Przed nami 55. Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków na kolejny turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 20 listopada 2016 roku. Zawody rozegrane zostaną w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic).

Reklamy

 

Rozpoczęcie gier – godzina 11.00.

 

***

Reklamy

 

55. GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

 

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2016 r. do maja 2017 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 20 listopada 2016 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2016/2017 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 11 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

***

 

       

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

RAZEM

1

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

190

2

CZURYŁOWICZ TOMASZ

Hrubieszów

180

3

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

170

4

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

130

5

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

125

6

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

120

7

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

110

8

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

90

9

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

90

10

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Mircze

82

11

KOROL JAKUB

Hrubieszów

81

12

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

78

13

MACIĄG ADRIAN

Modryń

77

14

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

75

15

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

69

16

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

68

17

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

68

18

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

60

19

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

55

20

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

48

21

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

48

22

KARPIUK KAMIL

Gozdów

46

23

ŚWIST JAN

Zamość

43

24

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

42

25

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

41

26

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

40

27

DACIUK  BRAJAN

Hrubieszów

37

28

STARYKIEWICZ TADEUSZ

Białopole

36

29

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

35

30

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

34

31

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

33

32

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

32

33

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

31

34

ROMAŃSKI MACIEJ

Werbkowice

30

35

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

29

36

GARDYŃSKI EMILIAN

Teptiuków

28

37

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

Hrubieszów

26

 

 

 

UKS Ogólniak

Krawczuk Zbigniew

 

 

 

KOMUNIKAT

 

 

RANKING   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

SEZON 2016/17

 

       

 

UKS Ogólniak 
Krawczuk Zbigniew

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: