28 kwietnia 2024

Wygrana seniorów i grup młodzieżowych Unii. Kryształ w 4 lidze!

W dzisiejszym wyjazdowym meczu Unia pokonała 4:0 Huczwę Tyszowce (do przerwy 0:0), rewanżując się za przegraną na własnym boisku w rundzie jesiennej (1:4).

Bramki dla Unii zdobyli: Roman Rurych – 2 oraz Piotr Fulara (z rzutu wolnego) i Damian Otręba – po 1.

W sytuacji wygranej Kryształu 4:0 z Sokołem oraz remisu 3:3 Gromu z Igrosem oznacza to awans do IV Ligii Kryształu oraz szansę Unii na 2 miejsce w tabeli.

Unia w meczu z Huczwą zdobyła setną bramkę w tym sezonie, tracąc tylko 28. Oznacza to, że po 29 kolejkach nasz zespół jest najbardziej bramkostrzelnym zespołem ZKO w sezonie 2013/2014 i ma najlepszy bilans bramkowy.

Korzystne wyniki uzyskali w dzisiejszych meczach także nasze zespoły młodzieżowe.

Młodzicy zremisowali u siebie w meczu Ligi Okręgowej Młodzików Młodszych 1:1 z DSK Gaudium Zamość, tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu.

Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Michał Herda.

Trampkarze w meczu wyjazdowym Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Starszych pokonali 3:0 Avię Świdnik.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Michał Kołodziejczyk, Mateusz Tarnowski i Patryk Pakuła.

źródło: mksuniahrubieszow.pl

Na zdjęciu; Roman Rurych zdobywca 2 bramek w dzisiejszym meczu.