REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Podwójny awans do finału wojewódzkiego tenisistek stołowych Kościuszki i Mechanicznej

Dodał: mac

Data dodania: 2013-01-18

W rozegranym 17 stycznia w hali Trójki turnieju rejonowym Licealiady SZS w drużynowym tenisie stołowym wyśmienicie spisały się tenisistki stołowe z Hrubieszowa zajmując czołowe miejsca i awansując do finału wojewódzkiego imprezy.

Reklama

Turniej rejonowy Licealliady Szkolnego Związku Sportowego w drużynowym tenisie stołowym rozegrano w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie.

W zawodach bardzo dobrze wystartowały tenisistki hrubieszowskich szkół ponadgimnazjalnych Kościuszki i Mechanicznej, które zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce awansując tym samym do finału wojewódzkiego rozgrywek.

Turniej w kategorii dziewcząt wygrał Zespół Szkół nr 3 w składzie Dorota i Marta Wójcickie, drugie miejsce zajął Zespół Szkół nr 1, który reprezentowały Barbara Kliszcz, Katarzyna Żarska i Agata Mazur.

Obydwie reprezentacje hrubieszowskich szkół wystartują w finałowym turnieju wojewódzkim Licealiady, ponieważ prawo to zdobyły dwa pierwsze zespoły.

 

Wyniki zawodów:

Dziewczęta

(MIEJSCE, SZKOŁA, ZAWODNICY, OPIEKUN)

1 ZS 3 Hrubieszów, Wójcicka Marta, Wójcicka Dorota - Nowak Marcin

2 ZS 1 Hrubieszów, Kliszcz Barbara, Żarska Katarzyna, Mazur Agata - Jacek Jaworski

3 I LO Krasnystaw, Bielesza Dorota, Szawczak Magdalena - Mirosław Patejuk

4 ZS1 Tomaszów Lub., Wacko Katarzyna, Bednarek Monika - Andrzej Gdański 

4 ZS2 Tomaszów Lub., Czajka Marta, Roguska Michalina - Jadwiga Kotowicz

4 ZSP Żółkiewka, Rak Monika, Lewicka Patrycja - Katarzyna Podgórska-Szpyt

4 ZSP 3 Zamość, Banach Patrycja, Skulska Klaudia - Piotr Kostrubiec

 

Chłopcy

(MIEJSCE, SZKOŁA, ZAWODNICY, OPIEKUN)

1 ZSP 3 Zamość, Woskowicz Marcin, Rozwadowski Paweł - Piotr Kostrubiec

2 ZS 4 Tomaszów Lub., Margol Patryk, Biszczanik Tomasz - Artur Rachański

3 III LO Zamość, Różycki Mateusz, Gozdecki Grzegorz, Łowiecki Łukasz - Marcin Czerwonka

4 ZS 2 Hrubieszów, Kowalczuk Łukasz, Drop Adam, Kutera Szymon - Krawczuk Zbigniew

5 ZS 3 Tomaszów Lub., Mroczka Michał, Nowak Rafał - Korkosz Piotr

5 ZS 1 Hrubieszów, Karpiuk Kamil, Gierszon Kamil, Mazurek Szymon - Jacek Jaworski

7 I LO Krasnystaw, Tymecki Łukasz, Tymecki Tomasz - Mirosław Patejuk

7 II LO Krasnystaw, Piśkiewicz Paweł, Sysa Marek - Joanna Szufnara

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!

 

 

Organizator imprezy - Zbigniew krawczuk

Komunikat opracował - Maciej Łyko

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: