Odwiedź salon Okularium i skorzystaj z letnich promocji!

Letnie miesiące to dla nas czas relaksu i podróży po całym świecie. W perspektywie mamy wakacyjne wyjazdy, kąpiele w jeziorach i ciepłych morzach, odpoczynek na leżaku na plaży lub przy hotelowych basenie. Na urlopie nie chcemy rezygnować z komfortu wyraźnego widzenia w naszych okularach korekcyjnych. Jednocześnie chcemy zapewnić swoim oczom pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, a sobie modny wakacyjny wygląd w okularach przeciwsłonecznych. Jak połączyć te potrzeby? Jednym z rozwiązań są jednodniowe soczewki kontaktowe.

Reklamy

 

Optometryści, czyli specjaliści korekcji wad wzroku, z salonu Okularium na co dzień zajmują się doborem prawidłowej mocy szkieł okularowych i soczewek kontaktowych. W okresie wakacyjnych zdecydowanie zwiększa się ilość aplikacji soczewkowych. Specjaliści z salonu Okularium polecają swoim pacjentom i klientom soczewkę jednodniową I-Oxys 24. Jest to soczewka hydrożelowa z wysoką zawartością wody, dzięki czemu jest ona wyjątkowo cienka. To wszystko zapewnia naszym oczom komfort i idealne widzenie w każdych warunkach. Dużym plusem używania soczewek jednodniowych jest ich mało wymagająca pielęgnacja – po całym dniu soczewkę po prostu wyrzucamy do kosza. Nie trzeba pamiętać o płynie do ich pielęgnacji oraz pojemniczkach.

Soczewki jednodniowe to idealny zestaw na wakacje. Do 31 sierpnia w salonie Okularium trwa promocja na zakup soczewek jednodniowych I-Oxys 24 – 4 w cenie 3. Tylko teraz przy zakupie trzech opakowań, czwarte opakowanie otrzymasz w prezencie.

 

 

 

Jeśli jednak zamiast soczewek kontaktowych wybierasz okulary korekcyjne dla Ciebie także została przygotowana specjalna oferta. Cenisz sobie różnorodność i chcesz mieć okulary, które będą pasować na każdą okazję? A może znowu jesteś zmuszony czekać kilka dni, aż Twoje okulary zostaną naprawione i nie widzisz teraz wyraźnie? Salon optyczny Okularium odpowiada na Twoje potrzeby i przygotował nową promocję – druga para okularów w prezencie. Co to oznacza? Każdy, kto zakupi okulary, ma możliwość otrzymać drugą parę gratis. To niezwykła okazja dla osób, które na co dzień potrzebują dwóch par okularów, jednych „do chodzenia”, a drugich do czytania. Teraz obie pary można zakupić w cenie jednej. To dobry moment także na to, żeby wykonać okulary zapasowe, jeśli często je gubisz lub szybko niszczysz. Więcej! Jeśli okularów potrzebujesz Ty i ktoś z Twoich najbliższych, to przyjdźcie do Okularium razem. Firma zapewnia, że szczegóły promocji przewidują również taką możliwość.

 

 

O szczegółach promocji poinformuje Cię doradca klienta w salonie Okularium.

W imieniu załogi salonu serdecznie zapraszamy!

 

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. (84) 618 31 92

 

Odwiedź naszą stronę internetową http://okularium.pl/

Oraz profil na portalu Facebook

https://www.facebook.com/optykaokularium/

 

(tekst i fot. mat. sponsora)