LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Ukrainiec ukrył nielegalne papierosy w workach na śmieci

Dodał: mac

Data dodania: 2017-10-11

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci zatrzymali 69-letniego obywatela Ukrainy, który odpowie za posiadanie nielegalnych wyrobów akcyzowych. Mężczyzna ukrył nielegalne papierosy w workach na śmieci w samochodzie marki Citroen.

Reklama

 

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci pełniąc służbę na terenie miasta zauważyli samochód marki Citroen, który zaparkował w pobliżu jednego z miejscowych marketów.

Funkcjonariusze mieli przypuszczenia, że kierujący może posiadać w pojeździe nielegalne wyroby akcyzowe. Podjęli kontrolę pojazdu, podczas której okazało się, że ich przypuszczania potwierdziły się. 69-letni kierowca posiadał w pojeździe blisko 100 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Kontrabanda znajdowała się w workach na śmieci.

Teraz mężczyzna odpowie za wykroczenie skarbowe. Grozi mu wysoka kara grzywny.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (E.K.)

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 11

@tosavi i się bardzo z tego cieszę a jeszcze bardziej z tego że moje dziecko będzie się jeszcze w lepszych czasach wychowywać,że nie będzie mieć wogole styczności z komunizmem bo w tych czasach jescze jest w ludziach. Co do twojego pierwszego pytania to domyślam się że chodzi Ci o to kogo to obchodzi jak ktoś zarabia?Obchodzi i to bardzo bo ukraincy dorabiają się kosztem Polaków chcą pracować to niech legalnie zaczną pracować mają możliwość,niech zaczną płacić podatki w Polsce.A nie stoją chmarami pod sklepami i wciskając wszystko Ty sobie pewnie nawet nie możesz tego wyobrazić ile ci ludzie zabierają z Polski pieniędzy nielegalnie przez te lata.Co do drugiego pytania masz odpowiedź w pierwszej mojej wypowiedzi wystarczy przeczytać ze zrozumieniem,a co do trzeciego to sobie sam /sama odpowiedz :-) A tak na marginesie jestem Polakiem i ZAWSZE dobro Polski i Polaków będzie dla mnie na pierwszym miejscu.bez odbioru :-)

2017-10-13 21:33:48 | autor: Krystian UH

@Krystian UH - komune to ty chyba na obrazku widziałeś a i to czarnobiałym, bo nie wiesz nawet o cym mówisz. Co ma do do tego kto zarabia? Nam ktoś broni handlować fajkami? Co to ma do komuny? Najstarsi indianie nie wiedzą... Tak na marginesie przedkładanie wyższości narodowych to nie patriotyzm, a nacjonalizm, bliżej tu do hitleryzmu niz komuny XD

2017-10-13 09:52:51 | autor: tosavi

Magier256 pewnie nie chciał im taniej sprzedać, to mu nalot zrobili. Miał 200 paczek połowę dla siebie a resztę oficjalnie będą kasować.

2017-10-12 16:03:19 | autor: newer

Fajka ma dwa jajka.Nic mi nie ściska nie jeżdżę po papierosy bo nie potrzebuje tak zarabiać tylko znam ludzi którzy zarabiali wcześniej na tym a teraz jest problem czyli dla ciebie lepiej dać ukraincom zarobić niż Polakowi gratuluję poglądów komunistycznych

2017-10-12 13:26:51 | autor: Krystian UH

Szok w trampkach i ciemno przed oczami jakby kto nie wiedział gdzie fajki kupić....
@Krystian UH - chyba ciebie zazdrość męczy, pohandlowało by się fajkami a tu żopa?
@BarbaraS - a w czym ci ta granica zagrożona? Kartonem fajek? Oni i tak większość z tego co zarobią to u nas w marketach zostawią.
@memo - dokładnie szkoda dziadka, rozumiem Tir fajkami to już większa grupa lody kręci, ale tu?

2017-10-12 08:19:31 | autor: tosavi

Zgadzam się z BarbaraS w końcu ktoś musi się zająć tą sprawą w następnym roku są wybory samorządowe.Pozwalaja ukraincom przewozić nie wiadomo ile kartonów papierosów by "legalnie" sprzedawali pod marketami i wywozili pieniądze na ukrainie.A jak Polak chce przewieść z 6 kartonów to mandaty.Porazka chwalą się kroplą w morzu gdzie problem jest już od lat i męczy to mieszkańców Hrubieszowa i okolic

2017-10-11 21:51:09 | autor: Krystian UH

A jak papierosy znalazły się pod marketem w Hrubieszowie ? Gdzie odpowiedzialne służby , które biorą grube pieniądze za pilnowanie granicy?Tutaj trzeba szukać winnych, a nie przy marketach!

2017-10-11 19:55:40 | autor: BarbaraS

Brawo dla nich mamy bić czy ocb? Bo naprawdę sukces że hoho. Pod marketem legalnie sprzedają na to wychodzi. I nikt nic im nie zrobi!

2017-10-11 19:15:24 | autor: h-h-h

ale sukces, aż żal !

2017-10-11 18:42:29 | autor: krzysiek l

Jak śmieci wozili to nie było kontroli a tu raptem kontrola i znalezli ktoś pod***ał nie ma że sami tacy bystrzy zawsze tak jest ktoś doniesie i jadą na pewniaka sami też palą z ukrainy a im wolno

2017-10-11 17:49:51 | autor: Magier256

no sukces, 100 paczek papierosów, 10 wagoników, zlapali dziadka który chcał zarobic parę groszy a nie robić przewał na grube tysiące, żal mi dziadka

2017-10-11 17:43:44 | autor: memo