Wielka Pingpongowa Orkiestra

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów wraz z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym jest organizatorem cyklu turniejów tenisa stołowego. Przystąpiliśmy do akcji „100 turniejów dla Jerzego” organizowanej w ramach XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklamy

Turnieje będą odbywać się w pięknej hali im. Bronisława Malinowskiego w Werbkowicach
ul. Jana Pawła 17.

Sponsorzy imprezy : Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie oraz Urząd Gminy Werbkowice.

***

PROGRAM IMPREZY

8.01.2008 r.( wtorek) godz. 9.00 – Powiatowa Drużynowa Licealiada i Gimnazjada (szkoły ponad podstawowe), regulamin na stronie PSZS adres email: www.szs.lubiehrubie.pl >>

11.01.2008 r.(piątek) godz. 9.00 – Powiatowe Drużynowe Igrzyska (szkoły podstawowe) regulamin na stronie PSZS

12.01.2008 r.( sobota) godz.10.00 – Wielki Finał – gry indywidualne ( 12 kategorii )

KATEGORIE WIEKOWE:
a/ kl. I – IV SP dziewczęta i chłopcy 1997 i młodsi

b/ kl. V-VI SP dziewczęta i chłopcy 1995/96

c/ kl. I – III Gimnazjum dziewczęta i chłopcy 1992/93/94

d/ Szkoły Ponadgimnazjalne dziewczęta i chłopcy 1989/90/91

e/ Seniorki „open” 1988 i starsze

f/ Seniorzy trzy kategorie:
– kategoria I 1975-1988
– kategoria II 1960-1974
– kategoria III 1959 i starsi

Będą puchary , dyplomy oraz deska tenisowa na licytację z dedykacją Jerzego Owsiaka.

Organizator
Krawczuk Zbigniew

***

100 turniejów tenisa stołowego

Coraz więcej osób zorganizuje turnieje tenisa stołowego w ramach akcji 100 turniejów tenisa stołowego dla Jerzego organizowanej w ramach XVI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

LISTA ORGANIZATORÓW
1. Zalewski Marek OŻARÓW
2. Janowski Paweł LUBLIN
3. Bartoszkiewicz Dawid LESZNO
4. Przybył Mateusz RYDZYNA
5. Cembrowicz Tomasz OSTRORÓG
6. Stefański Zbyszek JEVER (NIEMCY)
7. Świder Dariusz NEBROWO WIELKIE
8. Nadrowski Andrzej JEŻEWO
9. Grzybowski Tomasz WIĄZOWNA
10. Pietkiewicz Zbigniew LIDZBARK WARMIŃSKI
11. Poświatowski Radosław PUŁAWY
12. Fidura Henryk NAGOSZEWO
13. Żabińska Maria KORFANTÓW
14. Słowiński Sławomir POLKOWICE
15. Bobryk Zbigniew PISANICA
16. Garbaciak Grzegorz KŁOBUCK
17. Krawczuk Zbigniew HRUBIESZÓW
18. Lewandowski Grzegorz BRWINÓW
19. Duda Ernest OPOCZNO
20. Gąsiorski Paweł + Wiesław Pięta CZĘSTOCHOWA
21. Dziudziek Robert ŁOMNA
22. Kieroński Adam TARNÓW
23. Cebula Joanna PISARZOWICE
24. Sztangier Ryszard KORFANTÓW
25. Matfin Zbigniew DZIEKANÓW LEŚNY
26. Sitek Arkadiusz WĘGRÓW
27. Elias Krzysztof KOBYLIN
28. Gajda Łukasz LIPNO
29. Purczyński Mariusz BYDGOSZCZ
30. Andrzejewski Sławomir SZCZECIN
31. Żytowiecki Marek WROCŁAW
32. Nowakowski Witold GLIWICE CZECHOWICE
33. Zalewski Marek OŁTARZEW
34. Klimaszewska Monika NIDZICA
35. Michalski Filip MIĘDZYRZECZ
36. Szczodrowski Sławomir WYSZOGRÓD
37. Kwiecień Ewa WOJKOWICE
38. Piątek Aneta JÓZEFÓW
39. Staniczek Adam TYCHY
40. Petrzczyk M. Lucjan BILCZA
41. Biernacki Dariusz MSZCZONÓW
42. Węgrowicz Wojciech OTWOCK
43. Biedziuk Antoni SZCZECINEK
44. Ciesiołkiewicz Waldemar + Henryk Ryczek WIŚNIOWA GÓRA
45. Byczyński Artur NOWE
46. Wączek Roman GORZÓW WIELKOPOLSKI
47. Wawrzyniak Mariusz JONKOWO
48. Domański Artur KRAŚNIK
49. Ryfczak Włodzimierz WARSZAWA
50. Piotr Sawczuk DZIERZKOWICE
51. Zofia Mazur LIŚNIK DUŻY
52. Mariusz Baranowski NIEDŻWIADA
53. Marcin Jagiełło KOMORÓW
54. Marek Jakoniuk KĘPA POTRAWIŃSKA
55. Milena Nowakowska GLIWICE
56. Robert Ostasiewicz BOLKÓW
57. Eugeniusz Wyderka NAKŁO ŚLĄSKIE
58. Janusz Lewandowski BIAŁE BŁOTA
59. Marek Gracz BIELSKO BIAŁA
60. Paweł Tokłowicz NEKLA
61. Grzegorz Miler PSZÓW
62. Tomasz Czuryłowicz BIAŁA PODLASKA
63. Robert Mądry OSTRZESZÓW
64. Tomasz Tywanek SOBOLEW
65. Jan Dupla WSOLA
66. Zbigniew Lewandowski ŻNIN
67. Andrzej Paszkier KĄKOLEWO
68. Mirosław Bieliński ORNETA
69. Stanisław Rawski DZWOLA
70. Sławomir Karwatka WROCŁAW
71. Krzysztof Witerski RADOM
72. Wojciech Ostapowicz ŁYSÓW
73. Dariusz Hawełka OLBRACHTÓW
74. Jarosław Rygier LUBSKO
75. Karol Sawicki SIEMIATYCZE
76. Arkadiusz Greguła NIEDŻWIADA
77. Witold Nowakowski GLIWICE
78. Tomasz Latawiec JAWOR
79. Barbara Stach RZESZÓW
80. Stefan Iwuć ŁĘKNICA
81. Paweł Gołdyn ZDZIESZOWICE
82. Mariusz Pasierowski SARBIEWO
83. Stefan Marzec KAZIMIERZA WIELKA
84. Marek Jakoniuk ŁAZISKA
85. Tomasz Żołądż + Kazimierz Noworyta (Tim Kominki Opoka TRZEBINIA)
86. Robert Mikołajczyk ŁÓDŹ
87. Krzysztof Kraszkiewicz GOŁUCHÓW
88. Magdalena Milczarek NADARZYN
89. Kamil Wydra KAZIMIERZ DOLNY
90. Cezary Wnyk ŁOWICZ
91. Krzysztof Targoński KĘTRZYN
92. Marian Kozak STRZELIN
93. Katarzyna Bielak + Andrzej Wiatrak RADOM
94. Dariusz Szumacher GRODZISK MAZOWIECKI
95. Piotr Trochim GIŻYCKO
96. Daniel Kowalczyk BIELSKO BIAŁA
97. Andzrej Olech POZNAŃ
98. Magda Kwaśniewska KRZESZOWICE
99. Soszyński Wojciech JÓZEFÓW
100. Jerzy Grycan WARSZAWA (ATS) – super trening

zobacz zdjęcia i plakaty >>