Wojewódzkie tabele LA za sezon 2007

Poniżej przedstawiamy lekkoatletyczne tabele Województwa Lubelskiego za sezon 2007 w tych konkurencjach, w których startują zawodnicy Unii Hrubieszów. Na czele tabel znajdują się Arur Kern i Rafał Fedaczyński, wysokie pozycje zajmują Teterycz, Muzyczuk, Szczęk, Doroszczuk, Łatka i Sulowski.

Reklamy

W tabelach można też znaleźć byłych zawodników Unii – Joannę Koszałko i Kamila Bełza.

KOBIETY
Kolejno: konkurencja, wynik, nazwisko i imię, rok urodzenia, klub

100 m
11.72 Makaruk Beata 80 AZS AWF Biała Podl.
12.16 Kostruba Izabela 84 Agros Zamość
12.18 Kołdej Małgorzata 90 Agros Zamość
12.21 Zwolak Anna 87 Agros Zamość
12.64 Dąbrowska Katarzyna 89 Agros Zamość
12.68 Bareja Justyna 86 AZS AWF Biała Podl.
12.83 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów
12.91 Kubieniec Sabina 87 AZS AWF Biała Podl.
12.94 Szczęk Aleksandra 92 Unia Hrubieszów
12.96 Drabik Patrycja 90 Agros Zamość
13.03 Fila Aleksandra 83 Start Lublin
13.06 Doroszczuk Magdalena 93 Unia Hrubieszów

200 m
23.65 Makaruk Beata 80 AZS AWF Biała Podl.
24.28 Kostruba Izabela 84 Agros Zamość
25.09 Zwolak Anna 87 Agros Zamość
25.61 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik
25.59 Kołdej Małgorzata 90 Agros Zamość
25.95 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów
26.09 Kwietniewska Małgorzata 85 AZS UMCS Lublin
26.20 Jacniak Małgorzata 90 SKB Kraśnik
26.21 Dąbrowska Katarzyna 89 Agros Zamość
26.50 Stępnik Agata 90 AZS UMCS Lublin
26.52 Szczęk Aleksandra 92 Unia Hrubieszów
26.54 Drabik Magdalena 90 Agros Zamość
26.58 Tymicka Paulina 90 AZS UMCS Lublin
26.64 Pyś Karolina 93 Agros Zamość
26.84 Kubieniec Sabina 87 AZS AWF Biała Podl.
27.19 Rak Magdalena 91 Agros Zamość
27.26 Doroszczuk Magda 93 Unia Hrubieszów

300 m
41.52 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik
41.95 Jacniak Małgorzata 90 SKB Kraśnik
42.13 Tchorzewska Karolina 93 AZS UMCS Lublin
42.17 Szczęk Aleksandra 92 Unia Hrubieszów
42.24 Pyś Karolina 92 Agros Zamość
42.44 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów

400 m
53.31 Kostruba Izabela 84 Agros Zamość
56.24 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik
57.21 Jacniak Małgorzata 90 SKB Kraśnik
57.32 Grzywaczewska Justyna 88 Start Lublin
58.05 Zwolak Anna 87 Agros Zamość
58.48 Czerniak Iwona 89 Agros Zamość
58.72 Kwietniewska Małgorzata 85 AZS UMCS Lublin
58.88 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów
59.65 Maśloch Patrycja 92 SKB Kraśnik
59.68 Stępnik Agata 90 AZS UMCS Lublin

600 m
1:33.58 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik
1:36.75 Czerniak Iwona 89 Agros Zamość
1:38.71 Prudaczuk Patrycja 92 Żak Biała Podlaska
1:38.88 Pacholska Anna 92 G 3 Dęblin
1:39.26 Nieścior Paulina 91 Znicz Biłgoraj
1:39.83 Tchorzewska Karolina 93 AZS UMCS Lublin
1:40.77 Chazan Beata 88 Żak Biała Podlaska
1:41.14 Ogórek Sylwia 91 Agros Zamość
1:41.31 Stępnik Magdalena 88 AZS UMCS Lublin
1:42.60 Siennicka Magdalena 93 Orion Radzyń
1:42.75 Ładna Olga 92 Orion Radzyń
1:42.82 Kosowska Emilia 93 Nefryt Lubartów
1:42.90 TrzaskalskaJ ustyna 92 MULKS Terespol
1:43.72 Pawłowska Marta 91 G 1 Terespol
1:44.12 GoławskaI zabela 92 Żak Biała Podlaska
1:44.27 Paluch Magdalena 93 G Łabuńki
1:44.28 Siłuch Katarzyna 93 Żak Biała Podlaska
1:44.33 Hojda Maja 93 Unia Hrubieszów

Półmaraton
1.13:29 Gruca Dorota 70 Agros Zamość
1.34:09 Żółkiewska Małgorzata 72 UREN Łaszczów
1.48:37 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrub.

Maraton
2.30:10 Gruca Dorota 70 Agros Zamość
3.24:08 Żółkiewska Małgorzata 72 UREN Łaszczów
3:30.06 Szczepańska Paulina 87 Agros Chełm
3.45:34 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrub.

Wzwyż
192 Gronau Karolina 84 AZS AWF Biała Podl.
174 Borkowska Marta 82 AZS UMCS Lublin
164 Kasprzycka Ewelina 91 Wisła Puławy
163 Łukaszewska Magdalena 92 Agros Chełm
160 Kiecana Karolina 89 Agros Zamość
160 Gajosz Angelika 90 Agros Chełm
160 Has Joanna 83 Agros Zamość
155 Daniewska Agata 93 AZS UMCS Lublin
152 Bareja Justyna 86 AZS AWF Biała Podl.
152 Wazelin Karolina 85 Agros Zamość
151 Kowalczuk Kamila 92 G Komarów
150 Parafiniuk Bożena 91 MULKS Terespol
150 Wąsik Sylwia 91 Wisła Puławy
148 Szajewska Małgorzata 85 Wisła Puławy
145 Banaszek Paulina 92 Unia Hrubieszów
145 Kapłońska Olga 92 G 4 Puławy
145 Koc Paulina 91 Unia Hrubieszów

Skok w dal
5.98 Fila Aleksandra 83 Start Lublin
5.59 Karwacka Monika 89 AZS UMCS Lublin
5.46 Bareja Justyna 86 AZS AWF Biała Podl.
5.40 Kubieniec Sabina 86 AZS AWF Biała Podl.
5.32 Doroszczuk Magdalena 93 MKS Unia Hrubieszów
5.26 Tymicka Paulina 90 AZS UMCS Lublin
5.19 Bedeniczuk Magdalena 87 AZS AWF Biała Podl
5.15 Stępnik Agata 90 AZS UMCS Lublin
4.90 Szajewska Małgorzata 87 Wisła Puławy
4.79 Borowska Sylwia 86 Wisła Puławy

Chód 5 km – bieżnia
24:25.64 Chruściel Lucyna 88 Agros Zamość
24:40.49 Koszałko Joanna 90 Żak Biała Podlaska
26:40.43 Łatka Agnieszka 91 Unia Hrubieszów
28:13.92 Litwiniuk Agata 91 Żak Biała Podlaska
28:23.12 Nawrocka Monika 90 Agros Zamość
28:51.58 Narkun Barbara 88 Start Lublin

Chód 5 km – szosa
25.04 Chruściel Lucyna 88 Agros Zamość
25.36 Koszałko Joanna 90 Żak Biała Podlaska
27.27 Litwiniuk Agata 91Żak Biała Podlaska
27.54 Łatka Agnieszka 91Unia Hrubieszów
29.30 Nawrocka Monika 90 Agros Zamość

Chód 20 km
2:01.27 Łatka Agnieszka 91 Unia Hrubieszów

4x 100 m
49.55 Agros Zamość seniorki
49.91 AZS UMCS Lublin seniorki
50.10 Agros Zamość juniorki mł.
51.06 AZS UMCS Lublin juniorki mł.
50.60 Agros Zamość juniorki
51.88 Unia Hrubieszów juniorki mł.
52.14 AZS UMCS Lublin junior

***

MĘŻCZYŹNI

400 m
48.84 Witkowski Bartosz 86 AZS AWF Biała Podl
49.24 Jaros Andrzej 90 Agros Zamoś
49.65 Kubina Damian 86 Agros Zam
49.67 Kościuk Łukasz 83 AZS UMCS Lublin
49.74 Podgajny Radosław 88 Agros Zamość
49.78 Mazowiecki Paweł 89 Start Lublin
49.84 Roszkowski Leszek 87 AZS AWF Biała Podl.
50.03 Dubas Paweł 88 Agros Zamoś
50.13 Tusiński Kamil 87 Agros Zamoś
50.15 Bartoszek Marcin 89 Start Lublin
50.36 Dobek Paweł 87 Mechanik Włodawa
50.46 Bujnowski Tomasz 85 AZS UMCS Lublin
50.49 Krekora Daniel 86 AZS AWF Biała Podl.
50.54 Znyk Stanisław 84 AZS AWF Biała Podl.
51.07 Olędzki Kamil 90 AZS AWF Biała Podl.
51.18 Sasyn Krzysztof 89 Agros Zamość
51.20 Grudzień Kamil 79 AZS UMCS Lublin
51.28 Domiński Adrian 87 Start Lublin
51.44 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów

800 m
1:50.74 Mostrąg Arkadiusz 88 SKB Kraśnik
1:51.71 Nagórek Marcin 80 Agros Zamość
1:53.17 Domiński Adrian 87 Start Lublin
1:53.66 Bartoszek Marcin 89 Start Lublin
1:56.40 Kowalski Adrian 90 SKB Kraśnik
1:56.95 Sere jPaweł 90 Agros Zamość
1:57.28 Nowogrodzki Dawid 88 Agros Zamość
1:57.30 Jaros Andrzej 90 Agros Zamość
1:57.47 Woś Zbigniew 91 AZS UMCS Lublin
1:57.77 Serej Łukasz 86 AZS UMCS Lublin
1:57.78 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów

1000 m
2:26.56 Nagórek Marcin 80 Agros Zamość
2:30.72 Drozdowski Marcin 86 AZS UMCS Lublin
2:34.75 Serej Łukasz 86 AZS UMCS Lublin
2:34.90 Stefaniec Mateusz 91 AZS UMCS Lublin
2:35.07 Ślusarczyk Kacper 90 Agros Zamość
2:37.28 Serej Paweł 90 Agros Chełm
2:37.66 Skwarek Michał 91 AZS UMCS Lublin
2:37.99 Kroszka Oskar 89 Żak Biała Podlaska
2:38.35 Woś Zbigniew 91 AZS UMCS Lublin
2:38.90Tyszkiewicz Erwin 91 Start Lublin
2:39,50 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów

1500 m
3:47.31 Mostrąg Arkadiusz 88 SKB Kraśnik
3:48.45 Nagórek Marcin 80 Agros Zamość
3:52.11 Drozdowski Marci 86 AZS UMCS Lublin
3:57.68 Nowogrodzki Dawid 88 Agros Zamość
3:58.35 Serej Łukasz 86 AZS UMCS Lublin
3:59.20 BuczakTomasz 89 Agros Zamość
4:01.57 Kuśmierczyk Piotr 86 AZS UMCS Lublin
4:02.88 Stec Jarosław 90 Znicz Bigoraj
4:03.33 Stefaniec Mateusz 91 AZS UMCS Lublin
4:05.33 Ślusarczyk Kacper 90 Agros Zamość
4:05.39 Tyszkiewicz Erwin 91 Start Lublin
4:07.05 Serej Paweł 90 Agros Chełm
4:07.48 Kowalski Kamil 87Start Lublin
4:08.12 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów

5000 m
14:12.54 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów
14:50.36 Kuzdra Dariusz 75 Agros Zamość
15:14.29 Marzec Stanisław 62 Agro Natura Nałęczów
15:27.48 Buczak Tomasz 89 Agros Zamość
16:11.06 Wysocki Piotr 89 Start Lublin
16:13.43 Kroszka Oskar 89 Żak Biała Podlaska
16:14.50 Kowalski Kamil 87 Start Lublin
16:15.48 Kuś Bartłomie j83 Start Lublin

10000 m
30:25.27 Kern Artur 85 Unia Hrubieszów
30:55.63 Marzec Stanisław 62 Agro Natura Nałęczów
34.47.53 Kowalski Kamil 87 Start Lublin

Kula 7,26 kg
18.11 Hodun Michał 83 AZS AWF Biała Podl.
16.38 Mikos Mateusz 87 AZS AWF Biała Podl.
16.12 Budnik Marcin 86 AZS AWF Biała Podl.
16.01 Bełz Kamil 86 AZS AWF Biała Podl.
15.80 Kusiak Damian 88 Znicz Bigoraj
13.79 Sulowski Edmund 64 Unia Hrubieszów
13.10 Kozłowsk iRobert 70 AZS UMCS Lublin
12.73 Hasiec Damian 89 Agros Zamość
12.60 Cebulak Piotr 83 AZS UMCS Lublin
12.49 Głów Marcin 89 Wisła Puławy

Dysk 2,0 kg
64.21 Krawczyk Andrzej 76 AZS AWF Biała Podl.
62.76 Stański Olgierd 73 AZS AWF Biała P.
60.93 Hodun Michał 83 AZS AWF Biała Podl.
52.75 Gutowski Grzegorz 84 AZS AWF Biała Podl.
52.34 Mikos Mateusz 87 AZS AWF Biała Podl.
51.93 BełzKamil 86 AZS AWF Biała Podl.
50.33 Malinowski Dawid 85 AZS UMCS Lublin
47.36 Ogonowski Radosław 87 Wisła Puł.
45.40 Ochocki Michał 84 AZS AWF Biała Podl.
44.68 Dedes Marek 74 AZS AWF Biała Podl.
41.85 Wróblewski Dawid 89Start Lublin
40.68 Kozłowski Robert70 AZS UMCS Lublin
40.03 Sulowski Edmund 64 Unia Hrubieszów

Chód 10 km – bieżnia
41:33,25 Fedaczyński Rafał 80 Unia Hr.
44:19.35 Wiater Tomasz 90 Agros Zamość
46:14.70 Borodijuk Tomasz 89 Żak Biała Podlaska

Chód 10 km szosa
41.02 FedaczyńskiRafał 80 Unia Hrubieszów
41.51 Brzozowski Artur 85 Znicz Bigoraj
45.42 WiaterTomasz 90 Agros Zamość

Chód 20 km
1:24:17.0 Brzozowski Artur 85 Znicz Bigoraj
1:25.49.0 Fedaczyński Rafał 80 Unia Hrubieszów
1:48.53.0 Głowala Sylwester 86 Agros Zamość

Chód 50 km
3:48.07 Fedaczyński Rafał 80 Unia Hrubieszów
3:59.27 Brzozowski Artur 85 Znicz Bigoraj

4 x 400 m
3:15.38 AZS AWF Biała Podlaska sen.
3:18.46 Agros Zamość seniorzy
3:20.78 AZS UMCS Lublin seniorzy
3:27.67 Agros Zamość juniorzy mł.
3:30.48 UMCS Lublin seniorzy
3:31.73 KUL Lublin seniorzy
3:33.68 AZS UMCS Lublin juniorzy
3:33.70 Agros Zamość juniorzy
3:36.58 Żak B.Podlaska juniorzy mł.
3:38.49 Żak B.Podlaska juniorzy
3:40.85 Wisła Puławy seniorzy
3:42.13 Start Lublin juniorzy
3:47.87 Unia Hrubieszów seniorzy

Na podstawie tabel sporządzonych przez Izydora Wiejaka z Lublina – wybrał i dopracował – mak.

Na zdjęciu – Artur Kern z Unii Hrubieszów na ogół startując na kontynencie amerykańskim, przewodzi na Lubelszczyźnie na 5 i 10 kilometrów.