14 kwietnia 2024

Rejonowe Igrzyska w mini siatkówce dziewcząt

W dniu 26 marca odbyły się w Tomaszowie Lubelskim zawody rejonowe w mini – siatkówce dziewcząt. W kategorii „czwórek” nasz powiat reprezentowała Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie, a w „dwójkach” Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów.

Wyniki „czwórek”:

Grupa A
SP Dołhobyczów – SP Wierzba 2-0
SP Dołhobyczów – SP 3 Tomaszów Lubelski 1-2
SP Wierzba – SP 3 Tomaszów Lubelski 1-2

Grupa B
SP 2 Tomaszów Lubelski – SP 3 Zamość 2-0
SP 2 Tomaszów Lubelski – SP Kraśniczyn 2-0
SP 3 Zamość – SP Kraśniczyn 2-0

Mecz o 3 miejsce
SP Dołhobyczów – SP Zamość 1-2

Mecz o 1 miejsce
SP 2 Tomaszów Lubelski – SP 3 Tomaszów Lubelski 2-0

Skład drużyny SP Dołhobyczów:

Pierwsza czwórka – Kamila Jabłońska, Julia Jabłońska, Barbara Komendacka, Patrycja Chuda – doskonała gra dziewczyn które wygrały wszystkie trzy swoje pierwsze sety, w tym ze szkolonymi od czwartej klasy – przez 6 do 8 godzin w tygodniu na siatkarki dziewczynkami z Tomaszowa Lubelskiego, które mimo że popisywały się na rozgrzewce efektownymi padami w czasie gry nie miały za wiele do pokazania.

Druga czwórka – Sandra Guzina, Dominika Bratkowska, Dominika Hardek, Beata Staszczuk, też zagrały bardzo ambitnie, ale trafiły na najmocniejsze składy Zamościa i Tomaszowa,
na zmiany wchodziła z powodzeniem w obu składach Dagmara Tucka, nie mogąca grać po niedawnej kontuzji Magda Frankiewicz wcieliła się w rolę fotoreporterki.

***

W kategorii „dwójek” dziewczynki ze Szkoły nr 3 Hrubieszów po zaciętej grze przegrały swoje obydwa mecze i zajęły miejsce 5-6.

info i foto:
SP w Dołhobyczowie

zobacz zdjęcia >>