Królewska - Delta Nielisz; 10 września,16:00

Sparta Wożuczyn ; -; Szumy Susiec; 10 września, 17:00

Potok Sitno ; -; Metanoja Lipsko ; 10 września, 13:00

Szyszła Tarnoszyn - Graf Chodywańce ; 10 września, 15:00

Sparta Łabunie - Andoria Mircze; 9 września, 16:00

 

***

 

Zamojska Klasa B – grupa II

 

Orion Stihl Jacnia 2-4 (0-1) Huragan Hrubieszów

Huragan: Niżnikowski - Gałan (Kpt.), Zalewski, Paczos, Kokoć, Kamil Kaczyński, Lisiczyński, Lipski (60' Kozik), Krakowiak, Poleszak (90+2 Janicki), Ptak (88' Krzysztof Kaczyński)

Bramki: 52' Markiewicz, 89' Kozyra (O) - 30',64',71',73' Lisiczyński (H)

Żółte kartki: Gradziuk, Marguła, Markiewicz, Kozyra (O) - Paczos (H)

Czerwona kartka: Kozyra (O)

 

Wrzos Szyszków                      -      ---

KS Wola Różaniecka/Luchów   2-2  Albatros Biszcza

Ruch Machnów Nowy              1-0  Alwa Brody Małe

GKS Tarnawatka                      3-2  Rakovia/Relax Księżpol

 

Tabela po 1 rundzie

1.    Huragan Hrubieszów          3    1    0    0    4-2

2.    GKS Tarnawatka                     3    1    0    0    3-2

3.    Ruch Machnów Nowy             3    1    0    0    1-0

4.    Albatros Biszcza                     1    0    1    0    2-2

5.    KS Wola Różaniecka/Luchów 1    0    1    0    2-2

6.    Wrzos Szyszków                    0    0    0    0    0-0

7.    Rakovia/Relax Księżpol          0    0    0    1    2-3

8.    Alwa Brody Małe                    0    0    0    1    0-1

9.    Orion Jacnia                           0    0    0    1    2-4

 

Kolejka 2 - 9-10 września 

nie gra; - Huragan Hrubieszów ;

Rakovia/Relax Księżpol ; -; Orion Jacnia ; 10 września, 16:30

Alwa Brody Małe ; -; GKS Tarnawatka ; 10 września, 16:00

Albatros Biszcza ; -; Ruch Machnów Nowy ; 10 września, 16:00

Wrzos Szyszków ; -; KS Wola Różaniecka/Luchów ; 10 września, 16:00

 

***

 

ZOZPN - runda wstępna Pucharu Polski na szczeblu ZOZPN

 

MKS Unia Hrubieszów-TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

Mecz należy rozegrać dnia 6 września 2017 r. (środa) godz. 16:30. Gospodarze spotkań są na pierwszym miejscu.

 

1/ 4 Pucharu Polski na szczeblu ZOZPN

1. TKS Huczwa Tyszowce-KS Hetman Zamość

2. Łada 1945 Biłgoraj-MLKS Kryształ Werbkowice

3. LKS Metalowiec Goraj-zwycięzca rundy wstępnej

4. LKS Olimpia EB Wojan Miączyn-ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

Mecze należy rozegrać dnia 13 września 2017 r. (środa) godz. 16:00. Gospodarze spotkań są na pierwszym miejscu. 

 

1/ 2 Pucharu Polski na szczeblu ZOZPN

5. zwycięzca spotkania nr 1-zwycięzca spotkania nr 2

6. zwycięzca spotkania nr 3-zwycięzca spotkania nr 4

Mecze należy rozegrać dnia 18 października 2017 r. (środa) godz. 14:30. Gospodarze spotkań są na pierwszym miejscu.

 

FINAŁ Pucharu Polski na szczeblu ZOZPN - Wiosna 2018

7. zwycięzca spotkania nr 5-zwycięzca spotkania nr 6

 

 

Opracował - mak

foto - mlkskrysztal.futbolowo.pl

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0