LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży SZS w indywidualnym tenisie stołowym - FOTO

Dodał:

Data dodania: 2019-11-12

8 listopada w hali hrubieszowskiego Staszica odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w indywidualnym tenisie stołowym.

Reklama

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

półfinał wojewódzki - dziewczęta, chłopcy - indywidualny tenis stołowy

8.11.2019, hala I LO w Hrubieszowie

GOSPODARZ ZAWODÓW: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 

DZIEWCZĘTA

miejsce

Nazwisko Imię

Szkoła

Powiat

Nauczyciel

1

Szmidt Wiktoria

SP 9 Zamość

m. Zamość

Lasek Grzegorz

2

Moszczynska Zuzanna

SP 9 Zamość

m. Zamość

Lasek Grzegorz

3

Wilkos Maja

SP 1 Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

4

Kliszcz Aleksandra

SP Uchanie

hrubieszowski

Zduńczuk Dorota

5-6

Brodowska Magdalena

ZSP Bełżec

tomaszowski

Światowiec Janusz

5-6

Tyrka Weronika

SP Majdan Wielki

zamojski

Kowalik Jacek

7-8

Pieczkowska Oliwia

SP 1 Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

7-8

Pietrzniak Natalia

SP 9 Zamość

m. Zamość

Lasek Grzegorz

9-11

Długosz Julia

PSP Gozdów

hrubieszowski

Kaczoruk Jarek

9-11

Ścirka Katarzyna

SP Kaczórki

zamojski

Tkaczyk Marek

9-11

Surmacz Dominika

SP Krasnobród

zamojski

Tkaczyk Marek

 

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

miejsce

Szkoła

Powiat

Nauczyciel

Punkty współ.

1

SP 9 Zamość

m. Zamość

Lasek Grzegorz

16

2

SP 1 Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

15

3

SP Uchanie

hrubieszowski

Zduńczuk Dorota

14

4-5

ZSP Bełżec

tomaszowski

Światowiec Janusz

12,5

4-5

SP Majdan Wielki

zamojski

Kowalik Jacek

12,5

6-7

PSP Gozdów

hrubieszowski

Kaczoruk Jarek

10

6-7

SP Kaczórki

zamojski

Tkaczyk Marek

10

6-7

SP Krasnobród

zamojski

Tkaczyk Marek

10

 

CHŁOPCY

miejsce

Nazwisko Imię

Szkoła

Powiat

Nauczyciel

1

Szala Filip

SP 1 Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

2

Magdziak Mateusz

SP Werbkowice

hrubieszowski

Kaczoruk Jarek

3

Borek Mateusz

SP Majdan Wielki

zamojski

Kowalik Jacek

4

Barcicki Michał

SP Michalów

tomaszowski

Żółciński Marek

5-6

Zając Tomasz

SP 1 Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

5-6

Gontarz Karol

SP Majdan Wielki

zamojski

Kowalik Jacek

7-8

Mazurek Kacper

PSP Gorajec

zamojski

Buczek Zbigniew

7-8

Stadnicki Oliwier

SP 1 Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

9-12

Matwiejczuk Mateusz

SP Telatyn

tomaszowski

Matwiejczuk Elżbieta

9-12

Kusiak Łukasz

SP Wożuczyn

tomaszowski

Żółcińska Aneta

9-12

Chmiel Piotr

SP 6 Zamość

m. Zamość

Zawiślak Artur

9-12

Kawala Szymon

SP3 Szczebrzeszyn

zamojski

Nosek Arkadiusz

13-16

Zaprawa Adrian

SP Tarnogóra Kolonia

krasnostawski

Orkiszewski Arkadiusz

13-16

Okoń Krystian

SP Gorzków

krasnostawski

Karauda Zbigniew

13-16

Kiszczak Kacper

SP Izbica

krasnostawski

Olech Mariusz

13-16

Strojny Kacper

ZSP Bełżec

tomaszowski

Światowiec Janusz

17

Chmura Filip

SP 6 Zamość

m. Zamość

Zawiślak Artur

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA           

miejsce

Szkoła

Powiat

Nauczyciel

Punkty współ.

1

SP 1 Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

16

2

SP Majdan Wielki

zamojski

Kowalik Jacek

15

3

SP Werbkowice

hrubieszowski

Kaczoruk Jarek

14

4

SP Michalów

tomaszowski

Żółciński Marek

13

5

PSP Gorajec

zamojski

Buczek Zbigniew

12

6

SP 6 Zamość

m. Zamość

Zawiślak Artur

11

7-9

SP Telatyn

tomaszowski

Matwiejczuk Elżbieta

9

7-9

SP Wożuczyn

tomaszowski

Żółcińska Aneta

9

7-9

SP3 Szczebrzeszyn

zamojski

Nosek Arkadiusz

9

10-13

SP Tarnogóra Kolonia

krasnostawski

Orkiszewski Arkadiusz

6

10-13

SP Gorzków

krasnostawski

Karauda Zbigniew

6

10-13

SP Izbica

krasnostawski

Olech Mariusz

6

10-13

ZSP Bełżec

tomaszowski

Światowiec Janusz

6

 

Awans do kolejnego etapu rozgrywek uzyskali:

 

Dziewczęta:   

1. Szmidt Wiktoria, SP 9 Zamość 

2. Moszczynska Zuzanna, SP 9 Zamość

3. Wilkos Maja, SP 1 Hrubieszów

4. Kliszcz Aleksandra, SP Uchanie

 
Chłopcy:

1. Szala Filip, SP 1 Hrubieszów

2. Magdziak Mateusz, SP Werbkowice

3. Borek Mateusz, SP Majdan Wielki

4. Barcicki Michał, SP Michalów

 

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Organizator zawodów - Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, dziękuje wszystkim za udział w imprezie.

 

 

Krawczuk Zbigniew

Członek Zarządu LW SZS

fot. PSZS

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: