28 kwietnia 2024

Unia Hrubieszów pewnie pokonuje Aleksandrię Aleksandrów 5:1 – fotoreportaż

W 6. kolejce Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów pewnie pokonała na stadionie HOSiR w Hrubieszowie Aleksandrię Aleksandrów 5:1.

Pierwsza połowa przebiegła całkowicie pod dyktando Unii, która strzeliła w tej części meczu 4 bramki. W drugiej odsłonie wynik najwidoczniej satysfakcjonował hrubieszowskich piłkarzy, bo tempo meczu wyraźnie spadło. Aleksandria strzela bramkę honorową grając od 50 minuty w dziesiątkę (czerwona kartka), ale niecałe 5 minut później Borys ustala wynik meczu na 5:1 i pieczętuje zwycięstwo Unii, i zdobycie kolejnych 3 punktów.

Unia Hrubieszów – Aleksandria Aleksandrów 5:1 (4:0)

Skład Unii: Mac (75′ Haustow), Szatan (75′ Zając), Mossurec, Konrad, Kawarski, Stefaniak, Krygiel (82′ Swatowski), Borys, Nowak, Gulak (62′ Lebiedowicz), Oleszczuk.

Bramki dla Unii: 20′ Nowak, 26′ Stefaniak, 29′ Oleszczuk, 45’+1′ Oleszczuk, 64′ Borys.