Piłkarskie ligi seniorów

Sport

Reklamy

Zaledwie siedem drużyn z powiatu hrubieszowskiego walczy w seniorskich rozgrywkach ligowych organizowanych przez Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Komu jak idzie do tej pory i z kim następne mecze można sprawdzić poniżej.

Zamojska Klasa Okręgowa

I kolejka – 14/15.08. 2010
Unia Hrubieszów – Sparta Wożuczyn 3:1
Ro-Ma Relax Księżpol – Kryształ Werbkowice 3:0

II kolejka – 21/22.08
Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość 0:1
Kryształ Werbkowice – Olimpiakos Krasnobród 0:1

III kolejka – 28/29.08
Unia Hrubieszów – Tanew Majdan Stary 2:0
Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice 0:1

IV kolejka – 4/5.09.
Kryształ Werbkowice – Victoria Łukowa/Chmielek 1:0
Kosmos Józefów – Unia Hrubieszów 2:3

V kolejka – 11/12.09.
Unia Hrubieszów – Kryształ Werbkowice 0:1

VI kolejka – 18/19.09
Echo Zawada – Unia Hrubieszów 0:5
Kryształ Werbkowice – Sparta Wożuczyn 3:2

VII kolejka – 25/26.09
Unia Hrubieszów – Tur Turobin 3:0
Kryształ Werbkowice – Omega Stary Zamość 2:3

VIII kolejka – 2/3.10
Kryształ Werbkowice – Tanew Majdan Stary 2:1
Grom Różaniec – Unia Hrubieszów 2:0

IX kolejka – 10.10
Olimpiakos Tarnogród – Ostoja Skierbieszów 15:00
Korona Łaszczów – Relax Księżpol 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek – Igros Krasnobród 15:00
Unia Hrubieszów – Sparta Łabunie 15:00
Sparta Wożuczyn – Grom Różaniec 14:00
Tanew Majdan Stary – Echo Zawada 15:00
Cosmos Józefów – Kryształ Werbkowice 15:00
Tur Turobin – Omega Stary Zamość 15:00

Tabela po VIII kolejkach
1 Omega Stary Zamość 8 18 15:9
2 Tur Turobin 8 16 16:11
3 Kryształ Werbkowice 8 15 10:10
4 Grom Różaniec 8 15 22:15
5 Unia Hrubieszów 8 15 16:7
6 Sparta Wożuczyn 8 15 20:13
7 Igros Krasnobród 8 13 22:11
8 Korona Łaszczów 8 13 20:11
9 Echo Zawada 8 12 13:17
10 Olimpiakos Tarnogród 8 12 12:9
11 Ostoja Skierbieszów 8 10 21:20
12 Ro-Ma Relax Księżpol 8 9 9:13
13 Victoria Łukowa-Chmielek 8 7 9:16
14 Entra Sparta Łabunie 8 5 9:20
15 Tanew Majdan Stary 8 5 7:20
16 Cosmos Józefów 8 1 11:30

Kolejno: miejsce w tabeli, drużyna i miejscowość, ilość meczów, punkty, bramki.

Najlepsi strzelcy bramek:
PO 8. KOLEJCE:
8 – Wasilewski P. (Igros)
7 – Gulak Ł. (Ostoja)
6 – Wróbel K. (Grom)
6 – Waga D. (Echo)
6 – Gawroński M. (Relax)
6 – Grześnikowski B. (Sparta W.)

Zamojska Klasa A grupa II

I kolejka – 21/22.08
Huragan Hrubieszów – Orzeł Cześniki 4:3
Zryw Ulhówek – Płomień/Spartan Nieledew 2:4
Andoria Mircze – Orkan Bełżec 0:9

II kolejka – 28/29.08
Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze 3:2
Płomień/Spartan Nieledew – Olimpia Miączyn 3:2

III kolejka – 4/5.09
Metanowa Lipsko – Huragan Hrubieszów 4:2
Pogoń 96 Łaszczówka – Płomień/Spartan Nieledew 1:3
Andoria Mircze – Orzeł Cześniki 5:3

IV kolejka – 11/12.09
Huragan Hrubieszów – Zryw Ulhówek 2:2
Płomień/Spartan Nieledew – Granica Lubycza Królewska 3:0
Andoria Mircze – Metanowa Lipsko 0:5

V kolejka – 18/19.09
Szumy Susiec – Płomień/Spartan Nieldew 4:6
Olimpia Miączyn – Huragan Hrubieszów 1:2
Zryw Ulhówek – Andoria Mircze 2:0

VI kolejka – 25/26.09
Huragan Hrubieszów – Pogoń 96 Łaszczówka 2:1
Orzeł Cześniki – Płomień/Spartan Nieledew 1:2
Andoria Mircze – Olimpia Miączyn 1:3

VII kolejka – 2/3.10
Pogoń 96 Łaszczówka – Andoria Mircze 5:1
Płomień/Spartan Nieledew – Ruch Machnów Nowy 3:0
Granica Lubycza Królewska – Huragan Hrubieszów 2:1

VIII kolejka – 9/10.10
Orzeł Cześniki -Ruch Machnów Nowy 10.10, 14:00
Orkan Bełżec -Płomień Spartan Nieledew 10.10, 15:00
Huragan Hrubieszów -Szumy Susiec 9.10., 16:00
Andoria Mircze -Granica Lubycza Królewska 10.10, 15:00
Metanoja Lipsko -Pogoń 96 Łaszczówka 10.10, 15:00
Zryw Ulhówek -Olimpia Miączyn 9.10, 15:00

Tabela po IV kolejkach
1 Orkan Bełżec 7 21 7 0 0 27:5
2 Płomień-Spartan Nieledew 7 21 7 0 0 24:10
3 Huragan Hrubieszów 7 13 4 1 2 16:15

4 Olimpia Miączyn 7 12 4 0 3 22:11
5 Zryw Ulhówek 7 10 3 1 3 12:10
6 Pogoń 96 Łaszczówka 7 10 3 1 3 17:14
7 Metanoja Lipsko 7 10 3 1 3 17:18
8 Granica Lubycza Królewska 7 9 3 0 4 14:17
9 Ruch Machnów Nowy 7 6 1 3 3 8:14
10 Szumy Susiec 7 4 1 1 5 13:24
11 Andoria Mircze 7 3 1 0 6 9:30
12 Orzeł Cześniki 7 3 1 0 6 11:22

Kolejno: miejsce w tabeli, drużyna i miejscowość, ilość meczów, punkty, zwycięstwa, remisy, porażki, bramki.

Zamojska Klasa B – grupa II

I kolejka – 11/12.09.2010
Altus Szychowice – Graf Chodywance 2:2
GLKS Jarosławiec – Węgrzyn Szopinek 0:1

II kolejka – 18.19.09
Graf Chodywance – GLKS Jarosławiec – 8:1
Huczwa II Tyszowce – Altus Szychowice 2:0

III kolejka – 25/26.09
GLKS Jarosławiec – Huczwa II Tyszowce 1:4
Altus Szychowice – pauza

IV kolejka – 2/3.10
Legion Komarów – Altus Szychowice 3:0
GLKS Jarosławiec – pauza

V kolejka – 9/10.10
Pauza: Szyszła Tarnoszyn.
Węgrzyn Szopinek -Graf Chodywańce 10.10, 14:00
Perła Telatyn -Huczwa II Tyszowce 10.10. 14:00
Altus Szychowice -Spartakus Szarowola 10.10, 15:00
GLKS Jarosławiec -Legion Komarów 9.10., 14:00

Tabela po IV kolejkach
1 Szyszła Tarnoszyn 4 10 3 1 0 10:2
2 Huczwa II Tyszowce 4 9 3 0 1 9:5
3 Perła Telatyn 4 7 2 1 1 7:6
4 Graf Chodywańce 4 6 1 3 0 10:3
5 Legion Komarów 3 4 1 1 1 7:5
6 Węgrzyn Szopinek 3 3 1 0 2 1:6
7 Spartakus Szarowola 1 2 1 0 1 1 3:4
8 Altus Szychowice 3 1 0 1 2 2:7
9 GLKS Jarosławiec 3 0 0 0 3 2:13

Kolejno: miejsce w tabeli, drużyna i miejscowość, ilość meczów, punkty, zwycięstwa, remisy, porażki, bramki.

***

Opracował:
Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Łukasz Krakowiak przebiegł ostatnio półmaraton z Horodła do Hrubieszowa, jak i udanie reprezentuje Huragan Hrubieszów w piłce nożnej.