Tabele LA – mężczyzn

Sport

Reklamy

Zakończyła się pierwsza część sezonu lekkoatletycznego, po tabelach kobiet czas na tabele mężczyzn. Tabele są dość „chude” ponieważ nie było żadnych lekkoatletycznych zawodów na stadionie w Hrubieszowie dla szkół średnich w tej części sezonu, a to jest szczególna „siła” dla takich zestawień.

***

Mężczyźni

60 m – PE

8,40 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

8,64 Niemczyk Igor SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

8,69 Tabuła Rafał SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

8,83 Jurkiewicz Michał SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

9,23 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

9,44 Gnieciak Maciej SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

60 m – PR

8,20 Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

8,35 Kwaśny Ernest SP Malice 29 04 Hrubieszów

8,40 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

8,42 Niemczyk Igor SP 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

8,81 Wasiak Mateusz SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

8,95 Beń Marek SP 1 Hrubiesazów 29 04 Hrubieszów

8,99 Jurkiewicz Michał SP 2 Hrubieszów 9 04 Hrubieszów

9,04 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów29 04 Hrubieszów

9,16 Skoczylas Dominik SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

9,22 Pietrusiewicz Kacper SP 1 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

100 m. – PE

11,41 Nowicki Kamil 92 Unia Hrubieszów 08 05 Biała Podlaska

11,93 Sobczuk Konrad 95 G. Mircze 01 06 Zamość

11,97 Szumski Bartłomiej 93 Unia Hrubieszów19 06 Zamość

12,40 Poterucha Aleksnader 92 ZS 4 Hrubieszów19 05 Zamość

12,59 Kościowski Eryk 96 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

12,60 Giergiel Paweł 93 MKS „UNIA” Hrubieszów19 05 Zamość

12.65 Kurzyński Jakub 94 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

12,83 Juźwik Kamil 94 G. Horodło 20 05 Zamość

12,93 Kamiński Adrian 94 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

13,58 Kołodziejczyk Hubert 96 G. Horodło

Z wiatrem

12,34 (+2,1) Giergiel Paweł 93 UNIAHrubieszów19 06 Zamość

100 m – PR

11,74 Nowicki Kamil Unia 05 05 Hrubieszów

11,80 Szumski Bartłomiej Unia 8 05 Użgorod

11,89 Grzyb Bartłomiej 94 G. 3 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

12,02 Sobczuk Konrad 95 G. Mircze

12,16 Starzec Adrian 94 G. 3 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

12,32 Kryszczuk Adrian 94 G. Kozodawy

12,43 Kościowski Eryk 96 G. 2 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

12,52 Kurzyński Jakub G. 2 Hrubieszów

12,56 Juźwiak Kamil 94 G. Horodło 05 05 Hrubieszów

12,59 Kuczewski Kordian G. ZS 2 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

200 m – PE

24,57 Grzyb Bartłomiej 94 G. 3 Hr./Agros Z. 06 06 Białystok

24,60 Szumski Bartłomiej 93 Unia Hrubieszów19 06 Zamość

24,65 Nowicki Kamil 92 Unia Hrubieszów 15 05 Krasnystaw

25,20 Poterucha Aleksander 92 ZS Nr 4 Hrubieszów19 05 Zamość

25,26 Giergiel Paweł 93 Unia Hrubieszów 19 06 Zamość

300 m – PE

38,58 Chachler Albert 94 G. 3 Hrubieszów 01 06 Zamość

39,58 Mielniczuk Jakub 95 Unia Hrubieszów 22 06 Krasnystaw

41,92 Frankiewicz Bartłomiej 95 G. Horodło 01 06 Zamość

44,36 Barczuk Marcin 95 G. Horodło 20 05 Zamość

45,34 Chyliński Arkadiusz 94 G. Horodło 20 05 Zamość

45,46 Drozda Krystian 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

300 m – PR

39,37 Chachler Mateusz 94 G. 3 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

39,95 Mielniczuk Jakub 95 G. 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

42,01 Frankiewicz Bartłomiej 95 G. Horodło14 05 Hrubieszów

42,21 Szala Ernest 94 G 1 Hrubieszów05 05 Hrubieszów

42,44 Kokowicz Bartek 95 G. Mircze14 05 Hrubieszów

42,57 Gajewski Wojciech 94 G. Horodło05 05 Hrubieszów

42,70 Zając Mateusz 94 G. 3 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

43,06 Serafin Damian 1995 G. Dołhobyczów14 05 Hrubieszów

43,48 Czarnecki Grzegorz ZS nr 2 GP Hrubieszów14 05 Hrubieszów

43,55 Szendrak Adrian ZS nr 2 GP Hrubieszów14 05 Hrubieszów

400 m – PE

51,96 Raczyński Mikołaj 92 Unia Hrubieszów 12 06 Zamość

56,59 Mielniczuk Jakub 94 Unia Hrubieszów 19 06 Zamość

800 m.

1:59,28 Zacharczuk Albin 93 Unia Hrubieszów 19 06 Zamość

2:03,63 Szostak Paweł 93 Unia Hrubieszów15 05 Krasnystaw

2:16,01 Wójtowicz Karol 94 Unia Hrubieszów 19 06 Zamość

1000 m.

2:40,18 Zacharczuk Albin 93 Unia Hrubieszów 08 05 Biała Podlaska

2:40,74 Szostak Paweł 93 Unia Hrubieszów 22 06 Krasnystaw

2:53,57 Grzybek Mariusz 86 Unia Hrubieszów 08 05 Biała Podlaska

2:59,69 Łopocki Szymon 96 G. 1 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

3:00,67 Gruszczyński Mateusz 94 G. Horodło 20 05 Zamość

3:01,38 Milewicz Maciej 94 G. Mircze 01 06 Zamość

3:01,88 Kryszczuk Tomasz ZS 2 GP Hrubieszów 01 06 Zamość

3:02,41 Wójtowicz Mateusz 94 G. 3 Hrubieszów05 05 Hrubieszów

3:04,31 Kawarski Artur 94 G. 3 Hrubieszów05 05 Hrubieszów

3:07,58 Szczyrek Marcin 94 G. Dołhobyczów 14 05 Hrubieszów

1500 m

4:10,22 Szostak Paweł 93 Unia Hrubieszów 12 06 Zamość

4:14,09 Zacharczuk Albin 93 Unia Hrubieszów 05 06 Białystok

4:33,96 Wójtowicz Mateusz 94 UNIA Hrubieszów 19 05 Zamość

4:38,61 Grzybek Mariusz 86 UNIA Hrubieszów 19 05 Zamość

2000 m

6:38,88 Wójtowicz Mateusz 94 G. 3 Hrubieszów 01 06 Zamość

6:46,06 Gruszczyński Mateusz 94 G. Horodło 01 06 Zamość

6:50,38 Sidor Damian 95 G. Dołhobyczów 01 06 Zamość

7:24,79 Wroński Bartłomiej 95 G. Horodło14 05 Hrubieszów

7:44,18 Łopatiuk Mateusz 94 G. Horodło14 05 Hrubieszów

8:22,82 Zdunek Dominik 94 G. Kozodawy14 05 Hrubieszów

8:49,08 Okoniewski Piotr 94 G. Kozodawy14 05 Hrubieszów

3000 m.

9:02,81 Szostak Paweł 93 Unia Hrubieszów 22 05 Zamość

9:16,99 Mielniczuk Adrian 90 Unia Hrubieszów 13 06 Zamość

10:34,17 Grzybek Mariusz 86 Unia Hrubieszów 15 05 Krasnystaw

W dal

6.25 Wyżyn Daniel 94 G. 3 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

5.60 Lizun Mateusz 94 G. Mircze 01 06 Zamość

5.39 Giergiel Paweł 93 UNIA Hrubieszów 19 05 Zamość

5.31 Pukaluk Damian 95 G. Mircze 14 05 Hrubieszów

5.17 Knap Stanisław 94 G. Kozodawy 14 05 Hrubieszów

5.14 Hraciuk Mateusz 94 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

5.10 Malicki Sławomir 94 G. Horodło 20 05 Zamość

5.06 Żygawski Jakub 94 G. 3 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

5.02 Tomkiewicz Bartłomiej 94 G. Horodło 14 05 Hrubieszów

5.00 Śmieszek Hubert 94 G. 3 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

Wzwyż

2.05 Grzyb Bartłomiej 94 G. 3/Agros Z. 22 05 Zamość

1.90 Kapkin Jarosław 94 G. 2 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

1.60 Woźniak Rafał 94 G. 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

1.55 Martyniuk Michał G. ZS 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

1.50 Paluch Piotr 94 G. Mircze 14 05 Hrubieszów

1.45 Karaś Kamil G. 1 Hrubieszów05 05 Hrubieszów

1.45 Suwała Mateusz G. 1 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

1.40 Maciejewski Maciej 95 G. Mircze 14 05 Hrubieszów

1.40 Maciejewski Maciej 95 G. Mircze 14 05 Hrubieszów

Kula 6 kg

10.88 Wąsiel Józef 1947 UNIA Hrubieszów19 05 Zamość

Kula 5 kg

12.00 Wąsiel Józef 47 Mircze 26 06 Toruń

11.11 Gajewski Wojciech 94 G. Horodło 14 05 Hrubieszów

10.98 Niedobit Kamil 94 G. 2 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

10.94 Jarmuł Łukasz 94 G. Uchanie 01 06 Zamość

10.71 Gołębiowski Adrian 94 G. Horodło 20 05 Zamość

10.23 Szeweńko Kacper 94 G. 2 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

10.20 Borkowski Kamil 94 G. 1 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

9.98 Zając Norbert 95 G. Uchanie14 05 Hrubieszów

9.83 Kowalczuk Łukasz ZS nr 2 GP Hrubieszów14 05 Hrubieszów

9.82 Bohonos Tomasz 94 G. Mircze14 05 Hrubieszów

Oszczep 600 g.

40.40 Dębiński Artur 94 G. Dołhobyczów 14 05 Hrubieszów

39.08 Dec Dawid 94 G. 2 Hrubieszów14 05 Hrubieszów

37.90 Piekaroś Bartek 95 G. 2 Hrubieszów14 05 Hrubieszów

35.04 Hunia Paweł 95 G. 1 Hrubieszów14 05 Hrubieszów

32.00 Czajka Marcin G. 1 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

28.30 Kurzyński Jakub 94 G. 2 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

Dysk 2 kg

38.73 Wąsiel Józef 1947 UNIA Hrubieszów 19 05 Zamość

Dysk 1 kg

40.02 Wąsiel Józef 47 Mircze 26 06 Toruń

Piłeczka palantowa

59.50 Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

56.00 Kwaśny Ernest SP Malice 29 04 Hrubieszów

52.00 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

50.50 Niemczyk Igor SP 2 Hrubieszów29 04 Hrubieszów

49.00 Krasocki Bartek SP 3 Hrubieszów29 04 Hrubieszów

47.00 Litaszewski Krzysztof SP Malice29 04 Hrubieszów

46.00 Gnieciak Maciej SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

44.50 Wasiak Mateusz SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

44.50 Ciucki Mateusz SP Malice 29 04 Hrubieszów

44.00 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

44.00 Czerniak Oktawian SP 3 Hrubieszów2 9 04 Hrubieszów

4 – bój

312 Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

8,20 4,85 59,5 3:20,96

252 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

8,40 4,63 36,0 3:19,98

249 Niemczyk Igor SP 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

8,42 4,54 50,5 3:42,97

248 Kwaśny Ernest SP Malice 29 04 Hrubieszów

8,35 4,25 56,0 3:47,93

241 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

9,23 4,50 52,0 3:27,09

220 Tabuła Rafał SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

8,69 4.50 41,0 3:40,92

202 Wasiak Mateusz SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

8,81 4,55 44,5 4:03,28

196 Jurkiewicz Michał SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

8,83 4,20 39,0 3:45,85

196 Gnieciak Maciej SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

9,44 4.10 46,0 3:36,47

184 Krasocki Bartek SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

9,50 4,16 49,0 3:53,23

4 x 100 m – PE

48,58 G. 3 Hrubieszów 01 06 Zamość

49,10 G. Mircze 01 06 Zamość

49,78 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

50,04 G. Horodło 20 05 Zamość

4 x 100 m – PR

47,90 G. 3 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

Albert Chachler, Starzec Adrian, Wyżyn Daniel, Grzyb Bartłomiej

49,43 G. Mircze 14 05 Hrubieszów

Lizun, Sobieniak, Pukaluk, Sobczuk

50,03 G. 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

Kościowski Eryk, Kamiński Adrian, Kurzyński Jakub, Mielniczuk Jakub

50,06 G. Horodło 14 05 Hrubieszów

Barczuk, Juźwiak Kamil, Frankiewicz Bartłomiej, Gajewski Wojciech

51,12 G. ZS 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

Herda Stefan, Kuczewski Kordian, Szendrak Adrian, Czarnecki Grzegorz

52,24 G. 1 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów

Pędzik Mateusz, Antonowicz Patryk, Nowosad, Czajka Arek

53,00 G. Dołhobyczów14 05 Hrubieszów

Szczypek, Węziński, Łaba, Buczek

53,49 G. Kozodawy 14 05 Hrubieszów

Knap, Kusztykiewicz, Garbacz, Greniu

4 x 400 m

3:43,99 ZS 2 Hrubieszów 10 06 Łódź

Andrzej Całka, Krzysztof Zamościński, Paweł Giergiel, Mikołaj raczyński

3:46,72 Unia Hrubieszów19 05 Zamość

Grzybek M.,Giergiel P.,Rzaczyński M.,Zacharczuk A

Biegi uliczne

5 km

14:27 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 19 06 Warszawa

10 km

33:57 Mielniczuk Adrian 90 Unia Hrubieszów 06 06 Urszulin

Półmaraton

1.34:43 Josse Tomasz 71 Hrubieszów 23 03 Warszawa

1.55:04 Janik Tomasz 70 Hrubieszów 23 03 Warszawa

2.21:40 Banaszek Andrzej Hrubieszów 23 03 Warszawa

Maraton

3.22:11 Josse Tomasz 71 Hrubieszów 25 04 Kraków

***

W tabelach brakuje wyników z rejonu w 4 – boju la, brak komunikatu i informacji.

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Paweł Szostak i Albin Zacharczuk to w tej chwili najlepsi w Hrubieszowie średniodystansowcy.