18 października 2024

Ćwiklińska w Suścu, Kern i Żydek w Zamościu na podium po biegach

Dnia 1.05.2015 r. w Suścu odbył się bieg masowy, w którym na podium stanęła Joanna Ćwiklińska, dzień później w Zamościu walcząc z całą koalicją biegaczy z za Buga Artur Kern po pełnym emocji finiszu wywalczył 3 pozycję. Kamil Żydek z 2 PR w Hrubieszowie zajął 2 pozycję w klasyfikacji służb mundurowych. Należy jeszcze wyróżnić Annę Guluk i Marka Mołodkiewicza za kolejny udział w zawodach i miejmy nadzieję, że naszych będzie jeszcze więcej!

Bieg nad Tanwią 1.05.2015 r.

Dystans 10 km

Kobiety – czołówka

1. Hałka Beata K30 Biłgoraj 39:56 min (tempo 3:59/1km)

2. Toporowska Olga K20 LSB Lublin 46:31

3. Gajek Magdalena K30 ? 49:11

4. Ćwiklińska Joanna Hrubieszów 50:20 (3. w kat. K30)

5. Kossak – Machno Danuta K30 Kraków 50:45

6. Dec Wioletta K30 ? 50:47

Mężczyźni – czołówka

1. Kuśmierz Sylwester M30 Anin 34:10 min (tempo 3:25/1km)

2. Rawski Mateusz M30 Lubaczów 34:23

3. Koguciuk Tomasz M30 Chełm 35:36

4. Zięba Piotr AZS M20 UMCS Lublin 35:59

5. Siatka Krzesimir M20 niezrzeszony 36:28

6. Hadam Jacek M30 Przemyśl 37:59

30. Mołodkiewicz Marek M30 Hrubieszów 44:20 (tempo 4:20/1km)

Bieg ukończyły 103 os. w tym 80 mężczyzn i 23 panie. Wynik ostatniej osoby 1.12:27 godz.

2. Kazban Artem Ukraina 14:07

3. Kern Artur Unia Hrubieszów 14:11 (1. w kat. M30)

4. Didowodiuk Dimitrow LKB Rudnik/Ukraina 14:13

5. Okseniuk Sergiiu MK Luchesk/ LKB Rudnik/Ukraina 14:17

6. Veretskyj Pavlo Ukraina 14:22

7. Rusyuk Yurii Ukraina 14:36

8. Buczak Rafał Agros Zamość 14:50

18. Żydek Kamil 2 Pułk Rozpoznawczy Hrubieszów/Chełm 17:14 (2. w służbach mundurowych, 5. w kat. M20))

Ukończyło 56 mężczyzn

Nordic Walking rywalizowało 17 pań i 5 mężczyzn, niestety brak uczestników z Hrubieszowa i jego powiatu, a było wiele kategorii wiekowych). W biegach młodzieżowych i dzieci oraz WTZ również brak naszych.

17.05.2015 Puławy

Uliczno-Przełajowe Biegi o Błękitną Wstę…

24.05.2015 Annopol

Z biegiem Wisły – Annopol 2015

30.05.2015 Siemiatycze

IV. Siemiatycka Wieczorna Dycha

31.05.2015  Chełm

II Chełmski Półmaraton z Duchem Bieluche…

Uwaga!

Jeżeli by komuś zależało, aby Go czy Ją umieszczać w tabelarycznych zestawieniach powiatu hrubieszowskiego, powinien w zgłoszeniu umieścić nazwę miejscowości z naszego powiatu lub klub sportowy, zakład pracy, szkołę, itp. i już sporo osób to czyni, za co DZIĘKUJĘ!!!

Uwaga 2!

Hrubieszowianie miejscowi oraz przebywający daleko od nas – w związku z tym, że jest mnóstwo imprez (nie koniecznie sportowych), setki a nawet tysiące rywalizujących trudno jest to wszystko ogarnąć, dlatego czekam na informację (zdjęcia) i postaramy się o Waszej inicjatywie, osiągnięciach zapoznać czytelników LubieHrubie, za co serdecznie z góry dziękuję. Każdy dobry przykład, to jest dobry przykład!  Kontakt do mnie znajduje się na tym portalu.

Uwaga 3!

A może ktoś w Hrubieszowie znajdzie się, że założy tak jak to jest w wielu miejscowościach klub/stowarzyszenie dla biegających amatorsko, a razem można WIĘCEJ i TANIEJ! Już prawie we wszystkich wokół nas miastach (Chełm, Krasnystaw, Biłgoraj, Zamość, Tomaszów, itd.) działają takie stowarzyszenia i to widać, słychać i czuć na zawodach. Czy Hrubieszów to potrafi?