REKLAMA

C3 JB Hurtownia

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Policjant zawsze na służbie. Pijany pirat drogowy zatrzymany na Kilińskiego

Dodał: mac

Data dodania: 2017-05-18

Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Chełmie wracając do domu po służbie w miejscowości Janki zauważył pojazd marki Volkswagen Passat. Jego kierujący łamał wszelkie przepisy ruchu drogowego, jadąc całą szerokością drogi. Informację o tym przekazał hrubieszowskim funkcjonariuszom, którzy zatrzymali auto do kontroli na ul. Klińskiego w Hrubieszowie.

Reklama

 

Wczoraj wieczorem w miejscowości Janki, gm. Hrubieszów, uwagę policjanta z Wydziału Ruchu Drogowego z KMP w Chełmie, który wracał do domu po służbie przykuł kierowca samochodu marki Volkswagen Passat.

Styl jego jazdy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Kierujący łamał wszelkie przepisy ruchu drogowego, jadąc całą szerokością drogi.

Funkcjonariusz niezwłocznie powiadomił hrubieszowskich policjantów, którzy w Hrubieszowie na ul. Kilińskiego zatrzymali jadącego volkswagenem mężczyznę.

Kierującym okazał się 37-letni obywatel Ukrainy. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało, że poruszał się on samochodem osobowym po drodze publicznej, mając w organizmie prawie promil alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Teraz mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo karę do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoką grzywnę.

 

źródło: KPP Hrubieszów (J.K.)

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 1

To że jechał całą szerokością drogi to nic nowego. Nawet u trzeźwych. Wielu typowych Januszy z czerwonymi nosami tam tak jedzie. Bo jeden pas dla buraka to za mało

2017-05-18 13:53:47 | autor: byly hrubieszowiak