Małgorzata Todd: Lekcja pokera odc. 133

Co za cholernik znowu włączył alarm na parkingu” – pomyślał ochroniarz, przecierając zaspane oczy. Ludzie kompletnie zbzikowali. Na cholerę komu alarm na strzeżonym parkingu?

ReklamyLekcja pokera

odcinek 133

„Co za cholernik znowu włączył alarm na parkingu” – pomyślał ochroniarz, przecierając zaspane oczy. Ludzie kompletnie zbzikowali. Na cholerę komu alarm na strzeżonym parkingu? Normalnie w środku nocy nikt przecież nie wyjeżdżał i można się było spodziewać chwili spokoju. A tu masz! Ledwie zdążył się zdrzemnąć, a już trzeba interweniować.

Sięgnął po latarkę i wyszedł ze swojej strażniczej budki. Lodowaty deszcz chlapnął mu prosto w twarz. Psa by szkoda było wyrzucać na taką pogodę. Podchodząc do wyjącego samochodu, już z daleka zobaczył, że bagażnik jest otwarty. Że też złodziejom się chce w taką pogodę…

Trzeba będzie zawiadomić policję, ale najpierw… O rany! Ktoś tam leży!

 

CDN…


Czytaj i pobierz ten odcinek powieści w pliku PDF. Już teraz można zamówić całość w formie e-booka za jedynie 20 zł wpłacając należność na konto Wydawnictwa TWINS (dane w stopce na blogu) oraz podając e-mail do wysyłki.


Małgorzata Todd

mtodd.pl/blog